Битола
                           
246 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

30m2 Pelagonka 2 Strog Centar

Kontakt telefon 070 207 555 Se izdava deloven prostor 30m2, vo strog...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

09 авг 22:31Промовирано

Dukan vo Obitel

Se izdava dukan vo obitel na prizemje od zadnata strana od 12m2 so po...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 00:39SE PRODAVA DUKAN OD 50M2 STO METRI NAD MARKE TINEX

-SE PRODAVA DUKAN OD 50M2,STO METRI NAD TINEX MARKET. -DUKANOT E REN...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 11:35BITOLA,CENTAR, LUKSUZNI KANCELARII

Kancelarii na sprat, 75m2 50metri od SHIROK SOKAK, nasproti KATASTAR...


125 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
250 €
Битола

Дуќани

Вчера 11:13Se izdava dukan na solunska

Dve prostoti nova pvc dograma Nova fasada Nov krov


100 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 09:50Dukan vo pazarot

Dukanot e na dva sprata po 22 kvadrati Kompletno e renoviran Dolu...


57.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
62.000 €
Битола

Дуќани

Вчера 09:50Dukan vo SEHEREZADA

Se prodava moze I zamena


33.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 09:10SE PRODAVA ILI IZDAVA UBAV DUKAN VO CARSIJA

INFO NA VIBER 075 752550 PRODAZNA CENA 85000 EVRA CENA ZA KIRIJA ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 02:00Се издава дуќан во НОВИОТ ПАЗАР - БИТОЛА

Се издава дуќан од 32m2 во НОВИОТ ПАЗАР - БИТОЛА, ул. Вако Крангеле...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

18 авг 15:43SE IZDAVA DUKAN (DELOVEN PROSTOR) VO NOVA BITOLA ( дуќан )

Се издава реновиран деловен простор од 60 м2 и 12 м2 визба со сопств...


10.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

18 авг 13:11Se prodava dukan kaj Zvoncarite vo pazaro

Dukjanot e na dva sprata od po 35 m2. Dukjanot e vo stara sostojba(ne...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

18 авг 12:52Се издава дуќан во Новиот Пазар 32м2

Се издава дуќан во Новиот Пазар , 32 м2 на приземје од надворешната с...


500 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

18 авг 11:40SE IZDAVA DELOVEN OBJET VO BITOLA

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

17 авг 17:06SE IZDAVA DUKAN DO RASCEKOR

Poveke detali na telefon 075222727


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

17 авг 16:09Se izdava KOMPLETNO RENOVIRAN Dukan vo blizina na JAVOR

Se izdava Kompletno renoviran dukan Dukanot e kompletno renoviran....


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

17 авг 14:58iznajmuvam deloven prostor

iznajmuvam deloven prostor nad Klinicka bolnica-Bitola, cena po dogov...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

17 авг 14:30PRODAVAM DUKAN VO KLANICA NOV!!!

PRODAVAM RENOVIRAN DUKAN VO NASELBA KLANICA br.12 SO RESETKI NA IZLOG...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

17 авг 13:54Se izdava dukjan 35 m2

Se izdava dukjan 35 m2 kompletno renoviran vo DTC Seherezada. Postoi ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

17 авг 12:16Se izdava Butka kaj Cifte furni

Se izdava butkata ima wc, voda, odvod, klima i nadvoresen pokrien pro...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

17 авг 09:19СЕ ПРОДАВА ИЛИ ИЗНАЈМУВА ДУЌАН

СЕ ПРОДАВА, ИЛИ ИЗНАЈМУВА 50 EUR, ДУЌАН НА УЛ.ДИМЧЕ ЛАХЧАНСКИ КАЈ ПОШ...


19.990 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

16 авг 21:33SE IZDAVA&PRODAVA DUKJAN VO BIZNIS CENTAR

SE IZDAVA/PRODAVA DUKJAN POD PAZAROT VO BIZNIS CENTAROT na prv sprat ...


100 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

16 авг 21:33SE IZNAJMUVA DUKAN

Se iznajmuva dukan nasproti postata 90m2 za cenata pazar na lice mest...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

16 авг 18:47Izdavam deloven prostor

Idealen za Ordinacija, frizernica, kozmeticki salon I sl. ...


6 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

16 авг 16:29ДУЌАН

Дуќанот се наоѓа во централно градско подрачје, накарши ОУ Гоце Делче...


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

16 авг 11:23Дуќан, центар

Се издава деловен простор од 36м2 со санитарен јазол. Локација, карши...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

16 авг 10:39Centar Dujkan

Се издава Дуќан во Центаро на градот на улица Никола Тесла погоден за...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

16 авг 03:26Se izdava dukjan vo Starata bitolska carsija

Dukjanot poseduva WC, vizba, tendi, alarm, itn.


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

16 авг 01:10Се продава дел.простор 61м2со12м2 визба над болница

Се продава, деловен простор од 61м2 и 12м2 визба. Се наоѓа над болниц...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

15 авг 21:19Se izdava dukjan

Se izdava dukjan vo stara bitolska carsija Cena po dogovor Informac...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

15 авг 18:50Se izdava dukan vo stara carsija 25+23 m2

Se izdava dukan vo stara carsija 25+23 m2 nasproti aptekata Rosa Vit...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

15 авг 08:51Se izdava dukan

Се издава повеќенаменски деловен простор на улица 8ми септември Горно...


5 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

14 авг 22:42Се издава дуќан во Старата чаршија во Битола

Се издава дуќан од 13 м2 во Старата чаршија во Битола на прометно мес...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

14 авг 17:30Се издава дуќан во центарот на градот

Се издава дуќан во центарот на градот спроти пекара Аргирица, над ско...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

13 авг 23:50Se izdava dukan furna Drven Pazar Bitola

Se izdava dukan kaj Drven Pazar Bitola cel 79m2 ili samo del od 25m2


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

13 авг 17:06Dukan vo Nov pazar 39000е

Се продава дуќан на приземје. разработен од 19м2 .поплочен од сите с...


39.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

13 авг 12:53SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO BITOLA - CENTAR

Se izdava deloven prostor na prizemje do Pro Kredit banka na ulicata ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

12 авг 19:14Se iznajmuva ili prodava komplet so se inventar

Dukanot e odlicen za mnogus dejnosti. Kompletno renoviran. Dolniot ...


9.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

12 авг 15:16Се издаваат дуќани 31 и 42м2 - многу поволно

Се издаваат два дуќани, еден до друг, со површина од 31 и 42 м2. Дуќа...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

12 авг 10:31ДУКАН НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО СТАРАТА БИТОЛСКА ЧАРШИЈА

СЕ ИЗНАЈМУВА ДУКАН 11М2,ВО СТАРАТА БИТОЛСКА ЧАРШИЈА,ВО БЛИЗИНА НА СТО...


100 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

12 авг 10:16Dukan Se Prodava i Izdrava

Dukanot se prodava ili izdava se naoga vo pazarot Na ul Aleksandar ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

12 авг 07:22Се издава дуќан 48 м2 поволно

Се издава деловен простор во деловниот комплекс веднаш наспроти ОУ "С...


100 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

11 авг 08:46Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам