Подкатегорија:
                   
31 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава микробранова Favorit

Се продава микробранова Favorit MBP20 во исправна состојба. - Капа...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:04Pravosmukalka GORENJE I Ovlaznivac na Vozduh GORENJE

Prodavam pravosmukalka GORENJE -Nova- nekoristena. I Ovlaznivac na Vo...


1 €
или предлог цена
09 авг 07:27Електрична цедалка Delimano

Се продава електрична цедалка Delimano 800ml во исправна состојба.


1.000 МКД
или предлог цена
01 авг 17:55Машинка за мешање ајвар

Машината е со мотор и има вградено моторче за ладење што прави нормал...


1 €
или предлог цена
29 јул 20:36MASINA ZA MELENJE MESO

Se prodava profesionalna masina za melenje meso vo perfektna sostojba.


27 јул 16:55Peralna

Prodavam delovi za peralna Gorenje ps 201


1.200 МКД
или предлог цена
24 јул 13:05Popravka Pegli i Aparati za Domakinstvoto Stip

Popravka Pegli i Aparati za Domakinstvoto Stip 071240753


2.000 €
или предлог цена
20 јул 20:08Servis na Pravosmukalki

Servis na Pravosmukalki 071240753


3.000 МКД
или предлог цена
20 јул 20:08Kafemat, Mikser i Friteza

Aparatite se novi doneseni od Germanija Cena po dogovor Informacii...


1 €
или предлог цена
19 јул 11:20Електричен шпорет

Многу малку време користен. Сите ринли се исправни исто и рерната. И...


3.000 МКД
или предлог цена
12 јул 10:43Digitalen kujnski termometar za voda, mleko, kafe, čaj, supa

Ovoj digitalen termometar vo stil na penkalo se karakterizira so pove...


350 МКД
или предлог цена
10 јул 11:12Se prodava kafemat De Longhi

Se prodava kafemat za kafe i kapucino na princip na kombinirana mleko...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
18 јун 20:12SUSHARA ZA OVOSJE-za domasna upotreba

Cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
28 мај 21:21Polovni delovi za peralna Neo wm 445t

Polovni delovi za Neo wm 445t Pumpata za voda e skoro nova Info na ...


111 €
или предлог цена
28 апр 22:05Masina za perenje Quadro

Masina za perenje Quadro nova ne odpakuvana


12.000 МКД
или предлог цена
16 апр 13:54Cesma

Prodavam cesma cena 600den


550 МКД
или предлог цена
05 апр 08:39Servis na Profesionalni Fenovi Stip

Servis na Profesionalni Fenovi 071240753


2.000 €
или предлог цена
27 мар 08:34Masina za sienje Bagat

Masina za sienje Bagat so sandak, ispravna, pogon na noze, el. energi...


1 МКД
или предлог цена
20 мар 21:02Se prodava nov Iskra cistav na parea

Se prodava nov Iskra cistac na parea, so 2 godini garancija kupe...


3.500 МКД
или предлог цена
19 јан 13:33Spore Kalorex-plus Plamen

Prodavam spore na drva vo odlicna sostojba Barajte me samo preku Wats...


5.400 МКД
или предлог цена
22 дек 18:00Frizideri

Ednokrilni, dvokrilni i trokrilni Cena po dogovor +38978888858


1 €
или предлог цена
05 сеп 10:21PRODAVAM FRIŽIDER KONČAR-ФРИЖИДЕР

......................ПРОДАДЕН.......................... ..............


500 МКД
или предлог цена
16 дек 17:17Ardo masina za perenje

Prodavam masina za perenje Ardo model FLS 105 S polovno za delovi.


2.000 МКД
или предлог цена
18 јун 13:18Masina za perenje motor whirpool

Motor za whirpol ispraven


1.200 МКД
или предлог цена
24 мар 21:49bojler na drva

se prodava bojler na drva koristen od vremeto na jugoslavija moze i...


5 €
или предлог цена
12 фев 21:39Печка за парно

Се продава печка за парно на дрва за 120 квадрата. Користена е 3 год...


600 €
или предлог цена
20 сеп 22:11Продавам половен електричен шпорет

Продавал половен електричен шпорет КОНЧАР. Шпоретот е исправен во це...


3.000 МКД
или предлог цена
11 сеп 13:00Masina za perenje/susenje

Продавам машина за сушење Hotpoint Ariston 8kg


По Договор
или предлог цена
10 мај 14:48ALFA PLAM SPORET NA DRVA

alfa plam 10 godini koristeno 6000den


6.000 €
или предлог цена
09 мај 19:03se prodavaat raboti za domakinstvo

ve molam kontaktirajte na brojov vo vrska so oglasov 071 357 242 ...


По Договор
или предлог цена
18 јан 10:19Eлектричен шпорет

Се продава електричен шпорет во исправна состојба. Цена по договор. ...


1 МКД
или предлог цена
17 сеп 08:12Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам