Подкатегорија:
                   
24 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GoPro Hero 9 Black

Se prodava gopro mnogu malku koristen bez nikakvi ostetuvanja i grebn...


380 €
или предлог цена
Вчера 22:52Video camera DVCAM Sony DSR-250P

Ja prodavam video camerata so dv kaseti za snimanje vo odlicna kondic...


1 €
или предлог цена
22 сеп 18:30GoPro Hero 9

Prodavam GoPro Hero 9 black kamera. Kamerata ekupena vo Januari 2022...


400 €
или предлог цена
14 сеп 20:59Sony DCR-HC40E

U ispravnom stanju provereno prodaje se sa adapterom mini DV kasetom...


50 €
или предлог цена
02 авг 02:16Sony DCR-DVD92E

U ispravnom stanju prodaje se sa baterijom adapterom mini DVD i origi...


50 €
или предлог цена
20 јун 20:26JVC EVERIO GZ-MG575E

Ispravan i testiran sa 40 GB HDD kapaciteta prodaje se sa adapterom o...


120 €
или предлог цена
09 јун 18:58GoPro 7 black

Go Pro Hero 7 Black , многу малце користено. Купено од Anhoch . Состо...


350 €
или предлог цена
15 мар 21:18Kamera

Prodavam dobro sacuvano kamera gledaj na slika


60 €
или предлог цена
02 фев 11:07Cannon digitalna camera

Kupena pred nekolku godini 700evra,retko koristena...2000x digital zo...


300 €
или предлог цена
13 јан 15:27Se prodava HDD kamera Panasonic SDR-H80

Prodavam nova HDD kamera Panasonic SDR-H80 60gb ,nikogas neupotrebuva...


100 €
или предлог цена
19 дек 07:33Nikon Coolpix L340

Aparatot e bukvalno ne koristen ima 260 klika.28x opticki zoom.Se e f...


100 €
или предлог цена
22 сеп 11:07Akciona kamera Sports Cam 1080p

Kamerata moze da se koridti do 30m pod voda.Isto taka moze da snima ...


1.000 МКД
или предлог цена
04 мај 23:31Камери

Се продаваат 7 внатрешни и 1 надворешна камера со ресивер кој има 1 т...


230 €
или предлог цена
08 апр 21:02GoPro HERO 4 SESSION

GoPro HERO 4 SESSION kako nov.Vo odlicna sostojba koristen nekolku pa...


3.500 МКД
или предлог цена
05 апр 11:50CANON 550D

CANON 550D


15.000 МКД
или предлог цена
07 фев 20:01Kamera Blaupunkt

Kamera Mark : Blaupunkt Tel : 004369910390818 viber whatsap


30 €
или предлог цена
23 ное 10:28Kamera JVC 700x vhc

Kamera JVC Tel : 004369910390818 viber whatsap


30 €
или предлог цена
23 ное 10:23Kamera jvc 700x

Mark : 700 x Tel : 004369910390818 viber whatsap


30 €
или предлог цена
23 ное 10:18IP KAMERI,DVR,NVR,VIDEO NADZOR,ALARMI,POPUST

-DAHUA PROFESIONALNA OPREMA: - ANALOGNI I DIGITALNI KAMERI . -DVR ...


1 €
или предлог цена
29 ное 08:59CANON objektiv 80-200mm

CANON objektiv 80- 200mm 1:4,5-5-6 made in japan po povolna cena 079 ...


50 €
или предлог цена
27 ное 10:15MINI KAMERI ZA VIDEO NADZOR BEZICNI

SE PRODAVAAT KOMPLET DVE MINI KAMERI NOVI NEKORISTENI KOMPLET SO TRAN...


2.500 МКД
или предлог цена
18 сеп 15:05Sony dcr-hc52 minidv handycam camcorder with 40x opt. zoom

Se prodava skoro nova Sony dcr-hc52 minidv handycam camcorder with 40...


170 €
или предлог цена
01 фев 19:34Ip wifi camera, snimanje, alarm, rotation

wifi kamera snima i so sd karticka za video. Dava alarm vo vasiot tel...


3.000 МКД
или предлог цена
01 ное 12:53Sony Camera

Се продава камера sony.Стара 4 месеци,има држач за сталка камера е HD...


6.000 МКД
или предлог цена
23 јул 17:36Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам