Карпош
                           
7834 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se Prodava - Dukan do sendvicara 7 - Karpos 3 - Leptokarija

Се продава дуќан во Карпош 3, во зградата до ТЦ Лептокарија, веднаш д...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

02 дек 01:06Промовирано

Plac s. Bardovci

Prodavam Gradezen Plac 529 m2 i 637m2 Placevite Imaat Markica A1 P...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 ное 18:34Промовирано

Најлуксузниот стан во Скопје - комплетно наместен

Се продава нов и наместен луксузен стан од сопственик во Тафталиче, н...


300.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

03 окт 13:27Промовирано

ИЗДАВАМ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Се изнајмува деловен простор во Влае на главна улица со лесен пристап...


1 €
или предлог цена
Денес 06:19Се издава дуќан целосно опремен

Се издава (продава) целосно опремен и активен дуќан наспроти ТЦ Олимп...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 01:14Се продава плац на Долно Водно

Се продава плац во Долно Водно, со површина од 433м2, на ул. Ловченск...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:33NOV STAN OD 42 m2 VO HROM

SE PRODAVA STAN OD 42m2 ( DNEVNA SOBA, TRPEZARIJA + KUJNA, SPALNA...


69.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:13PLAC VO STENKOVEC NAD VIZBEGOVO 1664M2 MOZNA E ZAMENA

замена 📍 Plac vo Stenkovec nad Vizbegovo 1664m² pozadi carinski skl...


25 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:31Plac vo vizbegovo industriska zona визбегово kacanicki pat

Se prodava plac vo vizbegovo kacanicki pat kaj fejdom so moznost i za...


89.990 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 19:56Se prodava plac vo s. Bardovci

Se prodava plac vo s. Bardovci vo delot posle takanarecenata elitna n...


39 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 19:53Prodavam zemjiste vo Zajcev Rid

Prodavam Gradezno Zemjiste vo Zajcev Rid kaj meteoroloska stanica , ...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 16:28Трособен стан во Аеродром

Удобен стан за подолг престој. Целосно опремен, на 3-5 минути пешк...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:07  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA PRODAVA ILI ZAMENUVA DUKAN NA ULICA BUKURESKA

Ekskluzivno se prodava ili izdava dukjan 40Metri kvadratni na prometn...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 14:59IZDAVAM DUKAN ILI SE PRODAVA VO KARSPOSH NA ULICA BUKURESKA

Ekskluzivno se prodava ili izdava dukjan 40Metri kvadratni na prometn...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 14:59Продавам дво станска куќа во ДебарМаала / Карпош 1

Продаваме куќа во Дебар Маала - Карпош 1, спроти Центар за странски ј...


350.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 14:54  НОВ ОГЛАС

plac industriska zona vizbegovo

9500 m2 plac vo vizbegovo do asvalt do nego struja voda, placot se na...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 14:48Zajcev rid

Placot e vo gradezen reon so markica 200e m2 Do metoroloskata stani...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 14:22Стамбено - Деловен објект во Злокуќани

Се продава луксузна куќа во населба Злокуќани (веднаш позади комплекс...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 14:22SE PRODAVA KOM.NAM. STAN KARPOS 3 SO GARAZA

STANOT NE E RUSKI SE NAOGJA VO KULITE SE PRODAVA PRIVATNO FIZICKO LIC...


99.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:05Se prodava kuka vo Zlokukani

Kukata se naoga na mirno mesto koe nudi besprekoren mir I privatnost,...


47.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:30Се издава деловен простор во ТЦ Олимпико

Се изнајмува деловен простор во Карпош (ТЦ Олимпико). Површина 160 м...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Prodavam kuka vo Vlae

Prodavam kuka vo Vlae lepenka na odlicna lokacija (pozadi porta vlae ...


105.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
107.500 €
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00Stan na kejot na Vardar, Vlae-Karpos 4

Prekrasen stan, na samiot kej na Vardar, do mostot Obedineti Nacii. ...


138.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Четворособен стан во Тафталиџе 1

Се продава убав четворособен семеен стан во Тафталиџе 1, на ул. Њудел...


124.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Kratok prestoj apartman stan / Romantic night Skopje

*** Ултра модерни Апартмани со бесплатен паркинг за сите лица. Лок...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se izdava dvosoben renoviran stan (50m2) vo Karpos 4

Се издава целосно реновиран и наместен стан во Карпош 4 на Ул. Никола...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Продавам плац во Мирковци

Продавам Плац во С. МИРКОВЦИ од 2400 m2, со Пат, Вода и Струја. Во гр...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00DELOVEN PROSTOR , NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO TAFTALIDJE

Se prodava povekenamenski deloven prostor od 218m2 , na odlicna lokac...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 13:00Се издава нов стан во Тафталиџе

Станот се наоѓа во нова градба во близина на ОУ „Јан Амос Коменски“. ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Стан од 57 м2 во Карпош 4 за 60 000 евра

Се продава двособен стан од 57 м2 (станбена површина + тераса), со по...


60.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Stan Stanovi Vlae

Се продаваат станови во новоградба во населба Влае 1 Општина Карпош ...


1.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 12:51Izdavam nov namesten stan vo Kozle Издавам стан во Козле

Izdavam chisto nov trosoben namesten stan so dva balkoni vo naselba K...


374 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
375 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 12:38Se izdava ,renta, za zabavi rodendeni sekakov vid na iventi

vilata se naoga vo stopanski dvor pred volkovo na nekolku km od city ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:37PRODAVAM PLAC VO SELO BARDOVCI

PRODAVAM PLAC VO SELO BARDOVCI SO POVRSINA OD 2270 / KVADRATI (MOZE I...


50 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
60 €
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 12:23Се продава комплето реновиран стан на Партизанска Карпош

Се продава комплетно реновиран стан во Карпош диагонално од другата с...


140.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 11:48Izdavam parking

Izdavam parking mesto kaj zgradata "Nastel" Taftalidze


40 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

Вчера 11:29  НОВ ОГЛАС

bardovci

mozna zamena za stan vo sk whats up +389 76 627274 ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 10:30Се продава стан во Тафталиџе 1

Се продава стан во Тафталиџе 1, во близина на О.У. Коменски Површи...


93.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
97.000 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 10:20Стан во Тафталиџе 2

Број за контакт: 070 230 821 ДАНИЦА Се издава стан во Тафталиџе 2 на...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 10:13Mavrovo Nikiforovo vikendica za nova godina

Se iznajmuva vikendica za nova godina vo mavrovo nikiforovo Vale ...


650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

Вчера 09:43  НОВ ОГЛАС

Se prodava Stan na dobra lokacija ekstra Cena

Se prodava ne renoviran Stan vo Karpos, do Siti Mol. So cist imoten l...


970 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
971 €
Карпош / Скопје

Станови

03 дек 21:32Луксузен кровен стан во населба Жданец

Се изнајмува луксузен, комплетно опремен кровен стан од 80м2,со погле...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

03 дек 21:01Луксузен стан во сутерен во населба Жданец

Се изнајмува луксузен, комплетно опремен стан во сутерен од 80м2, во ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

03 дек 21:00Страна 1 од 196

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам