Струга
                           
28 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava deloven prostor vo Struga

Se prodava delolven prostor vo atraktivna ulica vo Struga.Za informac...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

Вчера 10:04Se prodava deloven prostor vo Struga

Se prodava deloven prostor vo atraktivna ulica vo Struga.Vo momentot ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

Вчера 10:04Se iznajmuva deloven prostor vo Struga

Se iznajmuva deloven prostor vo Struga na kat od 22m2 nad posta Strug...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

28 сеп 15:50Deloven Prostor Mislesevski pat

Se izdava deloven prostor od 140m2 na mislesevski pat, pogoden za sek...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

28 сеп 10:13Деловен простор во Струга

Се изнајмува деловен простор кај градскиот пазар во Струга. Деловниот...


200 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

25 сеп 13:17Dukjan vo pazarot vo Struga

Prodavam dukjan vo pazarot vo Struga na 1 sprat,odma na vlez


25.000 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

24 сеп 00:33Delovniot prostor ducanot se izdava po zakup kirija

Ducanot se naoga na ulica dimitar vlahov 27 struga Viber Whats up 0...


5 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

22 сеп 09:47SE IZDAVA/ PRODAVA DUKJAN

Se izdava/prodava dukjan na prizemje vo nova zgrada kaj srednoto ucil...


999 МКД
или предлог цена
Струга

Дуќани

10 сеп 22:02Се издава дуќан во Струга

Се издава деловен простор во центарот на градот на прометна улица М...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Дуќани

31 авг 17:18SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT VO 3 SPRATA VO STRUGA CENTAR

🆕🏬 SE IZDAVA ATRAKTIVEN DELOVEN OBJEKT VO 3 SPRATA VO CENTAR NA GRA...


1 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

29 авг 13:00SE IZDAVA DUKAN DELOVEN PROSTOR 241 M2 VO CENTAR NA STRUGA

Se izdava prizemje dukan / deloven prostor so povrsina od 241 m2. ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

12 авг 13:55Deloven prostor

Se izdava deloven prostor vo centarot na gradot ul Proleterski briga...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Дуќани

22 јул 16:31Deloven prostor

Se izdava deloven prostor na odlicna lokacija na ul. Partizanska 7A n...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Дуќани

22 јул 15:58Se izdava ducan vo blizina na gratskiot pazar i carsijata

Dukanot raspolaga so sopstven sanitaren chvor i parking mesto namenet...


12 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

10 мај 20:32Delovniot prostor se izdava pod kirija.

55 m2, nova dograma i plocki, sopstven sanitaren cvor, moznost za pro...


1 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

16 мар 12:03Деловен простор 60m2

Се наоѓа наспроти апартмани Грифон на улица Димче Ковачески во одличн...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Дуќани

19 фев 16:10Se izdava dujkan struga

Se izdava dujkan nasproti grifon povejke inff na +38975332231


1 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

29 ное 12:58Се издава деловен простор

Се издава деловен простор во центарот на Струга позади кладилница Spo...


10 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

17 ное 16:25Деловен простор Топ локација Струга

Се издава деловен простор 75м2 ,близу езеро и пазарот,погоден за сека...


1 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

19 јул 13:55Се издава под кирија дуќан во Струга

Се изнајмува објект на ул. Ѓорѓи Ѓоргон бб Струга (поранешно интернет...


450 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

28 апр 16:11Shitet Dyqan 70m2 / Се Продава дуќан 70м2

🏬 Shitet Dyqan 70m2 ne qender te Struges 100m larg Gjyqit 📐 70m2 ...


91.000 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

01 апр 12:53SE IZDAVA POD KIRIJA TEL. 077399120

.


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

21 мар 15:16Se prodava / izdava dukan vo struga ul. Marshall tito 115

Se prodava ili izdava dukan na ul. Marshall tito br 115. Dukanot e ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

25 фев 11:16Se izdava dukan vo centarot na Struga

Se izdava deloven prostor vo strogiot centar na Struga vo carsijata ....


1 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

09 фев 13:23se prodava deloven prostor vo Ohrid centar

Prostorot se naojba vo centar na ulica Dejan vojvoda do hotelot monte...


2 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

11 јул 16:42Се издава дуќан 170м2

На 300 метри од центарот на Струга во близина полициската станица. ...


750 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

12 фев 17:52Deloven Prostor. Restaurant ( Picerija )

Se izdava Restoran ( Pizzeria ) komplet namesten extra lokacija. Ko...


1 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

26 дек 16:54Се издава дуќан-деловен простор од 100 м2

Се издава дуќан од 100 м2 на приземје, со тераса и сопствен паркинг, ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

09 јун 13:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам