Струга
                           
138 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се Продава комплетно опремен стан (НОВ) во Струга,со Прекрас

✅Прекрасна локација, со поглед кон езеро, ✅Станот се наоѓа на ул. Пар...


96.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 фев 17:08Промовирано

Se prodava golem soncev stan pokraj ezero

Продавам стан со поглед езерото во Струга. Станот е на 5ти спрат (95 ...


115 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 13:00Промовирано

PRODAVAM STAN BIHACKA 1 CENTAR

Prodavam stan 90-tina m2 na Bihacka 1. 3 i pol sobi, 2 toaleta, II sp...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Станови

19 мар 10:58ПРОДАВАМ СТАН ВО АЕРОДРОМ ПОЗАДИ СЕДМИЦА - РЕНОВИРАН

Prodavam 3 soben renoviran stan 75+5+7m2. Tri Biseri. Cist Imoten Li...


860 €
или предлог цена
Струга

Станови

19 мар 10:46STRUGA!EKSKLUZIVNI APARTMANI DO EZEROTO!

Se iznajmuvaat Ekskluzivni apartmani sosema novi do samoto ezero kaj ...


25 €
или предлог цена
Струга

Станови

28 јан 00:45STAN VO STRUGA

STANOT E TROSOBEN 87 KVADRATI SO DVE SPALNI SOBI DVE TERASI KOI GLEDA...


4 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

12 јан 21:09Baram stan pod kirija

Baram ednosoben ili dvosoben stan pod kirija Telefon: 078 457 393


100 €
или предлог цена
Струга

Станови

25 дек 14:38Luksuzen nov opremen stan vo Struga do plaza

Се продава луксузен, наместен стан од 121 квадратни метра во Струга, ...


92.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

01 окт 07:12STRUGA!EKSKLUZIVNI APARTMANI DO EZEROTO!

Se iznajmuvaat Ekskluzivni apartmani sosema novi do samoto ezero kaj ...


25 €
или предлог цена
Струга

Станови

11 сеп 13:04kupuvam stan

kupuvam stan vo struga ili ezerski lozja do 50m2. kontakt / 078202698


500 €
или предлог цена
Струга

Станови

16 јул 12:07KUPUVAM STAN

kupuvam apartman, garsoniera, garsonjera, stan, vo kuka ili zgrada, p...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

07 јул 12:32kupuvam stan vo ohrid

kupuvam stan vo ohrid nov, vo gradba, ili poloven (moze prazen ili n...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

03 јул 12:27купувам стан во охрид или во стар дојран

купувам стан во охрид, до 40м2, околу болницата или околу билјанини и...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

29 јун 17:15СТАН ВО ЦЕНТАР НА СТРУГА

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР НА СТРУГА


12.000 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

29 јун 12:28stan

stan


750 €
или предлог цена
Струга

Станови

10 јун 21:35Se prodava

Se prodava Stan na ul Gjuro Salaj vo centarot na Struga vo blizina na...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 дек 13:00Trosoben Stan

Delumno renoviran trosoben stan, zameneta dograma, vnatresna izolacij...


40.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

10 дек 22:40Se prodava Stan & shitet banes

Se prodava Nov ne koristen Stan, upotreben Samo 2 nedeli... Za povece...


55 €
или предлог цена
Струга

Станови

27 сеп 22:54Se iznajmuva apartman za studenti

Se iznajmuva apartman vo blizina na FON Fakultetot Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

04 сеп 14:00Се изнајмува стан во Струга

Станот е наспроти Аквариус и Версус на 100 м, на 150м до пазар и 50м ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

19 јул 18:13Страна 4 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам