Битола
                           
2948 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HOTEL RIS za kazino ili starski dom

,🇲🇰👌 TOP💥 TOP LOKACIJA SE PRODAVA HOTEL RIS Vreden Kapital za u...


1 €
или предлог цена
09 авг 06:52Промовирано

Спрат од куќа

Се продава спрат од куќа (приземје) со 3 соби,кујна, купатило,помошна...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 јул 13:26Промовирано

Se izdava

Apartment


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

10 јун 13:27Промовирано

Куќа СТРОГ ЦЕНТАР - можна замена

Се продава куќа во строг центар, со чиста документација. Веднаш всели...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 19:29Куќа лепенка со дворови во брусничко лавчанска населба

Куќата има двор напред за 2 коли, назад за бавчи, гаража, долни спрат...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 19:14Plac vo pedagoshka

Se prodava plac od 404 kvadrati vo blizina na kruzniot tok kaj filgja...


100 €
или предлог цена
Денес 19:00Apartment for rent stan za iznajmuvanje SHIROK SOKAK

Na 30metri od shirok sokak Se iznajmuva nov ureden stan na mirna lok...


10 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 18:25Издавам деловен простор од 47 м2 во Битола

Издавам деловен простор од 47 м2. во Нова Битола на ул. “Димче Лахчан...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:55Се продава деловен простор 43м2 во старата чаршија во Битола

Продавам деловен простор - канцеларија, лоциран во објектот Авра (La ...


40.000 €
или предлог цена
Денес 17:17Se izdava dukan furna Drven Pazar Bitola

Se izdava dukan kaj Drven Pazar Bitola cel 79m2 ili samo del od 25m2


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 17:06Парцели за градба

Продавам парцели за градба од 626 м2, 652 и 782 м2 со маркици за инди...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:05Се издава дуќан во Старата чаршија во Битола

Се издава дуќан од 13 м2 во Старата чаршија во Битола на прометно мес...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 17:04Prodavam 4 parceli vo Trnovo Bitola

Se prodavaat 4 parceli na razlicni pozicii vo s. Trnovo Bitola, dve n...


9 €
или предлог цена
Денес 17:04Se iznajmuva opremen stan vo Bitola

Se iznajmuva opremen stan na ul. Mladinski Brigadi (nasproti Domot za...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 16:55Продавам овошна градина

Продавам овошна градина од 970 m2 во месноста викана Дива Круша кое с...


10.000 €
или предлог цена
Денес 16:52Dve kuki po 100m2+100m2 dvor vo Bitola

Prodavam dve kuki vo isti dvor vo Bitola, ul. Lavcanska Korija. Ednat...


90.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 16:02Se Prodava NIVA od Sonistata

Се продава Нива Во атарот на Битола 072 71 2828 +38979397727вибер Б...


12 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
13 €
Денес 15:45НИВА за Вила

Се продава Нива Во атарот на Битола 072 71 2828 +38979397727вибер Б...


12 €
или предлог цена
Денес 15:45SE IZDAVA STAN STROG CENTAR (SIROK SOKAK)

SE IZDAVA STAN DVE SPALNI SOBI CELOSNO KLIMATIZIRAN (3 invert...


600 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 15:02Se izdava soba vo strong centar vo blizina na pazorot

Soba namestena 25 m2 vo strog centar na gradot vo blizina na pazorot....


60 €
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 15:01KUKJA NA VLEZOT OD DIHOVO 1300MK

SE PRODAVA VIKEND KUKJA NA VLEZOT OD SELO DIHOVO KOE SE NAOGJA NA 780...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Денес 14:51СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО НИЖЕ ПОЛЕ

Се продава плац 1600 м2 во Ниже Поле Пелистер. (Плацот е делив) Плацо...


100 €
или предлог цена
Денес 14:32SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZ. LAVCI

SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZINSKATA PUMPA LAVCI ...


120 €
или предлог цена
Денес 14:32СЕ ИЗДАВА СТАН ВО НАЈСТРОГ ЦЕНТАР - ЗГРАДА ГРОЗД

Станот е комотно опремен и е на прв спрат со лифт. Влезот на зградата...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 14:32SE IZDAVA DUKAN (DELOVEN PROSTOR) VO NOVA BITOLA ( дуќан )

Се издава реновиран деловен простор од 60 м2 и 12 м2 визба со сопств...


10.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 14:27Куќа, штала, плевна, двор, бавча во Раштани, Б-ла

Во село Раштани, Битола се продава: Веднаш вселива куќа; Штала и плев...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:11Лозје во Раштани

Се продава лозје шпалир површина 613м2 1/3 од КП 688 место викано Уши...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:32Куќа во строг центар - поволно!

Куќа во најстрог центар на Битола, ул. Елпида Караманди..П+1, 100м2. ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:31SOVRSENA NIVA OD SONISTATA

Се продава Нива Во атарот на Битола 072 71 2828 +38979397727вибер ...


12 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
13 €
Денес 13:00Se prodava plac vo Bitola

Se prodava plac vo Bitola, od 4565m2 Za podetalni informacii javete...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava plac Lavcanska Naselba Bitola

Se prodava plac Lavcanska Naselba Bitola od 1978m2 Za podetalni inf...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodavaat placevi izmegu Magarevo i Bratindol

Se prodavaat placevi izmegu Magarevo i Bratindol, od 32.024 m2 za pot...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Se izdava magacin 60 m2 vo pazarot

Se izdava magacin vo pazarot 60 m2, vo samiot dvor ima mesto za parki...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

Денес 12:54Se izdava dukjan 35 m2

Se izdava dukjan 35 m2 kompletno renoviran vo DTC Seherezada. Postoi ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 12:54Dukan vo Nov pazar 39000е

Се продава дуќан на приземје. разработен од 19м2 .поплочен од сите с...


39.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 12:53Stan 100m2 350evra M2!!!!!!!!!!!!!

Stan 100m2 razraboten dukan30m2 Vizbi 30m2 garaza 15 M2 se po 350evra...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:53Се издава дуќан во Шехерезада

Се издава дуќан на атрактивна локација.


1 €
или предлог цена
Денес 12:35ИЗНАЈМУВАМ КУЌА - СТАН

Се издава комплетно наместена куќа за странци, куќата се наоѓа во Цен...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:25ИЗНАЈМУВАМ СТАН

Се изнајмува стан за странци комплетно наместен во куќа со посебен вл...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:25Се издава деловен простор на атрактивна локација

Се издава деловен простор на атрактивна локација, за било каква намен...


1 €
или предлог цена
Денес 12:16Се продаваат станови во градба - Soho Residence Bitola

Со гордост Ви го претставуваме станбениот објект Soho Residence во ст...


950 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:16Se prodavaat nivi, niva Krklino

Se prodavaat dve nivi: 1. Mogilski drum kaj galerijata zasadena so l...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:57Se prodavat dve kuki na ulica strushka

SE PRODAVA DVE KUKA NA UL. STRUSHKA. KUKATA E NA 3 KATA PO OKOLU 70 M...


32.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:47Страна 1 од 74

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам