Илинден
Подкатегорија:
                   
13 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

JBL Control 25 Zvucnici so Samson Servo 170 Pojacalo

Се продаваат 2 x JBL Control 25 студиски звучници со студиско појачал...


15.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

14 авг 14:25YAMAHA DALECINSKO

YAMAHA DALECINSKO ISPRAVEN.


1.200 МКД
или предлог цена
08 авг 07:14ZVUCNICI 500W

Dva zvucnika super sostojba usblaster americki 250 w eden


250 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

07 авг 21:11Se prodavaat zvucnici i pojacalo

Se prodavaat 2 zvucnika vo ispravna sostojba.


4.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

04 авг 10:23Prodavam zvucnici

Prodavam zvucnici Vo odlicna sostojba doneseni od germanija


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

03 авг 02:10Prodavam zvucnici KENWOOD

Prodavam zvucnici KENWOOD vo odlicna sostojba doneseni od germanija


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

08 јул 22:44Drzaci i zvucnici Pioneer

Metalni drzaci za zvucnici speaker stands Pioneer


25 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

02 јул 17:18Pojacalo JVC AX-4 SUPER 2x60 i FISHER CA-350 2x55

Se prodava Pojachalo JVC AX-4 super 2x60w sinus.mint.sostojba cena 40...


4.000 МКД
или предлог цена
18 јун 20:33Vintage stereo resiver KENWOOD

Resiver KENWOOD KR- 4140 stereo resiver kvadrofonik od 1971 godina , ...


1 €
или предлог цена
20 дек 23:18Pojacalo za kola

...


2.500 МКД
или предлог цена
23 мар 16:03Slusalki za telefon

Prodavam slusalki za telefon eden par 100 denari dva para 150 denari


100 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

24 апр 17:07ZVUCNICI JBL CONTROL 28 PROFESIONAL...

se prodavaat jbl control 28 profesional zvucnicite se vo odlicna sost...


100 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

17 дек 13:53Ozvucuvanje za vo kola

Profesionalno ozvucuvanje za vo kola Kenwood . Odlicno socuvam 5+1 sa...


250 €
или предлог цена
31 јул 16:41Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам