Струга
                           
17 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartmani Struga

Изнајмуваме соби и апартмани во рамките на индивидуален станбен објек...


400 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

29 сеп 09:50СОБИ И АПАРТМАНИ ВО СТРУГА

Изнајмуваме соби и апартмани во рамките на индивидуален станбен објек...


400 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

29 сеп 09:50Se iznajmuvaat ToJaGo Apartmani vo Struga

Se Prodavaat ili iznajmuvaat Apartmani vo " ToJaGo Apartmani " vo ...


20.000 €
или предлог цена
Струга

Соби

28 сеп 22:26Vila Marija Struga

Вила Марија, се наоѓа на 90 метри од градската плажа на брегот на Ох...


По Договор
или предлог цена
Струга

Соби

30 јун 08:28se izdava APARTMANI-SOBI

SE IZDAVA APARTMAN Za podolg period VO PRIZEMJE NA kuka so POSEBNI VL...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

09 мај 12:15Se Izdava apartman vo centarot na Struga

Apartmanot e kompletno opremen, kujna, kupatilo, za 4 osobi cenata e ...


1.800 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

27 авг 19:21Издавање на соби Струга

Се издаваат 2 соби и еден апартман, опремени и нови во Струга. Локаци...


По Договор
или предлог цена
Струга

Соби

13 авг 10:56Apartman N & N vo Struga

Apartmanot se naogja vo centarot na Struga, na samiot kej od rekata C...


По Договор
или предлог цена
Струга

Соби

28 мај 20:51Villa Cherry

Villa Cherry se naogja vo naselba ‘Ezerski Lozja’ vo Struga. Na samo...


20 €
или предлог цена
Струга

Соби

06 ное 11:51Se izdava vikendica

Se izdava vikendica vo s. Vishni vo Struga 7km od Struga


10 €
или предлог цена
Струга

Соби

30 јул 22:49Iznajmuvam Sobi vo Centar na Struga

Собите се наоѓаат во центарот на градот. контакт тел - 078834721 / 0...


5 €
или предлог цена
Струга

Соби

12 јул 00:07Izdavame sobi I apartmani kompletno opremeni za semeen odmor

Raspolagame so sobi so dva I tri kreveti,apartmani dupleks I studia.L...


300 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

17 јун 12:02SE IZNAJMUVAAT APARTMANI VO EZERSKI LOZJA- STRUGA

Se izdavaat apartmani vo Struga! Apartmanite se naogjaat na odlicna ...


1.300 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

17 авг 13:26SE IZDAVAAT APARTMANI ZA STUDENTI

Се изнајмуваат двa aпартмани во центарот на Струга, поволни за студен...


По Договор
или предлог цена
Струга

Соби

15 авг 22:59Se izdavaat Sobi-Apartmani Struga

Se izdavaat Sobi-Apartmani vo centarot na Struga opremeni so 2 Sobi ...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

22 јул 00:41Се издава Апартман

Се издава Апартман за 4 лица + 1 помошен кревет, со посебен влез, тер...


300 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

20 јул 13:08Se izdavaat Sobi/apartmani

Se izdavaat Sobi/apartmani dvosobni apartmani vo strogiot centar na ...


300 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

17 јул 19:11Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам