Битола
                   
32 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GPS navigacija na vasite mobilki i se okolu GPS navigacija

GPS navigacija i na vasite mobilni telefoni Softver za navigacija ...


200 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

01 окт 10:49Xiaomi redmi note 7 note 10 i note 11

4 telefoni na ponuda mozna e i zamena po dogovor


10 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

30 сеп 21:21Iphone 7

Iphone 7 32 gb raboti na site mrezi sleduva polnac smeneta baterija


По Договор
или предлог цена
Битола

Останато

20 сеп 09:37SMART WATCH NOV ist kako na slikite,za site android telefoni

SMART WATCH satot(casovnikot) e nov,so site dodatoci,se povrzuva prek...


1.300 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

01 сеп 09:03Originalni delovi od iphone xs max 11 pro max 7 8

Informacii na telefon origonalni ekrani konektori za polnenje i kukji...


10 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

30 авг 21:01Kupuvam skrseni telefoni ponudete

Po dogovor


10 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

08 авг 07:45TABLET MEDIACOM SO SKRSEN VNATRESEN EKRAN

16gb vnatresna memorija 1gb ram.CENA PO DOGOVOR.


1.000 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

08 авг 02:10Samsung galaxy s8 osteten

Telefonot e so skrsen ekran i mozi da se koristi za delovi. Plocata e...


40 €
или предлог цена
Битола

Останато

31 јул 08:30p20 lite kako nov

telefonot e bez grepki vo odlicna sostojba 075814273


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

12 јул 20:12Prodavam ekran za samsung note 10 lite

Komplet so montaza. Ekranot e originalen


7.200 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

30 јун 19:40Otkupuvam skrseni telefoni samsung huawei

Ponudete samsung a20e a12 a21s a32 a52 j4 plus j6 plus a10 Huawei p4...


10 €
или предлог цена
Битола

Останато

30 јун 18:58Samsung s6 s7 s7 edge s8 i s8 plus maticna maticni ploci

Telefonite se so skrseni ekrani i ispravni maticni. Mozna e i montaza...


10 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

09 јун 06:20Xperia retro telefon

X10 mini pro. Ispraven i dobro zacuvan


1.700 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

29 мај 18:08Kupuvam skrseni telefoni ponudete

Kupuvam skrseni telefoni. Huawei xiaomi honor samsung


10 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

02 мај 09:20Maticni ploci za s7 s8 s8 plus s9 plus a40 a70

Ispravni so montaza i garancija 2 meseci. Ceni po dogovor


10 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

24 апр 22:20Super charge fast polnaci originalni HUAWEI I XIAOMI

Polnacite se originalni od telefoni super fast


800 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

23 апр 18:09MASIN ZA VADENJE NA POLARIZATOR NA EKRAN

Masin za vadenje na polarizator so kalapi za iphone od 6 do 8


9.500 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

10 апр 11:43MINI FRIZIDER SO TECEN AZOT

Prodavam mini freezer na tecen azot -180° 10 pati upotreben


25.000 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

10 апр 11:43Blindor Vrati

turski blindor vrati dimenzija 90x203 medijapan+celik podesuvacka ka...


9.500 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

04 јан 17:51Samsung Huawei Red mi usb data charge cable Type C

Najdobriot brend , 💯 Type C to Type C Data i charge cable za Sams...


500 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

04 јан 16:22OVATION studio- EDINSVENI vo MK---SITE uslugi na EDNO mesto

www.facebook.com/GPSMacedonia Imame ogromno iskustvo i znaenje , nud...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

31 дек 16:48Tablet Samsung Tab A7

Prodavam tablet so gratis zashtita za nego, koristen 3 meseci, so gar...


10.000 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

13 дек 08:47ID SKIN MASINA ZA HIDROGEL ZASTITA NA EKRAN

ID SKIN MASINA ZA SECENJE NA HIDROGEL FOLIJA ZA SITE MODELI NA TELEFO...


32.000 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

13 ное 16:50EKSTERENI POLNACI ZA MOBILEN

Се продава екстерени полначи за мобилен два типа едниот со покажувач ...


450 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

07 ное 16:19Чиста инсталација - за сите Xiaomi модели!

MIUI за вашиот Xiaomi. Купивте Xiaomi со кинески софтвер без playsto...


500 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

05 ное 11:55Maticna ploca za xiaomi mi a2 lite

Ispravna so montaza


30 €
или предлог цена
Битола

Останато

30 окт 09:05Otklucuvanje na MREZA na sekoj telefon i IPHONE - FABRICKO!!

-Vrsam otklucuvanje na mreza za sekoj iphone ili drug telefon od ipho...


480 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

17 авг 18:09Drzac za tablet od 7 do 10 inci

Drzac za tablet od 7 do 10 inci beli i crni 390 den plus 120 den dos...


390 €
или предлог цена
Битола

Останато

22 јул 17:23Samsung j5 2017 so skrsen ekran

Telefonot e zacuvan i raboti samo so e skrsen ekranot i ne dava slika...


1.300 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

18 мај 07:02Maticni ploci za a500 a310 i a510 a3 2016 a5 2016

Po 1200denari parce so montaza


1.200 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

02 мар 07:55PRISLUSKUVAC

Работи со картичка од бил кој мобилен оператор!!! -Во прислушкувачот...


1.799 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

11 фев 17:32SCREEN ZA HONOR 7S

Се продава Honor 7s, nov, poracan za telefonot no neiskoristen. JA...


600 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

22 ное 15:51Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам