Автокоманда
                   
9 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Huawei matepad T10

Prodavam tablet Huawei MatePad T10 4Gb ram 64Gb rom sim karticka 10" ...


8.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Таблети

Денес 14:08Servis i rezervni delovi za site modeli na Tableti

Servis i rezervni delovi za site modeli na Tableti Promena na DC Jac...


1 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Таблети

21 окт 07:57FIREFLY B7300 QUAD CORE 1.2 GHZ/8GB/7" 1024X600/2XCAM/A4.4

Specification: * Screen: 7.0” 1024*600 Capactive Touch screen * C...


2.230 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Таблети

26 апр 12:07FIREFLY B7300 QUAD CORE 1.2 GHZ/8GB/7" 1024X600/2XCAM/A4.4

Specification: * Screen: 7.0” 1024*600 Capactive Touch screen * C...


2.250 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Таблети

26 апр 12:07FIREFLY B7300 QUAD CORE 1.2 GHZ/8GB/7" 1024X600/2XCAM/A4.4

Specification: * Screen: 7.0” 1024*600 Capactive Touch screen * C...


2.250 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Таблети

26 апр 12:07NOVI TABLETI 7"/512/8GB Firefly B7300 Black Quad Core 1.2GHz

Specification: * Screen: 7.0” 1024*600 Capactive Touch screen *...


2.230 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Таблети

26 апр 12:07Mediacom SmartPad Go 7 Quad Core 1.3GHz/1GB/8GB/7.0" IPS/3G/

Memory: 8GB Flash internal RAM: 1GB DDRIII Display: 7” LCD ca...


3.190 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Таблети

30 ное 10:39Mediacom SmartPad 10.1 Pro 64bit Quad 1.3GHz/2GB/32GB/10.1"

SPECIFICATION Memory: 32GB Flash interna microSD card slot (max. ...


6.990 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Таблети

30 ное 10:39Firefly M1016 Gold 64bit Octa Core 1.5GHz/2GB/32GB/10.1" Ful

* Screen: 10.1” Full HD 1920*1200 Capactive Touch screen * CPU: Oct...


6.520 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Таблети

30 ное 10:39Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам