49 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GAMING PC i5-9400F GTX 1650 GAMER KOMPJUTER

TEL ZA KONTAKT ZIVKO: 077 504 698 077 504 698 077 504 698 konfi...


25.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:08Kompjuter+monitor

PC 2 gb ram, 256gb hdd, amd athlon dual core4600+ 2,4 GHz, instaliran...


60 €
или предлог цена
Вчера 11:16SE PRODAVA GAMER PC, 16GB RAM, i5 , RX 480 4GB, SSD

Се продава гејмерски компјутер, сите игри ги игра без проблем и без д...


22.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
23.000 МКД
13 авг 16:39Kompjuter - konfiguracija Intel i7 8700k, RTX 3070

Се профава компјутер во супер состојба со следната конфигурација: Ма...


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
13 авг 14:35HP Z420 Workstation

Se prodava HP Z420 Workstation, vo odlicna sostojba. Dizajniran za ra...


500 €
или предлог цена
10 авг 18:008 Desktop kompjuteri so Intel G4920 procesoe

Procesor Intel G4920 na 3.2ghz, 8gb ddr4, 256gb ssd disk. Rabotat ext...


8.500 МКД
или предлог цена
10 авг 12:27Kompjuter+monitor

PC 2 gb ram, 256gb hdd, amd athlon dual core4600+ 2,4 GHz, instalira...


60 €
или предлог цена
07 авг 10:19Gaming Pc Ryzen 3100 Rx 580 pod garancija

Se prodava gaming pc + Monitor : Case : antec nx410 white 1x120mm 2x...


33.000 МКД
или предлог цена
06 авг 09:25Prodavam tri razlicni kompjuter ispravni-CITAJ

Prodavam tri kompjuteri.Edniot e DEL so monitor DEL,drugiot e AMC so ...


1 €
или предлог цена
06 авг 09:01Celeron G1610, Motherboard H61M, 8GB RAM DDR3, 128GB SSD

Се продава компјутер со следниве перформанси Процесор: Intel Celer...


5.000 МКД
или предлог цена
04 авг 18:18AMD Phenom 2 4 jadren procesor

Prodavam kompjuter staticen: Procesor: AMD Phenom ll x4 840 3.2GHZ ...


4.500 МКД
или предлог цена
31 јул 08:37Apple iMac 27-inch (Late 2014)

Vo odlicna sostojba so orginalni kabli, tastatura, maus i kutija i is...


950 €
или предлог цена
09 јул 22:27Desktop Kompjuteri

Desktop Kompjuteri


1.900 МКД
или предлог цена
07 јул 07:43Se prodava kompjuter acer

Prodavam kompjuter acer Karakteristiki:intel core i5, ram 6gb, Ha...


6.000 МКД
или предлог цена
21 јун 10:01Toptan Gejming PC

Prodavam kompletno kukishte so: Ryzen 9 3900X Asus ROG Strix 3060 1...


1.500 €
или предлог цена
06 јун 14:54MASI ZA KOMPJUTERI-DUPLI I EDINECNI

SE PRODAVAAT MASI ZA KOMPJUTERI POGODNI ZA INETERNET KAFE ILI IGRACNI...


1 МКД
или предлог цена
17 мај 21:27PC: 32 GB DDR4, i7 Intel, NVIDIA 1070, ASUS X99, 3+ TB

Gi ima site konfiguracii na prikacenata slikata.


70.000 МКД
или предлог цена
12 мај 14:14SE PRODAVA DESKTOP KOMPJUTER

Se prodava desktop kompjuter so windows 7, malku koristen, vo odlicna...


3.500 МКД
или предлог цена
10 мај 19:01Desktop Kompjuter so i7-9700K 32GB RAM

Desktop Kompjuter so: - Processor i7-9700K 8 core 3.6 ghz -4.9 ghz ...


759 €
или предлог цена
26 апр 18:41Prodavam PC i5-2500K, AMD Radeon HD 6670, 8GB RAM, 240GB SSD

Продавам куќиште со следниве компоненти: 𝗖𝗣𝗨: Intel Core i5-250...


220 €
или предлог цена
15 апр 08:27Prodavam Kompjuteri

Porodavam kompjuteri intel pentium gold g5400 so 250gb ssd i 8 gb ram


130 €
или предлог цена
30 мар 20:12Desktop HP G630 SSD120GB 8GBDDR3

ProdavamHP Compaq 8200 Elite SFF Intel Pentium G630 SSD 120GB 8GBDDR3...


4.500 МКД
или предлог цена
21 мар 22:27Gaming PC Garancija

se prodava komplet konfiguracija : case : sharkoon tk4 RGB - novo so...


30.000 МКД
или предлог цена
02 мар 22:53Hp 635 komplet delovi

Hp 635 komplet delovi defekt ploca 078575788


1.400 МКД
или предлог цена
20 фев 14:14Lenovo ThinkCentre M71z

Se prodava odlicno zacuvan pogoden za online nastava All-IN-ONE Lenov...


10.500 МКД
или предлог цена
07 јан 07:20Ryzen 7 2700x (со RGB кулер) 16 gb ddr4 -HyperX, Aorus elit

Prodavam set Maticna, procesor, i ram Ryzen 7 2700x (so RGB kuler)...


20.000 МКД
или предлог цена
18 дек 10:25Haier lcd ekrani 15" ispravni, bez kabli

Haier lcd ekrani 15" ispravni, bez kabli 24h test period Ekranite se...


500 МКД
или предлог цена
12 дек 22:36Продавам компјутер, но може и замена за по јак

graphics: Gigabyte GTX 650 2Gb GDDR5 , Overclock vesrsion cpu: i5-...


15.000 МКД
или предлог цена
27 окт 16:33Продавам компјутер, но може и замена за по јак

graphics: Gigabyte GTX 650 2Gb GDDR5 , Overclock vesrsion cpu: i5-...


15.000 €
или предлог цена
27 окт 16:32Се продава компјутер

graphics: Gigabyte GTX 650 2Gb GDDR5 , Overclock vesrsion cpu: i5-...


15.000 МКД
или предлог цена
27 окт 16:30Се продава компјутер

graphics: Gigabyte GTX 650 2Gb GDDR5 , Overclock vesrsion cpu: i5-...


12.000 МКД
или предлог цена
27 окт 16:25imac mid 2011

во одлична состојба се функционира беспрекорно 071 331 173


350 €
или предлог цена
25 окт 19:13Се продава

111


100 €
или предлог цена
05 окт 10:19HP Compaq 5700 (KOMPLET) EFTINO VIDI OGLAS

HP Compaq DC 5700 -Intel(R) Pentium(R) D CPU 3.00 GHz / 3.00 GHz -...


1 МКД
или предлог цена
15 фев 09:20Se prodava komplet

Se prodava kompjuter zacuvan za rabota onlajn od doma cena solidna


180 €
или предлог цена
30 јан 09:34Компјутер

Има 16gb RAM меморија, 1t ssd меморија,процесор i7! Windows10


20.000 МКД
или предлог цена
20 јан 21:23ДЕСКТОП КОМПЈУТЕР + МОНИТОР

12GB RAM INTEL CORE i3 500GB WIN 7 64bit


180 €
или предлог цена
10 јан 00:41GAMING MSI TOMAHAWK-SAPPHIRE Nitro+ Radeon RX580 8GB 256Bit

Gaming Tomahawk Arctic – Конфигурација MOTHERBOARD MSI H270 TOMAH...


1 €
или предлог цена
15 окт 13:01Desktop PC

Се продава десктоп компјутер Спецификации: Процесор:AMD Athlon 7750...


4.500 МКД
или предлог цена
10 сеп 00:55Prodava memorii za personalni kompjuteri sdr / ddr1/ ddr 2

Prodazba na sekakov vid memorii za personalni kompjuteri


1 €
или предлог цена
13 авг 10:53Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам