Подкатегорија:
                   
24 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR !

Se izdava deloven prostor vo centar na gradot,na ulica Marks Engels. ...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:01Se IZDAVA pod naem fabrika ekstra lokacija

Se IZDAVA pod naem deloven prostor od 600m2- poraneshna fabrika za te...


3 €
или предлог цена
27 сеп 15:51Se prodava ekskluziven deloven objekt na Drim

Se prodava ekskluziven deloven objekt na Drim, Struga. Objektot se so...


1 €
или предлог цена
18 сеп 23:12Se izdava

Se izdava deloven proctor 500mkv , plus 100mkv terasa. Odgovara za ka...


2 МКД
или предлог цена
10 сеп 21:41Deloven prostor// Dyqan ne Struge 328m2

Se prodava deloven prostor vo Struga so povrsina od 328m2. Se naoga n...


800 €
или предлог цена
10 сеп 17:27Se izdava Deloven objekt struga

Se izdava Deloven objekt Magacin vo industriakata zona vo Struga.Obje...


По Договор
или предлог цена
07 сеп 20:33Deloven prostor vo centarot na Struga

Se Izdava deloven prostor na atraktivna lokacija vo centarot na Strug...


3.000 €
или предлог цена
26 авг 09:42Delovenprostor

Delovenprostor se izdava pod kirija vo struga Kaj ulica izmeģu gradsk...


450 €
или предлог цена
13 авг 22:12Се изнајмува деловен простор во центарот на Струга

Се изнајмува деловен простор со површина од 25м2 во центарот на Струг...


1 €
или предлог цена
21 јул 08:12Deloven Prostor vo Centar na Struga

Se prodava Deloven Prostor vo Centar na Struga 32m2 nasproti selskata...


140.000 €
или предлог цена
01 јун 08:27Se izdava pod kirija deloven Prostor vo struga

Se izdava deloven prostor pod kirija od 330 m2 vo struga na glavnata ...


1 €
или предлог цена
18 мар 20:18SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-(дуќан) 30м2 и плац 300м2 во склоб на дуќан...


По Договор
или предлог цена
07 мар 13:05Se iznajmuva deloven objekt vo vlezot na Struga

Се изнајмува деловен објект во Струга на одлична локација во главн...


1 €
или предлог цена
05 дек 21:22Se Izdava Deloven Prostor

Se izdava deloven prostor 250m2 ili 100m2. So golem praking. Info sam...


1 €
или предлог цена
21 ное 13:29izdavam deloven prostor

Se izdava deloven prostor vo bezistenot vo struga. Dukjanot se naogja...


1 €
или предлог цена
06 ное 15:28se izdava deloven prostor vo centar na samoto novo setaliste

Se izdava deloven prostor namenet za sekakva dejnost nasproti pazarot...


1 €
или предлог цена
25 окт 11:16Se izdava

Se izdavaat poveke prostorii ,po moznost za kancelarii vo plitista st...


По Договор
или предлог цена
28 дек 10:21Деловен Простор во Струга

Се издава деловен простор во град Струга, на улица Маршал Тито 18, на...


По Договор
или предлог цена
16 јул 14:57Deloven prostor vo strog centar

Se izdava deloven prostor vo strog centar na ulica Dimce Grdan broj 5...


По Договор
или предлог цена
03 јан 12:23Se izdava Magacin ( Deloven )

Se izdava Magacin ( Rabotilnica ) Moze za Auto Servis , Magacin ili ...


1 €
или предлог цена
26 дек 16:54Se izdava deloven prostor vo centar na Struga

Vo Struga na ul. "15 Korpus" se izdava deloven prostor od 60m2. In...


1 €
или предлог цена
26 авг 21:42restorant vo Radozda

Se izdava deloven prostor vo izgradba, vo selo Radozda, Struga.Prosto...


По Договор
или предлог цена
27 мај 12:53ЧОЈС-Deloven Prostor - dukan vo Carsija Struga

Se prodava dukan -deloven prostor vo Struga (do coma mall) so vk.pov...


1 €
или предлог цена
23 мај 14:24DELOVEN PROSTOR SO GARAZA I PARKING

Se prodava deloven prostor na prizemje so dva vleza, povrzan so vnatr...


70.000 €
или предлог цена
21 фев 20:55Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам