Битола
                           
2830 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA ILI PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO BIZNIS CENTAROT

Se izdava ili prodava deloven prostor od 123m2 na prv kat vo Biznis C...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:29НОВ ОГЛАС
Промовирано

Дуќан во центар на БИТОЛА

Се изнајмува Дуќан во центарот на Битола Приземје во зграда Обител...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 13:00Промовирано

Se izdava stan vo strog centar na Bitola

STANOT E IZDADEN ZA NAREDNITE 3-4 MESECI Se izdava stan vo strogio...


170 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
200 €
Битола

Станови

31 јан 13:48Промовирано

Se izdava dukan na solunska

Dve prostoti nova pvc dograma Nova fasada Nov krov


100 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 14:26Dukan vo pazarot

Dukanot e na dva sprata po 22 kvadrati Kompletno e renoviran Dolu...


2 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 14:26Se izdava magacin 60 m2 vo pazarot

Se izdava magacin vo pazarot 60 m2, vo samiot dvor ima mesto za parki...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

Денес 13:58Se iznajmuva deloven prostor 505m2

Se izdava delovno industriski objekt so povrsina od 505m2.Objektot e ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:23SE IZDAVA STAN CENATAR

Se izdava stan za stranci vo cenatarot na gradot


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:10SE IZDAVA DUKJAN POGODEN ZA POVEKJE NAMENI

Se izdava dukjan 33m2 na pogodna lokacija pogoden za povekje dejnost...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 13:10SE IZDAVA DUKJAN STROG CENTAR SIROK SOKAK

Se izdava dukjan SIROK SOKAK 50m2


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 13:10SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Izdavame deloven prostor lokacija zad benzinskata pumpa makpetrol dov...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Se iznajmuva sprat od Kujka 100 kv.

Se izdava prazen Sprat od kujka so poseben vlez na 1 vi sprat vo cent...


230 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Купувам стан во Битола околу 60 квадрати

Барам стан за купување околу 60 квадрати во околината на Симпо, облас...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Дуќан во центар на БИТОЛА

Се изнајмува Дуќан во центарот на Битола Приземје во зграда Обител...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 13:00Se prodava stan vo klanica

Se prodava potkrovje vo klanica so dnevna , trpezarija, kujna I 2 spa...


43.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Плацеви за Фотоволтаици

Се издава или продава земјиште за поставување на фотоволтаични центра...


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:46ПАРЦЕЛА ЗА ГРАДБА

Се продава градежна парцела со маркица за градба на улица Даме Гру...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:42Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


200.000 €
или предлог цена
Денес 12:22se izdava magacini

dva magacini mozi da se delat 1magacin 750m2 2magacin 550m2


По Договор
или предлог цена
Денес 11:53Se iznajmuva nov stan za stranci po kirija, komplet novo se!

(НАЈСТРОГО ЗАБРАНЕТО ПУШЕЊЕ И ГЛАСНА МУЗИКА)!! Kompletno renoviran s...


500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:15KUPUVAM HITNO TAN OKOLU JAVOR , PRILEPSKA , IVAN MILUTINOVIC

KUPUVAM STAN OKOLU DOLNIOT DEL NA GRADOT JAVOR PRILEPSKA IVAN MILUTIN...


29.999 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:08STAN VO CEVAHIR SKY CITY - 11 SPRAT - LUKSUZEN

STANOT E NOV VO KULA C NA 11 SPRAT , VSELEN PRED NEKOLKU MESECI SO SE...


95.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:05  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Dva sprata po 20 m2 so poseben vlez, vo centarot od Bitola,poranesno ...


200 €
или предлог цена
Денес 11:01Се продава кука 100 м2 со двор 65 м2

Се продава куќа од 100 м2 со дворно место од 65 м2 во Генимале. Приз...


52.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:59  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен простор во центарот на Битола.

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 10:42СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен простор во центарот на Битола.

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Денес 10:42SE IZDAVA DELOVEN OBJET VO BITOLA

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 10:40СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор во Битола,

СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор на главен пат Битола- Прилеп, ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:40СЕ ПРОДАВА СТАН НА ШИРОК СОКАК- STAN NA SHIROK SOKAK- CENTAR

Се продава стан на Широк Сокак, 38м2 над парфимеријата Shatze, наспро...


52.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
55.000 €
Битола

Станови

Денес 10:36prodavam stan vo gradba zavrsna faza aerodrom skopje

Stanot e 56 m2 so dve spalni ,orientacija jugo/zapad na 1vi kat stan...


80.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:24Prodavam Nivi vo atarot na Velusina i Porodin

Se prodavaat nekolku nivi vo atarot na Velusina i Porodin, nivite se ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:15Atraktivno gradezno zemjiste nad Grand Premier

Atraktivno gradezno zemjiste od 2290m2 nad Grand Premier za patot kon...


38 €
или предлог цена
Денес 09:53СЕ ИЗДАВА-ПРОДАВА ОБЈЕКТ ПОГОДЕН ЗА КАЗИНА -ОБЛОЖУВАЛНИЦИ

Се издава или продава деловен објект на два ката со вкупна површина о...


1 €
или предлог цена
Денес 09:52  НОВ ОГЛАС

Виа Апартмани (соби,Apartmani,Sobi)

Располагаме со еднокреветна, двокреветна, трокреветна, четворокреветн...


15 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 09:48Se prodava dukan kaj Zvoncarite vo pazaro

Dukjanot e na dva sprata i e vo stara sostojba(ne e renoviran), so ci...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 09:28Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

-Se prodava plac za kuka -Cist imoten list (eden sopstvenik) -Elabor...


14.000 €
или предлог цена
Денес 09:25Се продава куќа на атрактивна локација/Se prodava kukja

Се продава куќа на атрактивна ликација во солидна состојба на ул. Ари...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:10Plac nizopole na sam pat

Se prodava plac nizepole na sam pat izmegu vila pajo i vila babin za...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:57продавам кука со двор

Продавам кука ( П +1) со двор во Јени Маале, со засебен влез, приклуч...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:46Куќа

Се продава куќа во с.Ѓавато погодна за викендица со големо дворно мес...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:44Нов ЈУЖЕН Стан во Центар / АРИА

Се продава нов и невселен ЈУЖЕН стан во комплекс Ариа. Трет кат / ...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:30Се бараат Стари куќи / Парцели Центар Битола

Се бараат стари куќи и парцели во ПОШИРОКОТО централно градско подрач...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:30Страна 1 од 71

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам