Струмица
                   
32 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Trup za meso,mesara,market

Se prodavat novi trupovi za meso so dimenzija 50*50*105 Cena po dogov...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Останато

Вчера 09:14Masat Masati ostrac za Noz nozevi

Se prodavat Masati Solingen doneseni od Germanija cena ekstra 0753903...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Останато

Вчера 09:14Skara na plin 100cm*50cm nova

Se prodava Skara na plin 3gorilnika Plinska jacina 10.8kw Novi ne otp...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Останато

Вчера 09:13Friteza/Fritezi na plin 2*8L novi

Se prodavat fritezi novi 2*8litri jacina na plin 7kw Mnogu ekonomicna...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Останато

Вчера 09:13Infrared lamba za pomfrit

Se prodava Infrared lamba za drzenje na topla hrana a naj veke korist...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Останато

25 мар 02:04Domasna Rakija

Домашна Ракија - лозова Берба - 2018/19 - количина ограничена Стакл...


150 МКД
или предлог цена
Струмица

Пијалаци

10 мар 10:47Kafemat Noa Garibaldi na Kapsuli

Се продава кафемат на капсули Користен 6 месеци Под гаранција уште 24...


3.200 МКД
или предлог цена
Струмица

Кафе и какао

09 мар 19:00Bademi orevi

Se prodavat badeni rekolta 2022g


3 €
или предлог цена
02 мар 09:12Aluminiumski sadovi-Алуминиумски садови

Proizvodstvo na Aluminiumski sadovi vo poveke modeli...so kapace Pr...


1 €
или предлог цена
Струмица

Останато

26 фев 16:06GRAV NA GOLEMO CENA PO DOGOVOR

SAMO NA GOLEMO NA MALO NE ME BARAJTE GRAV 9-10 IMA KOLICINA KOLKU SAK...


1 €
или предлог цена
15 фев 19:40Se prodavaat bademi

Se prodavaat bademi, organsko proizvodstvo 071 205 456


200 МКД
или предлог цена
08 фев 13:00Rakija 50 stepeni

Se prodava lozova rakija 50 stepeni. Imame zolta i bela. Za kupuva...


200 МКД
или предлог цена
31 јан 12:54Grav, bop, Fasul

Grav samo na golemo Kirgistanski, Egipetski, Moldavski Cacar i Domase...


По Договор
или предлог цена
26 јан 10:46Kvalitetno domasno crveno vino - Vranec Dikato

Нашиот Вранец е полу суво црвено вино со контролирано потекло и интен...


300 МКД
или предлог цена
Струмица

Вина / Champagner

24 јан 23:27Domashni petlinja

Se prodavaat 20 petlinja od 2.5kg nagore cena 800 denari. za povek...


800 МКД
или предлог цена
22 јан 19:11Лешници, органски непрскани, Lesnici

Некршени органски лешници непрскани, берба 2022, бесплатна достава за...


200 МКД
или предлог цена
11 ное 12:22Витрина топло-ладна

Многу сочувана и малку користена комбинирана витрина за топло и ладно


1 €
или предлог цена
Струмица

Останато

07 ное 11:10GROZJE PRODAVA SE!!

KOJ E ZA GROZJE BELOZIMSKO I DRENAK, JAVETE SE KE SE DOGOVORIME! ...


По Договор
или предлог цена
19 окт 18:25Cajnik / Чајник

Cajnik / Чајник Kvaliteten Na 2 dela kako sto se gleda na slikite ...


450 МКД
или предлог цена
Струмица

Чај

30 сеп 14:09Masina za pecurki

Masina za secenje pecurki


700 €
или предлог цена
Струмица

Останато

17 мај 18:34>Sok od Kalinka<

Почувствувајте ја силата на калинката преку најдобриот природно цеден...


270 МКД
или предлог цена
Струмица

Пијалаци

25 ное 17:10DR. OETKER Kniga 290 stranici

DR. OETKER Kniga 290 stranici Tvrda korica Kontakt Viber 076483091


300 МКД
или предлог цена
Струмица

Торти / десерти

28 окт 10:25ПРОДАВАМ РАКИЈА И МАСТИКА ОД ДОМАШНО ПРОИЗВОДСТВО!

ДОМАШНА ЛОЗОВА И МАСТИКА СО ЕКСТРА КВАЛИТЕТ! ЦЕНА ПО ДОГОВОР!


5 МКД
или предлог цена
07 мар 11:59Prodavam svezi lovorovi listovi

Se prodava ili da si naberete svezi lovorovi listovi


20 МКД
или предлог цена
Струмица

Чај

28 фев 10:04Домашна ракија

Се продава Домашна лозова ракија чувана во дрвени буриња. За поголеми...


140 МКД
или предлог цена
Струмица

Пијалаци

22 фев 17:23Kumur za skara

Se prodava kumur za skara na malo i golemo ekstara kvalitet dostava ...


1 €
или предлог цена
Струмица

Останато

23 јан 18:14Orevi

Orevi-jatki,


550 МКД
или предлог цена
14 ное 19:30Prodavam krusi

Prodavam krusi sorta - KANTARKA, okolu 1500 kg. Cena 50 denari/kg. ...


50 МКД
или предлог цена
25 окт 20:47Продавам круши

Продавам круши, сорта - КАНТАРКА околу 3000 килограми, локација - Стр...


50 МКД
или предлог цена
19 окт 00:48Se prodavaat stari vina i rakii

Vinata se stari od 1989 do 2003 god. Rakite se stari od ...


500 €
или предлог цена
Струмица

Пијалаци

12 окт 13:39Органска Карела, Karela

Продавам органска Карела


1 МКД
или предлог цена
11 окт 16:29Med,Pceli - Мед,Пчели

Ливадски мед на големо Пчелни семејства,роеви,нуклеуси


1 €
или предлог цена
24 мар 20:30Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам