Неготино
                   
88 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

RETROVIZOR ZA IVEKO

NOVI NE NAMESTENI CENATA E ZAKOMPLET


6.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Камиони

Вчера 02:29webasto

kompletno vebasto so site relinja termostat samo da se prikluci na st...


250 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

Вчера 02:29Dizalica 20t

0


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

14 авг 12:02Se prodava Cisterna MAN TGA 26.460

Se prodava MAN TGA 26.460 2001GOD. Registriran cela godina, novi gumi...


18.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 €
Неготино

Камиони

13 авг 23:53Se prodava MAN Kiper 6x4

Man Kiper 26 272 1993god.


11.500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

13 авг 23:52Volvo F-12

Volvo F-12 405 k.s. 1993 god. Komplet na federi Ekstra sostojba


8.500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

11 авг 18:23Motor mercedes 280 k.s.

Motor mercedes 280 k.s. OM 422


1.500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

11 авг 18:23MAN TGX18.480 Euro 5

Продавам MAN TGX18.480,2007 година,автоматик,интардер,голема кабина,р...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

11 авг 14:37Dizalica 20t

0


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

10 авг 11:43Bufer guma so lager i lezisteto na kardanot DAF

Za daf 6x2 troosovinec


150 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

08 авг 12:40Delovi za DAF XF 105

Prodavam novi delovi za Daf Kaisi komplet 20€ Semiring za radalica...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

08 авг 12:39Delovi za Iveco Stralis 420 euro 5

Se za iveco stralis 420 euro 5 Motor Menuvac avtomatik so retarder In...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

08 авг 09:39Motor za iveco stralis

Motor za iveco stralis 420 konjski sili euro 5 Ima pominato 1100000 k...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

08 авг 09:38Kogel

071/391/707 CARNEL KiA SCANIA


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

07 авг 13:00Dizalica 20t

0


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

07 авг 11:13071/391/707 Scania euro 3

Scania euro 3 Poluprikolka kiper KEMPF


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

05 авг 09:38Scania i Meierling

071/391/707 Scania euro 3


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

05 авг 09:38071/391/707

Scania euro 3 Poluprikolka Carnel


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

05 авг 09:38Dizalica 20t

0


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

04 авг 13:35LEV I PREDEN RETROVIZOR ZA VOLVO EURO 3,4 i 5

Се продава ретровизор кои одговара на Volvo euro 3,4 и 5 и НОВ преден...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

03 авг 08:15Novi slovenski lanci za sneg

Се продаваат нови, словенски ланци за снег, за камион и неупотребени....


150 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

03 авг 08:15NOV HIDRAULICEN KLIP ZA KABINA ZA DAF EURO 5

Se prodava neupotreben hidraulicen klip za kabina za DAF EURO 5 Ce...


7.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Камиони

03 авг 08:15Lev retrovizor, kapacki za maglenki i novo crevo za vebasto

Се продава нов хидрауличен клип за кабина за DAF EURO 5, лев ретровиз...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

03 авг 08:15ADR daski

Se prodavaat ADR daski Cena: 30 evra edna


30 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

03 авг 08:15Бандажи со се гуми х9

Продавам бандажи со се гуми 435/50/19,5 со 8 дупки


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

31 јул 12:30Volvo

Menjac za volvo 3ka defekt vo reduktor Ima i ploca


500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

29 јул 22:50Scania R480

Се продава цистерна Scania R480 2012год, со поминати 450000км. За...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

26 јул 18:08Iveco EuroCargo Slep

Се продава шлеп Iveco Euro Cargo, регистриран до 07.2022 година. Ками...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

26 јул 18:08Daf xf 410

Daf xf 410 2006god racen menuvac 075749259


8.000 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

18 јул 23:57gumi 17,5

PRODAVAM POLOVNI GUMI 235/75R17,5 245/70R19,5 FULDA SE GUMITE OD ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

28 јун 08:30Iveco trucker 8x4 450

Се продава 40 тонско возило, Iveco Trucker 8x4 450. Година на прои...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

19 јун 12:08IVECO SKANIJA MERCEDES VOLVO MAN RENO DAF NISAN OPEL TAM FAP

Zavaruvanje na razladnite sistemi od aluminum, plastika , bakar i niv...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

17 јун 10:18MERCEDES VARIO KIPER

SE PRODAVA MERCEDES VARIO KIPER INFO NA BROJ 076667777


23.000 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

15 јун 19:23VOLVO f10

Volvo f10 Retarder Gumi dobri Na federi napred i nazad Registrir...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

13 јун 11:11Scania 113 320

Kontakt na +389 76201333 Kontakt na +389 76201333 Kontakt na +389 7...


16.500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

01 јун 13:13Se prodava Mercedes Actros 2640 6x4

Mercedes Actros 2640 6x4 Kiper. 2000god. Vo odlica sastojba, registri...


22.500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

01 јун 08:53MAN

Se prodava.


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

28 мај 07:49Se prodava SCANIA P400 2013 god.

Se prodava SCANIA P400 2013 god. Voziloto e so desen volan i ima pom...


39.500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

21 мај 13:00Volvo euro6 I Shmitz poluprikolka

Se prodavaat komplet Volvo euro6 i Shmitz Za poveke info...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

09 мај 14:53Dizalica 20t

0


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

08 мај 20:55Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам