311 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam plac vo markova susica

Placot e na juzna strana i ima prekrasen pogled. Cist vozduh, daleku ...


20.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 20:00Plac so pogled na Skopje

Se prodava plac vo gradezen reon, voda, odvod, struja, pat-asvalt. Pl...


78 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:39Gorno Sonje

Se prodava plac od 1204 m2 vo Gorno Sonje, Na glavnen pat so cist im...


1 МКД
или предлог цена
- 98 % Попуст
40 МКД
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Plac Sopiste 370m2 do glaven pat

Placot e do glaven pat so site uslovi za gradba I vo gradezen region....


55 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 12:52Plac vo Rakotinci gradezen reon

Se prodava plac 1637 m2 vo Rakotinci vo gradezen reon so cista dokume...


36.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
38.900 €
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:16PLAC VO DOBRI DOL SKOPSKO

Prodavam plac vo s.Dobri dol Skopje.placot se naoga posle crkvata vo ...


25 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:58PLAC VO VETRILA/SOPISHTE 1379M2

Prodavam plac vo Vetrila/Sopishte idealen za izgradba na semejna kuka...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:58Gradezen plac

Gradezen plac na ul.10 od 524 m2 cena 55000 plateno 100 komunalii. ...


55.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 07:52  НОВ ОГЛАС

Plac vo sopiste

Placot e na odlicna lokacija so pogled kon kitka i solunska glava Odl...


50 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 06:24SE PRODAVA PLAC VO DOBRI DOL!!!!!!

Se prodava plac vo DobriDol 1268m2.... Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:41Се продава плац во Долно Соње-Брзовец

Се продава плац во Долно Соње во близина со вода и струја, пристапен ...


23 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:06Se prodava plac/niva vo markov manastir potocno gorenica

Se prodava https://www.google.com/maps/place/41.909472, 21.424936/@41...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:04Плац во Сопиште со добра локација

Продавам плац во Сопиште на убава локација со чист и непопречен погле...


30 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 15:57SOPISTE 2X 500 ILI 1000M

Najdobrata lokacija site uslovi za gradba so sredena dokumentacija 2...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 12:04prodavam poveke parcelivo s govrlevo

prodavam poveke parceli vo s govrlevo doasvalten pat tel 076478089


12 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 09:45plac na samit pat na izlez od selo dobri dol

se prodava plac vo dobri dol na samiot pat struja ivoda preku pat moz...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 09:32SE PRODAVA PLAC VO SOPISTE

Se prodava plac vo Sopište, 3355m2, vo gradežen reon. 7km od GTC. Mož...


50 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 13:22Prodavam plac na pat kon Markov Manastir - Gorenica

Placot se naogja 600m pred raskrsnicata za Markov Manastir od desna s...


32 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 12:07Продавам плац

Продавам плац во с. Добри Дол, до главна улица. Информации на тел 075...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 09:16PLAC/SOPISHTE/UL.23/BR 4 KAJ LULASHKITE 1000m2

Prodavam plac za gradba na semejna kuka.placot se naoga vo gradezen r...


70 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

12 авг 12:35Plac sopiste сопиште

071 206 792 Prodavam plac od 750 kvadrati vo Sopishte mesto vikano B...


27 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

12 авг 12:12Продавам Plac

Припор/Сопиште градежно документи 1180 м2 од главен пат со пат до пл...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

12 авг 10:24Prodavam Niva pogodna za izgradba na vikendica.

Prodavam niva vo okolijata na selo Dolno Sonje na 3 km od seloto plac...


15.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

12 авг 09:10Plac sopiste сопиште

Plac - Sopishte 500 kvadrati Prodavam plac so pogled kon Kitka i Jak...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 18:16Sopiste сопиште plac

Sopishte plac 999 kvadrati ili 477 i 476 podeleni kako 2 placa i pri...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 18:16Sopiste сопиште plac

Plac - Sopishte 500 do 6000 kvadrati Prodavam plac so pogled kon Kit...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 18:16Placovi Sopiste Rakotinci

Sopishte Rakotinci placevi Prodavame placevi vikano mesto crvena prs...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 18:06plac vo gorno sonje 1400m2

Placot se naoga na mestoto kostan -slatina od glavniot pat levo vo d...


27 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 12:43SOPISTE 100m od glavna ulica

2800 m deliv pat 4m moznost za voda struja, mirna lokacija


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 07:51Се продава плац со викендица

Се продава плац околу 1.000 м2 по 35 евра по м2 со викендица од 35 м2...


50.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

10 авг 20:54Plac na teferic K.Voda

Ubav plac za izgradba na semejna kukja, od 971m2, Vo naselba Pripor,m...


50 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

10 авг 20:50Plac vo Gorno Sonje

plac vo gorno sonje pod crkvata sv.nikola 1373 kvadrata cena 29e m...


29 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

10 авг 19:47Plac vo gorno sonje

Se prodaavaat dva ili eden plac vo vikend naselba gorno sonje. dvata ...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 20:07Se prodava lozje vo Sopiste

Se prodava lozje vo sopiste, 2670m2. КP- 1836 i KP 1837 KO -Sopiste...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 12:49Gradezno zemjishte vo varvara batinci na glaven pat

Se prodava gradezno zemjishte parcela proj 2004/1 i 2004/2 Skopje, Ra...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 01:30Zemjishte vo rakotinci

Prodavam 2200 m2 zemjishte vo rakotinci kp. 696. Tel: 070302150


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 01:30SE PRODAVA NIVA VO SOPISTE

Se prodava niva vo sopsite -- Mesto : Bel krst ( nad Cementarnica us...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

07 авг 11:13SE PRODAVA NIVA VO SOPISTE

Se prodava niva vo sopsite -- mesto : Bel krst ( nad Cementarnica usj...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

07 авг 11:13Se prodava plac vo Dobri Dol

Se prodava plac vo Dobri Dol so pristapen pat struja i voda vo blizin...


15 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

05 авг 22:44SE PRODAVA PLAC VO GORNO SONJE

SE PRODAVA PLAC VO GORNO SONJE NASELBA KOSTAN - SLATINA 1700m2 GRADE...


30 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

05 авг 09:07Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам