51 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

JBL Control 25 Zvucnici so Samson Servo 170 Pojacalo

Се продаваат 2 x JBL Control 25 студиски звучници со студиско појачал...


15.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 14:25Dvd recorder Panasonic

Dvd recorder panasonic DMR-ES20


1.500 МКД
или предлог цена
13 авг 14:08Prodavam psp 4

Malku koristeno kako novo e so 4 igri vredi da se vidi.


18.500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

МP3/4/5 плеери и iPod

12 авг 18:53LG VIDEO REKORDER

VIDEO REKORDER LG..ISPRAVEN ANALOGEN> DIGITAL


1.200 МКД
или предлог цена
10 авг 08:55Sony hx400v

Prodavam sony hx400v, kako nov, malku koristen i mnogu dobro cuvan, k...


24.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
25.000 МКД
Илинден / Скопје

Дигитални фотоапарати

09 авг 14:37Nintendo switch

Se prodava malku koristen nintendo switch so 4 igri Super mario odes...


18.500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Играчки конзоли / Nintendo

08 авг 14:59YAMAHA DALECINSKO

YAMAHA DALECINSKO ISPRAVEN.


1.200 МКД
или предлог цена
08 авг 07:14ZVUCNICI 500W

Dva zvucnika super sostojba usblaster americki 250 w eden


250 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

07 авг 21:11Sony A200

Продавам Sony A200, апаратот е во добра состојба , сочуван е доста, ф...


120 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дигитални фотоапарати

07 авг 10:19LG DALECINSKO

LG DALECINSKO ISPRAVNO.


10 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

05 авг 20:12Se prodavaat zvucnici i pojacalo

Se prodavaat 2 zvucnika vo ispravna sostojba.


4.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

04 авг 10:23Prodavam nova vo paket video kamera Panasonik m 50

Продавам нова во пакет камера Panasonik m 50 - Дај предлог цена и до...


43.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Видео камери - Аналог / Panasonic

03 авг 11:19Prodavam zvucnici

Prodavam zvucnici Vo odlicna sostojba doneseni od germanija


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

03 авг 02:10TV so nintendo

TV 500 denari so Nintendoto 1000


500 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

26 јул 20:30Senzori za vrati

Dva senzori za avtomatski vrati


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Електроника

26 јул 12:13Prodavam zvucnici KENWOOD

Prodavam zvucnici KENWOOD vo odlicna sostojba doneseni od germanija


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

08 јул 22:44Drzaci i zvucnici Pioneer

Metalni drzaci za zvucnici speaker stands Pioneer


25 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

02 јул 17:18AF-S NIKKOR 16-35mm f/4G ED VR

se prodava nikon objektiv za poveke info na 075422153


500 €
или предлог цена
29 јун 12:45Pojacalo JVC AX-4 SUPER 2x60 i FISHER CA-350 2x55

Se prodava Pojachalo JVC AX-4 super 2x60w sinus.mint.sostojba cena 40...


4.000 МКД
или предлог цена
18 јун 20:33LG 50PJ550

Televizor plazma 2010 God. LG 50PJ550 Imam problem pri vklucuvanje ve...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

18 апр 16:14Samsung i Fuego TV

Samsung 51cm Fuego 71cm Nikola 076 488 785


1 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

13 мар 14:06Maticna ploca

Kupuvam maticna ploca za Philips Model: 32PFL 5624H / 12


2.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

30 јан 17:31Frontier DX100

printerot se prodava kompleten so laptop


1.100 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Останато

27 дек 00:03DX 100 printer

45000 printa so se laptop kompleten


1.100 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Останато

27 дек 00:03Vintage stereo resiver KENWOOD

Resiver KENWOOD KR- 4140 stereo resiver kvadrofonik od 1971 godina , ...


1 €
или предлог цена
20 дек 23:18SONY MHC-V82D

Se prodava SONY Tel:078 372 896 Miki


450 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Останато

11 окт 14:46Se prodava Epic Games account

Se prodava account na Epic Games so poveke od 80 igri tie igri se: ...


1.900 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

PC Игри и Видео игри / ПС игри

06 јун 21:36Montaza na video nadzor I alarmen sistem montaza na klimi

Montaza na video nadzor alarmi montaza na klima uredi izrabotka na ku...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Останато

28 апр 08:40Pojacalo za kola

...


2.500 МКД
или предлог цена
23 мар 16:03IPTV со над 10000 програми

Инсталирам IPTV на смарт уреди Преку 10000 програми ЕX-YU преку 400...


2.500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

17 фев 08:34Zomei Q111

Продавам трипод Zomei Q111 , носивост до 3кг , 140цм висина. Одличен...


2.500 МКД
или предлог цена
16 фев 08:56Rollei digitalen foto 12mp

Germanski dobar ispraven digitalen fotoaparat so12megapikseli kamera....


600 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дигитални фотоапарати

29 јун 12:15wi fi sky adapter

wi fi sky adapter


1.200 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Безжична технологија

28 јун 18:24Slusalki za telefon

Prodavam slusalki za telefon eden par 100 denari dva para 150 denari


100 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

24 апр 17:07Android TV tastatura

Prodavam nova wifi Android TV tastatura.


499 МКД
или предлог цена
15 мар 11:25Prodavam LG 42PJ360 za delovi

Prodavam rasipan LG 42PJ350 na delovi


1 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

23 фев 13:26Mp5 za vo Kola, GoPro I Mini HD Camera.....

Prodavam Mp5 za vo kola so 7 inch-en ekran na dopir, FM radio, Blueto...


1.299 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Останато

18 фев 09:45BLUTUT ZVUCNICI!!! 12 inci,15inci,8inci i dr

NOVO!!! 2*12 INCI EKSTRA BLUTUT ZVUCNIK BLUTUT- USB-SD-AUX-FM-2 BEZ...


7.499 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Електроника

17 јул 18:26Диско топка

Продавам нова диско топка


1.200 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Останато

30 јун 18:59SE PRODAVA PS3 ITNOO

Ps-to e dobro socuvanooo gi ima site kablii So edna bezicna rackaa i...


6.500 МКД
или предлог цена
01 јун 11:01Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам