Гевгелија
                   
26 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ДОМАШНА ЛОЗОВА РАКИЈА

Од сортите хамбург,вранец,сиричибук. 200 den Broj tel.078303535


200 МКД
или предлог цена
14 авг 15:44Priroden livadski med

livadski med crven - 1kg - 500den. med od cajlija - draka - 1kg - 500...


500 МКД
или предлог цена
12 авг 21:46Domashno uzo

Продажба на ДОМАШНО УЗО (ципуро), 52% vol alcohol, препеченица, старо...


299 МКД
или предлог цена
11 јул 19:39Дедова ракија

Продажба на ЛОЗОВА РАКИЈА(бела и жолта), 52% vol alcohol, препеченица...


199 МКД
или предлог цена
11 јул 19:19МЕД ливадски , чист природен

ПРОДАВАМЕ чист природен ливадски мед Пчеларникот е на чисто еколош...


700 МКД
или предлог цена
29 јун 14:25Konvektomati

Golem izbor na konvektomati za vasite restorani od brendovite: RATIO...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Останато

27 мај 09:17PRODAVAM DOMASEN PRVOKLASEN AJVAR

Првокласен домашен ајвар произведен во Гевгелија. Праќаме по карго...


280 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Останато

30 јан 21:55Апарат за еспресо и капучино

Продавам апарат за еспресо и капучино DeLonghi, малку користен.


2.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Кафе и какао

15 јан 13:52POLEN so MED mesavina

ПОЛЕН И МЕД лековита мешавина - Пчеларник ДУКОВИ 078-300-612 ...


700 МКД
или предлог цена
23 дек 09:29ТУРСКИ САДНИЦИ КАЛИНКА-Hidzas

Се продаваат две годишни садници Калинка Турска сорта Hidzas и Wond...


100 МКД
или предлог цена
13 ное 17:44Sok od kalinka (wonderful pomegranate sorta)

Se prodava ceden svez sok od kalinka site sisijna se od 1L !!! Tel...


300 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Останато

20 окт 00:01МАЏУН по домашен традиционален рецепт

Подгответе се за претстојниот период на настинки и грипови со зајакн...


220 МКД
или предлог цена
10 авг 08:44Mastika

Se prodava mastika 47/48 stepeni. Besplatna dostava na teritorijata n...


350 МКД
или предлог цена
05 јул 20:07Rakija ekstra

Prodavam rakija 120 den litro za kolicini nad 100litra 100 den ima be...


По Договор
или предлог цена
26 јун 12:36Домашна ракија

Ima zolta i bela rakija 49° Stara 4 godini od grozje vranec i smede...


120 МКД
или предлог цена
11 мај 20:13Sok od kalinki (сок од калинки)

Природно цеден сок без додадени шеќери, бои, конзерванс. Без додадена...


200 МКД
или предлог цена
07 мар 13:00DOMASNA RAKIJA

PRODAVAM DOMASNA RAKIJA OD GROZJE HAMBURG CISTO PRIRODNA BEZ NIKAKVI ...


150 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Пијалаци

16 фев 15:03Se prodava domasno vino i rakija

Mnogu kvalitetna domasna rakija prepecenica i stara rakija, domasno c...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Пијалаци

07 јан 14:06Слатко од смокви (Slatko od smokvi)

Засладете се со вкусот на традицијата. Наутро со црно интегрално ле...


200 МКД
или предлог цена
20 ное 13:00Ekstra kvalitet ajvar,lutenica,malidzano

Se prodava ajvar,lutenica,malidzano prigotveni po tradicionalen domas...


180 МКД
или предлог цена
30 окт 15:58Naut-Slanutok

Се продава слануток реколта 2020 година селектиран и увреќен.Цена по ...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Останато

29 авг 12:30ГОСТИЛНИЦА ЈАВОР ЏОКО МРЗЕНЦИ

. ПРОМОЦИЈА !!! ГОСТИЛНИЦА ЈАВОР ЏОКО МРЗЕНЦ...


1.100 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Подготвена храна

01 авг 15:59Prepek Rakija

se prodava prepek domasna rakija cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
30 јан 17:41ПРОДАВАМ МЕД

Продавам природрн мед од многу чисто поднебје (Клепа) . Имам и матич...


400 МКД
или предлог цена
12 дек 15:58ПРОПОЛИС PROPOLIS

Најдобриот 100% природен пчелин ПРОПОЛИС од Кожуф планина. Ви го нуди...


270 МКД
или предлог цена
04 окт 18:04Se prodava rakija

Se prodava domasna rakija prapecena. Ekstra kvalitet, pred 3 godini s...


150 МКД
или предлог цена
28 ное 14:54Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам