Подкатегорија:
                   
125 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA ShPORET - GORENJE -

SE PRODAVA ShPORET -GORENJE-,KORISTEN SAMO PET GOD,MNOGU DOBRO RABOTI...


6.599 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.699 МКД
Вчера 17:26Mini/elektricen shporet,so relna

Koristen 1 godina,celosno ispraven bez ostetuvanja,bez skapani ili ko...


3.300 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
3.800 МКД
Вчера 09:09Motor za voda

Raboti 075666248


15 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
20 €
09 авг 11:34Дом и градина

Скоро нов фрижидер. Малку користен. 1 месец е користен. Марка Нео.


85 €
или предлог цена
09 авг 08:03Машина за перење Gorenje

Продавам машина за перење Gorenje "Senso Care" во одлична состојба. ...


8.900 МКД
или предлог цена
08 авг 19:48masina za perenje Fuego

masinata e kupena 12 mesec 2021


6.300 МКД
или предлог цена
08 авг 18:44Usisuvac so 3 motori - 3600w - NOV

Se prodava usisuvac so 3 motori 3 motori x 1200w = 3600w Kapacitet:...


450 €
или предлог цена
07 авг 21:29Се продава поволно

Се продава многу сочуван и многу малку користен бојлер Јавување на ...


8.000 МКД
или предлог цена
07 авг 10:34POPRAVAM I PRODAVAM VES MASINI

Prodavam ves masini Imam i rezervni delovi polovni i novi imam nov...


1 МКД
или предлог цена
06 авг 19:14SEVIS NA BELA TEHNIKA

POPRAVAM VES MASINI EL SPORETi i SE OKOLU STRUJA MESTENJE NA ...


10 МКД
или предлог цена
06 авг 19:14Kombinirana mašina za Perenje i Sušenje

Samsung, posledna generacija, so 2+3 godini garancija. Touch sistem, ...


48.000 МКД
или предлог цена
05 авг 15:32Masina za susenje alista Beko kondeziracka

Samo na ovoj broj drug e nedostapen: 078305130 078305130 078305130...


6.500 МКД
или предлог цена
05 авг 08:00Шпорет на плин

Шпоретот има 4плочке на плин и рерна на плин плус боца за плин од мак...


По Договор
или предлог цена
03 авг 11:19Se prodava zamrznuvac nov so garancija

Zamrznuvac nov so garancija ne koristen mnogu kupen 12000den se proda...


8.000 МКД
или предлог цена
02 авг 21:06Машина за шиење Багат

Добро сочувана машина за шиење Багат - винтиџ модел


2.500 МКД
или предлог цена
02 авг 20:06MASINA ZA SADOVI

Se prodava masina za mienje sadovi vo ispravna sostojba.Masinata e za...


8.500 МКД
или предлог цена
31 јул 19:26BEKO displej i maticna ploca

Displej za BEKO kombiniran frizider model K60360NE..proizv.2012g.......


2.500 МКД
или предлог цена
31 јул 08:57Se prodava zamrznuvac (cena po dogovor)

zamrznuvacot e malku koristen 070 250 855


1 €
или предлог цена
28 јул 15:39Se prodava kirby

Se prodavaat dve pravosmukalki kirby vo odlicna sostojba, od levata s...


500 €
или предлог цена
21 јул 18:23Plinska boca so resho-eurocamping

Ispravna plinska boca eurocamping - 1200 den


1.200 МКД
или предлог цена
21 јул 10:12МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА "NEO", 700W, 15 литри, КАКО НОВА

Се продава МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА "BEKO" модел MWO-M8205 -Приклучна сна...


1 €
или предлог цена
20 јул 08:49МАШИНА за перње WHIRPOOL ширина 40cm, 5 литри

Продавам веш машина Whirpool, 5 литри со димензии (ширина-дубина-вис...


1 €
или предлог цена
20 јул 08:46Ефтино, Бојлер DINAMO HIT 80

Продавам бојлер за бања - DINAMO HIT 80 литри Снага на греач - 2000 ...


1 €
или предлог цена
20 јул 08:4624. МАШИНА за перње S 2007 Ei Ниш

Продавам веш машина тип S 2007, Ei Ниш - 5 кг алишта за перење - ...


1 €
или предлог цена
20 јул 08:46Se prodava spored na drva za parno

Se prodava spored na drva za parno


400 €
или предлог цена
19 јул 22:36Se prodava Višnja Bagat

Se prodava vo dobra sostojba stara 12 god


7.000 МКД
или предлог цена
19 јул 14:23Delimano Joy aparat za leb

Se prodava nov aparat za leb Delimano, pod garancija.


4.500 МКД
или предлог цена
19 јул 09:08BAGAT Masina za sienje kako nova

Skoro nova Masina za sienje


3.500 МКД
или предлог цена
14 јул 18:08Secko

Prodavam 2 novi secka : Beloto 300den Zelenoto 500den Ne se koristeni...


11 јул 10:53Se prodava Elektricen Sporet

Se prodava Elektricen Sporet ispraven 100%.Povekje info 077-989-062


По Договор
или предлог цена
07 јул 11:43MALO KUJNSKO BOJLERCE

ISPRAVNO


1.100 МКД
или предлог цена
28 јун 07:35Se prodava usisuvac za vlaga

-Usisuvac za vlaga - Nov ne e koristen nitu ednas 2400w jacina na mot...


700 €
или предлог цена
22 јун 18:13PRAVOSMUKALKA USISIVAC USISUVAC LITIUM BATERIJA NOVO proveri

SIMPEX BASIC CYCLONIC 2 in 1 MAL I MNOGU MOKJEN HEPA FILTER 18 VOL...


1.600 МКД
или предлог цена
12 јун 20:31Se prodava bojler Gorenje

Bojlerot e 80 L. poćna da kape , po edna kapka na 5 min.Kupiv nov. it...


600 МКД
или предлог цена
11 јун 21:46Se prodava bojler

Se prodava kuhinsko bojlerce Gorenje tiki 10 litri malku koristeno. C...


1.500 МКД
или предлог цена
10 јун 15:38SE PRODAVA VAGA

SE PRODAVA VAGA


550 МКД
или предлог цена
04 јун 20:42Samsung air track pravosmukalka

Kupen pred 1 godina ne raboti moze da se napravi...


1.900 МКД
или предлог цена
04 јун 07:52Grejac za gorenje i cela instalacija

Se prodava greac od gorenje bojler komplet


По Договор
или предлог цена
03 јун 08:43Se prodava frizider gorenje malku koristen

Se prodava frizider gorenje ladilnik 220l i zamrznuvac 106l led displ...


15.000 МКД
или предлог цена
31 мај 17:37APARAT ZA VAKUMURANJE

APARAT ZA VAKUMIRANJE MALKU KORISTEN


1.300 МКД
или предлог цена
20 мај 09:08Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам