Струмица
                   
9 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Friteza/Fritezi na plin 2*8L novi

Se prodavat fritezi novi 2*8litri jacina na plin 7kw Mnogu ekonomicna...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Останато

28 мар 12:46Skara na plin 100cm*50cm nova

Se prodava Skara na plin 3gorilnika Plinska jacina 10.8kw Novi ne otp...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Останато

28 мар 12:46Masat Masati ostrac za Noz nozevi

Se prodavat Masati Solingen doneseni od Germanija cena ekstra 0753903...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Останато

28 мар 12:46Trup za meso,mesara,market

Se prodavat novi trupovi za meso so dimenzija 50*50*105 Cena po dogov...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Останато

28 мар 12:45Infrared lamba za pomfrit

Se prodava Infrared lamba za drzenje na topla hrana a naj veke korist...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Останато

25 мар 02:04Aluminiumski sadovi-Алуминиумски садови

Proizvodstvo na Aluminiumski sadovi vo poveke modeli...so kapace Pr...


1 €
или предлог цена
Струмица

Останато

26 фев 16:06Витрина топло-ладна

Многу сочувана и малку користена комбинирана витрина за топло и ладно


1 €
или предлог цена
Струмица

Останато

07 ное 11:10Masina za pecurki

Masina za secenje pecurki


700 €
или предлог цена
Струмица

Останато

17 мај 18:34Kumur za skara

Se prodava kumur za skara na malo i golemo ekstara kvalitet dostava ...


1 €
или предлог цена
Струмица

Останато

23 јан 18:14Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам