1123 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung telefoni otkupuvame - MOBICOM

Vrsime otkup na NOVI I POLOVNI telefoni od ponovite modeli na SAMSUNG...


По Договор
или предлог цена
17 ное 08:36Промовирано

SAMSUNG.IPHONE.HUAWEEI XIAOMI ODKUP.MOBISTRK

ODKUP NA NOVI I POLOVNI TELEFONI PO PAZARNI CENI ISPLATA VEDNAS STA...


30 мар 07:46Промовирано

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК ОКТОМВРИ 2022!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 128GB = 103990...


По Договор
или предлог цена
15 сеп 07:59Промовирано

Iphone X (256GB)

Se prodava Iphone X (256GB) so osteteno zadno staklo


220 €
или предлог цена
Денес 21:36Nokia 3310 se prodava

Se prodava Nokia 3310 samo odpakovan, nov. Prakam po kargo


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 21:17Se prodava A1 Alpha 20

Se prodava A1 Aplha 20 uste pod garancia tel e kako nov


5.500 €
или предлог цена
Денес 20:46Se prodava Iphone 11 pro

Se prodava Iphone 11 pro ili zamena za Iphone 12 mini


435 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
450 €
Денес 20:45Samsung S21 Ultra 5G 256GB/ram12GB

Samsung S21 Ultra 5G 256/12GB Silver Dvo novi maski kompletna kutij...


700 €
или предлог цена
Денес 18:35Iphone 11 pro max

Telefonot e vo odlicna sostojba bez nikakvo ostetuvanje 64gb, zamena ...


530 €
или предлог цена
Денес 17:40Samsung Galaxy A6+

Odlicen 3G ram 32GB memory 3500mAh dual SIM


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:54Iphone 12pro

Iphone 12 pro Telefonot e vo odlicna sostojba informacii na telefon 0...


650 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
700 €
Денес 16:47XIAOMI REDMI NOTE 9

Prodavam maximalno socuvan Xiaomi Redmi note 9 raboti odlicno so 2 si...


8.200 МКД
или предлог цена
Денес 16:37Samsung Galaxy A52 128GB pod garancija

Telefonot e kupen nov, maksimalno socuvan uste e pod garancija od Led...


11.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:15Se prodava Nokia

Nokia 6300 mnogu zacuvan tel. 077 578870


800 МКД
или предлог цена
Денес 15:31PRODAVAM ONEPLUS NORD N10 5G SUPER ZACUVAN SO GARANCIJA

Prodavam super zacuvan oneplus nord n10 5g so garancija 24 meseci kup...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:22Se prodava Huawei Nova 5T

Se prodava Huawei Nova 5T, zacuvan, vo ispravna sostojba so polnac.


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:22Se Prodava Motorola, mnogu zacuvan

Se Prodava: Motorola V3, rabotj na site mrezi 800d tel. 07757887...


800 МКД
или предлог цена
Денес 15:22Se prodava Motorola

Se prodava Motorola W375, vo ispravna sostojba, raboti na site kartic...


500 МКД
или предлог цена
Денес 15:22Apple watch stainless steel Band ****

Apple watch belegzii 42/44mm 38/49mm Vintage Gold stainless steel...


649 МКД
или предлог цена
Денес 14:53iPhone SE 32gb Neverlook

Iphonot e kako nov se e original so full pakovanje


7.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:2213 pro

Transparentnata e orginalna zemna od istyle i e ednas dva pati staven...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 14:04  НОВ ОГЛАС

Samsung a12 pod garancija

Telefonot e vo odlicna sostojba i ima garancija do 17.07.2021


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:54  НОВ ОГЛАС

Bezzicni Telefoni

Se prodava bezziicen telefon PANASONIC. Telefonot e vo ispravna sost...


600 МКД
или предлог цена
Денес 13:24XIAOMI REDMI NOT 9 PRO 8/128

Telefonot e zacuvan kako Nov bez grebanici,ne servisiran do sega,doag...


9.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:31Telefon Sagem na preklop

Prodavam mal Sagem my200c telefon, siva boja ispraven i raboti na sit...


600 МКД
или предлог цена
Денес 12:31Telefon Sagem na preklop

Prodavam malo Sagem my200c telefonce, rozeva boja ispraven i raboti n...


700 МКД
или предлог цена
Денес 12:31Sagem na preklop

Prodavam dva telefoni Sagem my200c, edniot vo rozeva boja, drugiot vo...


700 МКД
или предлог цена
Денес 12:30SAMSUNG J6

Добро сочуван.


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:03MagSafe Charger - Polnac za Iphone

Orginalen MagSafe polnac za iphone Samo otvoren ne koristen! Praka...


2.900 МКД
или предлог цена
Денес 11:57  НОВ ОГЛАС

Honor Magic 5G 4 Lite Nov!

Honor Magic 4Lite 5G Nov Nov Nov! Odlicen Mobilen ful pak zemen od A1...


13.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.000 МКД
Денес 11:46Apple Iphone 12 pro 128gb

so mali zabeleski na ekranot ne e menvan drugo se si funkcionira odli...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
600 €
Денес 10:55Se prodava huawei p40lite

Se prodava huawei p40 lite kako novv garancija uste godina i pol te...


200 €
или предлог цена
Денес 09:56  НОВ ОГЛАС

Ispraven NOKIA telefon so dugmina 20€ DUAL SIM

Ispraven so polnach so dve kartichki istovremeno 20€


20 €
или предлог цена
Денес 09:56Samsung s20 ultra 5g kozna futrola orginalna

Telefonot e toj od slikite i e vo odlicna sostojba nema grepka na neg...


400 €
или предлог цена
Денес 09:48POWER BANK 20.000mAh c-connector 2xusb extra kvalitet

POWER BANK 20.000mAh brzo polnenje, C-connector 2xusb extra kvalitet...


1.299 МКД
или предлог цена
Денес 09:23Huawei p20 lite ekstra socuvan kako nov ,raboti nasite mrezi

Huawei p20 lite ekstra socuvan kako nov ,kupen od A1 garancia zavrsen...


100 €
или предлог цена
Денес 09:23Samsung galaxy A71

Odlicna sostojba,128gb so 6gb ram so komplet pakuvanje, odlicen telef...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.000 МКД
Денес 09:18Iphone 12 pro max kako nov - mobicom

Iphone 12 pro max 128gb plava boja kako nov. Komplet kutija so site a...


46.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:17  НОВ ОГЛАС

Prodavam telefon / Продавам телефон Xiaomi Poco M4 Pro 5G

Телефонот е нов,од А1 со гаранција 24 месеци


12.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:59iPhone 13 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 13 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina z...


50.990 МКД
или предлог цена
Денес 08:10Samsung S22+ EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S22 plus 5g 8/256gb NOVI neotpakovani so 2 godini garancija Z...


49.990 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
51.990 МКД
Денес 08:10Iphone 14 Pro Max NOVI - MOBICOM

Iphone 14 Pro Max 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 ...


103.990 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
104.990 МКД
Денес 08:10Samsung S22 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S22 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA EV...


43.990 МКД
или предлог цена
Денес 08:10Страна 1 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам