80 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Shitet parcele ndertimore ne Struge

Shitet parcele nderitmore ne Struge, ne rrugen JNA- ne afersi te Çerd...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:32plac, niva, zemjiste pozadi NABIZI -3581 M2

SE PRODAVA PLAC 2837/61 со 3581 м2 PLACOT E NA PRVA LINIJA N...


19 €
или предлог цена
Вчера 13:40Se prodava plac

Se prodava plac vo mislesevo katastarska parcela bostaniste


40 €
или предлог цена
Вчера 11:20PLAC VO STRUGA

Se prodava PLAC Vo Struga na glavniot pat Mislesevo za sekakva namena...


1 €
или предлог цена
30 сеп 19:19Се продава плац во Радожда

Се продава плац во Радожда Струга, погоден за градба на викендица. До...


80 €
или предлог цена
30 сеп 11:12Se prodava plac Elensko, Radozda

Plac vo Elensko, Radozda Sektor/Katastar za nedviznosti: Struga, Kat...


120.000 €
или предлог цена
30 сеп 10:04PRODAVAM MESTO POKRAJ EZERO

EXKLUSIVNOO MESTO PRODAVAM MESTO POKRAJ EZERO PRVA LINIJA 2175 m2 E...


По Договор
или предлог цена
29 сеп 22:01Plac kaj MISLESEVSKI PAT

Placevi za gradba so povrsina od 3082 m2, vednas pokraj Magistralniot...


1 МКД
или предлог цена
29 сеп 10:31Placevi na gradezno zemjiste

Gradezno zemjiste idealno za investiranje Prodavam Zejmiste vo Struga...


1 €
или предлог цена
28 сеп 13:26Земјиште во Горно Татеши

Се продава земјиште во Горно Татеши Контакт Viber 00 43 676 5554979


10 €
или предлог цена
28 сеп 10:12Се продава земјиште во Езерски Лозја

Се продава земјиште во Езерски Лозја во близина АС - кампот Контакт...


1 €
или предлог цена
28 сеп 10:11Placevi za gradba so povrshina od 3082m2

Placevi za gradba so povrsina od 3082 m2, vednas pokraj Magistralniot...


1 МКД
или предлог цена
28 сеп 10:07se prodava niva 530 m2

Se prodava niva na stariot pat od struga za ohrid kaj rekata sateska ...


1 €
или предлог цена
24 сеп 22:07СЕ ПРОДАВА НИВА/ПЛАЦ НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

Се продава нива/плац - КП 2219/2 со површина од 1.968 м2 до главниот ...


40 €
или предлог цена
22 сеп 13:55СЕ ПРОДАВА НИВА ПО ПОВОЛНА ЦЕНА

Се продава нива - КП 691/2 со површина од 3.743 м2, со директен излез...


8 €
или предлог цена
22 сеп 13:55СЕ ПРОДАВА НИВА ВО С. МИСЛЕШЕВО

Се продава нива - КП 84/2 во с. Мислешево со површина од 4.219 м2. Це...


7 €
или предлог цена
22 сеп 13:54Плац во Радожда

Се продава плац во Радожда Струга, погоден за градба на викендица, ис...


По Договор
или предлог цена
22 сеп 07:37PLAC-NIVA vo MISLESEVO-STRUGA

Prodavam Plac-Niva od 2800 kvadrati vo Struga-Mislesevo(von grad), so...


8 €
или предлог цена
20 сеп 02:50Mesto pokraj ezero

Prodavam mesto pokraj ezero 1087 m2 patot za kalista Shes to...


140 €
или предлог цена
17 сеп 13:56Se prodava niva(plac) na samiot pat Struga-Ohrid

Se prodava plac na samiot pat Struga-Ohrid na 200 metra od ucilisteto...


1 €
или предлог цена
16 сеп 14:35PLACOT SE PRODAVA

Se prodavaat gradezni parceli, vo naselba Mislesevo, nasproti mehanic...


1 €
или предлог цена
14 сеп 18:27SE PRODAVA PARCELA NA GLAVEN PAT

Se prodava parcela na glaven pat vednas do benzinskata Besijani, pome...


30 €
или предлог цена
13 сеп 17:05Mislesevo Struga !!!

Se prodava plac 1100 m2 vo centarot na selo Mislesevo - Struga, pozad...


80 €
или предлог цена
13 сеп 10:43Plac vo Mislesevski Pat !!!

Prodavam plac vo Mislesevski Pat od 10800 m2,pogoden za izgradba na f...


50 €
или предлог цена
13 сеп 10:43Нива Плац

Се продава нива со 2765м2 Во селото ЛОЖАНИ Струга Нивата се наоѓа...


По Договор
или предлог цена
05 сеп 08:34Нива во с. Биџево

Се продава нива во с. Биџево, број на парцела 576/2, површина 14, 350...


По Договор
или предлог цена
03 сеп 11:36se prodava zemjishte

se prodava zemjishte zad ambulantata vo selo Livada. kvadratura 4100k...


50.000 €
или предлог цена
25 авг 15:12niva vo selo livada

zemjiste od 4100km2 sred selo livada. 12evra po m2. cenata e fiksa. p...


50.000 €
или предлог цена
25 авг 15:12Kupuvam Zemjiste vo Radozda Struga

Kupuvam Zemjiste gradezno ili zemjodesko no i vo planina po dogovor d...


1 €
или предлог цена
22 авг 15:27Се продава нива во Мислешево-Струга позади хотел Престиж

Се продава нива во Мислешево - Струга на 200метри од патот за Охрид, ...


35 €
или предлог цена
16 авг 18:36плац во с.Радожда

Се продава плац (700м²) 1км пред с.Радожда


1 €
или предлог цена
13 авг 00:04Vend ne Qender te Struges / Plac vo centar

Shitet vend prej 365m2 ne qender te Struges, prapa Komunes te Struges...


1 €
или предлог цена
11 авг 15:19Parcelë në Qendër të Strugës /Plac vo centarot na Struga !

Shitet SUPER Parcelë në Qendër të Strugës, rruga Marks Engells te par...


1 €
или предлог цена
11 авг 13:16SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE VO SELO MISLESEVO

SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE VO CENTAROT NA SELO MISLEVO(POZADI MAGAC...


1 €
или предлог цена
02 авг 11:41Plac vo Mislesevo 1050m2

Se prodava plac vo s. Misleshevo od 1050m2, na slikite imate lokacija...


9 МКД
или предлог цена
26 јун 16:07Се продава плац Ќафасан

Се продаваат два плаца на граничен премин Ќафасан . Едниот е веднаш д...


По Договор
или предлог цена
21 јун 10:135230m2

5230m2 vo blizina na rekata sateska pomegju dvata patovi za ohrid za ...


По Договор
или предлог цена
03 јун 20:34Продавам плац во Струга

Продавам плац 2900 м2 на стариот пат меѓу Охрид и Струга до реката Са...


1 €
или предлог цена
22 мај 12:22Купувам Плац во Радожда/Езерски лозја

Купувам Плац/Парцела Радожда или Езерски лозја до 4€(м2) од 1000м2 до...


4 €
или предлог цена
25 апр 12:54Парцела

Се продава парцела со с.Ложани Струга со површина од 2765 м 2 во близ...


1 €
или предлог цена
19 апр 18:04Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам