38 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM NOVA GITARA+POJAVALO

Profavam nova Električna GITARA,voopsto ne koristena so futrola i Poj...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:56RCF esw1015

Само една кутија имам! RCF esw1015 Реално моќен Непремотуван Цен...


260 €
или предлог цена
14 авг 08:32RACK 3 U

Rack 3 U ( без снагаторот ) Цена фиксна: 80€ (на ново е 145€) Без з...


80 €
или предлог цена
14 авг 00:40КОМПЛЕТ ОЗВУЧЕНИЕ

КОМПЛЕТ ОЗВУЧЕНИЕ 2 x сателити Behringer b1520 pro eurolive 2 ...


1.100 €
или предлог цена
Виница

ДЈ Опрема

13 авг 20:05Tapani Pearl Export

Se prodavaat tapani nekoristeni Pearl Export so cineli Paiste 402 i r...


500 €
или предлог цена
09 авг 11:30PEAVEY 2600

Скоро нов снагатор Peavey 26000 Цена: 350 евра ( само снагатор ) ( ...


350 €
или предлог цена
06 авг 09:11Бас ELECTRO VOICE EKX-18S

1 парче - ELECTRO VOICE EKX-18S Скоро нов Цена: 450 евра ( нов е 7...


450 €
или предлог цена
05 авг 22:29Rcf IPS 2700

Se prodava pojacalo Rcf IPS 2700 Novo kupeno od alfa audio koriste...


03 авг 23:00BEHRINGER ep2500

Behringer ep2500 Цена: 220 евра БАРАЈТЕ МЕ САМО НА ВИБЕР! .... 07...


22 јул 17:12Бас RCF + сателит HK AUDIO ( По една кутија само)

Имам само еден бас и само еден сателит Звучниците се фабрички и НЕпр...


380 €
или предлог цена
22 јул 17:11ОЗВУЧЕНИЕ

2 x басови Eighteen Sound 15w700 (со скретници) 2 x сателити Behring...


890 €
или предлог цена
22 јул 17:11EIGHTEEN SOUND басови

2 х 15ки Eighteen Sound ( 18 sound ) Басовите се во фабрички кутии...


450 €
или предлог цена
03 јул 01:44PRODAVAM NOVA MIKSETA DYNACORD PM1000

Prodavam skroz nova (neodpakuvana) Mikseta DYNACORD PM-3 2X1000 WAT ...


По Договор
или предлог цена
28 јун 09:38Барам да купам по едно парче од следните звучни кутии...

Барам да купам по едно парче од следните звучни кутии... Wharfedal...


По Договор
или предлог цена
08 јун 10:39Dynacord psx 1603

Se prodava mikseta Dynacord psx 1603 i Electro-Voice 2x T221 i 2x dyn...


1 €
или предлог цена
27 мај 20:09Wharfedale pro delta x12 ( само една кутија )

Имам само една кутија Звучникот е нов и неупотребуван Цената е 190...


190 €
или предлог цена
26 мај 14:19Бас скретница

Имам само една скретница Цената 20 евра фиксна БАРАЈТЕ МЕ САМО НА В...


20 €
или предлог цена
26 мај 14:18se prodava korg tr i roland va 7

ekstra socuvani


1 €
или предлог цена
25 мај 17:38Бас скретници 8 omh 700 w rms

Две бас скретници 8 ома 700 вати Цената за пар е 65 евра фиксна БАР...


65 €
или предлог цена
22 мај 23:24Saksofon Conn Elkhart

Se prodava kompletno servisiran Conn Elkhart IND- Made in USA


1 €
или предлог цена
16 мај 10:43PRODAVAM MIKSETA YAMAHA MX3000

Prodavam Mikseta 10-kanala,marka:"YAMAHA MX 3000" 2X300 wati so dva e...


По Договор
или предлог цена
16 јан 10:53ДИСКО СКЕНЕРИ / DISCO SCANNERS

СКЕНЕРИ 2 x Dynamo by ACME 1 x The Winner Комплет исправни со нови...


490 €
или предлог цена
03 ное 13:21ДИСКО СКЕНЕРИ / DISCO SCANNERS

СКЕНЕРИ 2 x Dynamo by ACME 1 x The Winner Комплет исправни со нови...


03 ное 13:21ДИСКО СКЕНЕРИ / DISCO SCANNERS

СКЕНЕРИ 2 x Dynamo by ACME 1 x The Winner Комплет исправни со нови...


490 €
или предлог цена
Виница

ДЈ Опрема

03 ное 13:21СКЕНЕРИ - SKENERI

2 х Секенери, доста зачувани и со нови сијалици од 1000 работни часа ...


340 €
или предлог цена
03 ное 13:20Мрежа за звучни кутии

Мрежата е алуминиумска ( НЕ рѓосува и е полесна од металната), отворо...


38 €
или предлог цена
28 окт 11:35АДАПТЕРИ ЗА ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА КАБЛИ

Адаптери за спојување и продолжување на кабли со спикони... 2 парчиња...


450 МКД
или предлог цена
23 окт 12:07ОЗВУЧУВАЊЕ И ОСВЕТЛУВАЊЕ

2 х 15ки сателити 2 х 18ки басови 1 х појачало 2 х светла moving ...


1.400 €
или предлог цена
30 сеп 12:01ДИСКО СКЕНЕРИ / DISCO SCANNERS

СКЕНЕРИ 2 x Dynamo by ACME 1 x The Winner Комплет исправни со нови...


12 сеп 09:50PRODAVAM MIKSETA YAMAHA MX3000

Prodavam Mikseta 10-kanala,marka:"YAMAHA MX 3000" 2X300 wati so dva e...


По Договор
или предлог цена
01 сеп 15:57Pifla tenor saksofon ottolink mayer

Pifla za tenor saksofon ( bez oznaka na marka, deluva kako OttoLink, ...


100 €
или предлог цена
30 авг 18:53Pifla Selmer s80 c* - sopran

Se prodava Selmer s80 c* za sopran saksofon nogu malku koristena! Pov...


90 €
или предлог цена
07 јун 09:30Se prodava Mix track Pro 3 Numark

Odlicna sostojba malku koristena, kupena od skopje od Sky Music. Cen...


По Договор
или предлог цена
Виница

ДЈ Опрема

24 фев 15:00yamaha 62

se prodava alt saksofon yamaha 62 made in japan so originalen kufer, ...


1 €
или предлог цена
30 апр 13:00dinacord f 150 novi

prodavam zvucni kutii dinacord f 150 novi praveni po original nacrt s...


250 €
или предлог цена
15 апр 08:06Dynakord Zvucnici

Dynakord zvucnici 15ki RCF + horni RCF Novi Mozna razmena so daljins...


23 јул 14:59Hohner Electravox

Се продава или заменува електрична хармоника Hohner Electravox во исп...


399 €
или предлог цена
08 јул 19:07ADAPTER

MNOGU DOBAR


По Договор
или предлог цена
Виница

Останато

12 мај 12:54Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам