Подкатегорија:
                   
259 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TEZINI I BB SPRAVI

Se prodava Kosa klupa-gym80 {shipkata i tegojte ne se prodavaat} ...


Вчера 18:58ОРБИТРЕК

Продавам ОРБИТРЕК со магнетен систем нов малку користен


Вчера 09:36Profesionalen staticen velosiped tocak LifeFitness USA

Profesionalen staticen velosiped LifeFitness 95Ri Maksimalno zacuvan


24 сеп 06:00Profesionalen staticen velosiped Precor USA

Se prodava profesionalen (zastapen niz mnogu teretani niz Bitola) st...


450 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
500 €
23 сеп 16:32Technogym Jog Treadmill

-Најголема продавница за половна опрема на македонскиот пазар -500м2...


1.390 €
или предлог цена
23 сеп 11:07Life Fitness Discover Treadmill Touch Screen

-Најголема продавница за половна опрема на македонскиот пазар -500м2...


2.490 €
или предлог цена
23 сеп 11:07Technogym Excite Treadmill

Фитнес Опрема ДОО 6 месеци гаранција Обезбеден сервис Комплет...


1.590 €
или предлог цена
23 сеп 11:06Home Gym - multifinkcionalna sprava

Se prodava , insportline multifunkcionalna sprava za domashna upotreb...


23 сеп 07:19Tegovi

Tegov za vezbanje doma


22 сеп 21:20Precor Elitical Touch Screen

6 месеци гаранција Обезбеден сервис Комплетно опремување на спортск...


22 сеп 16:45Life Fitness Integrity

6 месеци гаранција Обезбеден сервис Комплетно опремување на спортск...


1.590 €
или предлог цена
22 сеп 16:20Precor AMT p80

Професионална опрема за теретана проверена во одлична состојба ...


22 сеп 16:06Matrix hybrid R

Gym Equipment Macedonia -Најголема продавница за половна опрема н...


22 сеп 16:04Life fitness 95xi

Gym Equipment Macedonia -Најголема продавница за половна опрема н...


22 сеп 16:04Stair Master Tread Climber

Фитнес Опрема ДОО 6 месеци гаранција Обезбеден сервис Комплет...


1.990 €
или предлог цена
22 сеп 15:55Precor Bike P30 835

6 месеци гаранција Обезбеден сервис Комплетно опремување на фит...


22 сеп 15:52Precor Treadmill 835 P30 Display

-Најголема продавница за половна опрема на македонскиот пазар -500м2...


1.790 €
или предлог цена
22 сеп 15:42Life Fitness Discover Touch Screen

-Најголема продавница за половна опрема на македонскиот пазар -500м2...


22 сеп 15:34Orbitrek Elite

Prodavam Orbitrek Elite vo besprekorna sostojba Skoro i da ne e kori...


7.500 МКД
или предлог цена
20 сеп 23:52Magnatna lenta za trcanje

Продавам магнетна лента за трчање (не е електрична, работи на принцип...


6.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 15:59Коса клупа, Крива клупа, Kosa klupa, Kriva klupa, Бенч клупа

Коса клупа / Крива клупа / Прилагодлива клупа / Бенч клупа Kosa klup...


4.799 МКД
или предлог цена
20 сеп 08:23Kriva klupa Крива клупа

Крива клупа со подесување на лежиштето 6499ден Телефон за контакт 07...


6.499 €
или предлог цена
20 сеп 08:23Вратило, разбој, Vratilo, razboj

Три модели на мултифункционални вратила Телефон за контакт 076/716...


20 сеп 08:23Sprava za vezbanje

Twister sprava za vezbanje


16 сеп 19:31Lenta

Kako nova


18.000 €
или предлог цена
16 сеп 07:27Soben tocak KETTLER i sprava za stomacni

Se prodava soben velosiped KETTLER I sprava za stomacni mozi zaedno ...


14 сеп 21:01Ketler velosiped

Se prodava ketler velosiped Donesen od germanija Vo odlicna sostojb...


14 сеп 21:01Sprava za stomacni

Se prodava sprava za stomacni Poveke inf 075327554


3.500 МКД
или предлог цена
14 сеп 21:01orbitrek

ae prodava orbitrek vo ispravna sostojba 6000 den


6.000 МКД
или предлог цена
13 сеп 10:14Држач за бенч, сталак за бенч, Drzac za benc, Stalak za benc

Држач за шипка за бенч клупа 5499 Рамна бенч клупа 4499 Број за к...


4.499 МКД
или предлог цена
11 сеп 11:29Orbitrek

Orbitrek


08 сеп 11:57Staticen velosiped(Nov)

Velosipedot nikoj ne go koristi i e vo odlicna sostojba i e nov Kont...


05 сеп 00:14TORBICA

Nova torbica ne upotrebuvana so etiketa za sekakva namena


1.000 МКД
или предлог цена
19 авг 11:40Precor AMT 100i P80

Gym Equipment Macedonia -Најголема продавница за половна опрема н...


18 авг 18:21Technogym Wave

Gym Equipment Macedonia -Најголема продавница за половна опрема н...


18 авг 18:21Life fitness Inspire

Gym Equipment Macedonia -Најголема продавница за половна опрема н...


18 авг 18:21Staticen velosiped KETTLER

Prodavam staticen velosiped Kettler Tel:075/958-314


7.500 МКД
или предлог цена
03 авг 15:42Benc klupa Бенч клупа

Професионална бенч клупа 5799 Број за контакт 076/716-299


5.799 €
или предлог цена
01 авг 16:16Benc klupa Бенч клупа

Рамна бенч клупа 4500 Коса бенл клупа 4800


4.500 €
или предлог цена
01 авг 15:27Velosiped Tocak

Prodavam tocak velosiped vo top sostojba mnogu malce koristen i toa o...


6.500 МКД
или предлог цена
14 јул 09:24Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам