238 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava ZTE S751

Se prodava maximalno zacuvan ZTE S751 mobilen telefon. Raboti na sit...


800 МКД
или предлог цена
Денес 13:24  НОВ ОГЛАС

Oukitel K-15 plus vodootopren

Oukitel K-15 plus vodootopren i nekrsliv so najjkakata baterija 10.00...


6.900 МКД
или предлог цена
Денес 12:19Bezicni blutut slusalki F9 so powerbank za telefon

Нарачај: https://www.nikomtrade.com/produkt.aspx?id=1867 The new g...


1.190 МКД
или предлог цена
Денес 11:19Iphone 8 64g odlicen

Telefonceto e e vo odlicna sostojba. Funkcionira dugmeto ne e poravan...


8.500 €
или предлог цена
Денес 09:05  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy Watch 4

Se prodava Samsung Galaxy Watch 4.Kontakt:077-430-001:


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:21  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy S20+ максимално сочуван

Цената е последна!!!! Телефонот буквално не се разликува од НОВ!!!! ...


25.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
26.000 МКД
Вчера 18:25Samsung Galaxy A13

Nov denes zemen od A1 garancija 24meseci Nema staveno vonea sim ne e ...


7.900 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
8.500 МКД
Вчера 11:04Samsung Galaxy A20e

Prodavam Samsung Galaxy A20e premnogu socuvan, bez tocka…


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:00Nov Xiaomi Redmi 9A od A1

Se prodava Xiaomi Redmi 9A zemen e od A1 so obnova na dogovor Telef...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:59Xiaomi Redmi 9

Odlicen kako nov bez nikakov problem so zastitna maska i kompletna ku...


4.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.900 МКД
04 фев 12:06Samsung Galaxy Watch3 45mm

Zacuvan e mnogu bez grebanici i dosta eleganten uste e pod garancija ...


9.800 МКД
или предлог цена
04 фев 10:26Redmi Note 9 pro vo perfektna sostojba bez ni edna grepka

Redmi Note 9 pro vo perfektna sostojba bez ni edna grepka prv gazda,k...


7.990 МКД
или предлог цена
04 фев 09:20Samsung Galaxy Active Watch 2

Samsung Galaxy Active Watch 2 44mm доаѓа со голем избор на ремчиња од...


1 €
или предлог цена
04 фев 09:19Garmin Venu 2 Plus -НОВ-

Уморни од менување смарт уреди? Упатувајте и примајте повици од вашат...


330 €
или предлог цена
03 фев 16:20Garmin Instinct Solar CAMO !! NOV !!

Се продава нов мулти спортски часовник Garmin Instinct Solar CAMO,воо...


12.000 МКД
или предлог цена
03 фев 16:20T Phone pro 5G

Se prodava nov telefon sega zeman od salon ne uklucen so garancija po...


15.000 €
или предлог цена
02 фев 15:59Apple Wach series 4-44mm gps cellular

Apple Wach series 4-44mm cellular gps malku korosten bez ni najmala t...


16.500 МКД
или предлог цена
02 фев 14:28Prodavam Huawei Y6p

Prodavam Huawei Y6p puknato staklo raboti bez problem so zastitna mas...


2.800 МКД
или предлог цена
02 фев 14:16Smartwatch fossil

Fossil sport 1160 Tomica 072643709


150 €
или предлог цена
02 фев 08:32PANASONIC Fiksen bezicen telefon

Se prodava Panasonic fiksen bezicen telefon bukvalno kako nov, full p...


900 МКД
или предлог цена
01 фев 19:29Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Se prodava >Redmi Note 9 Pro bez nikakva zamerka >Odlicno socuvan b...


8.000 МКД
или предлог цена
01 фев 17:47Екран Huawei Honor 10/20 Lite 6.21"

- Нов во кутија, одлично пасува на рамка, не се разликува од оригинал...


1.900 МКД
или предлог цена
01 фев 16:14Екран SAMSUNG A125F / A12 БЕЗ РАМКА (FULL ORG)

Без рамка: 1800 ден Со рамка: 2200 ден - Екраните се целосно ориг...


1.800 МКД
или предлог цена
01 фев 16:13Екран SAMSUNG A32 4G / A325 комплет со рамка Black (OLED)

* Fingerprint и останатите сензори можат да си функционираат нормално...


3.300 МКД
или предлог цена
01 фев 16:13Nokia G20 4GB/64GB so garancija do 05/2024

NETWORK Technology GSM / HSPA / LTE LAUNCH Announced 2021, April 0...


100 €
или предлог цена
01 фев 11:16Nova Nokia 5G

https://www.amazon.com/Nokia-Android-Unlocked-Smartphone-6-82-Inch/dp...


9.900 МКД
или предлог цена
01 фев 09:48SAMSUNG A32

Samsung A32 128GB 6,4" Baterija 5000 mAh Mnogu malku koristen Nema ni...


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
01 фев 07:45Se prodava NOV TELEFON T-Phone 64Gb !!!

Се продава нов некористен телефон T-Phone 64Gb, доделен од Т-Mobile з...


1 МКД
или предлог цена
31 јан 18:59Cat S31

Se prodava Cat S31 otporen na udari, vodootporen, so gumeni kapacinja...


1 €
или предлог цена
31 јан 16:49Samsung Galaxy Active Watch 2 44mm

Samsung Galaxy Active Watch 2 44mm


1 €
или предлог цена
30 јан 15:22Samsung Galaxy Active Watch 2 44mm

Samsung Galaxy Active Watch 2 44mm


1 €
или предлог цена
30 јан 15:21Maska za Google Pixel 7

Maska za Google Pixel 7


599 МКД
или предлог цена
30 јан 14:45Продавам T Phone Pro 5G

Продавам T Phone Pro 5G, користен само 15-20 дена , исправен, не е ...


15.000 МКД
или предлог цена
28 јан 18:16Amazfit stratos 2

Vo odlicna sostojba e .


4.999 МКД
или предлог цена
27 јан 22:58Екран SAMSUNG A505F / A50 комплет со рамка (OLED)

* Екраните се со оригинални димензии, истотака имаат подобра слика и ...


2.800 МКД
или предлог цена
27 јан 14:53Iphone 8 86%

socuvan ne e menjata baterijata


120 €
или предлог цена
27 јан 13:50Samsung A50

Се продава Samsung Galaxy A50. Екранот е со оштетено стакло во долнио...


5.500 МКД
или предлог цена
26 јан 19:19Iphone X

ne e izgreban nigde kako nov


250 €
или предлог цена
26 јан 17:37Samsung Galaxy Active Watch 2 44mm доаѓа со голем избор на р

Samsung Galaxy Active Watch 2 44mm доаѓа со голем избор на ремчиња од...


1 €
или предлог цена
26 јан 13:21Maska za Xiaomi 11 Redmi pro

Маската е нова порачана по грешка.


300 МКД
или предлог цена
26 јан 08:02Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам