Скопје Центар
                   
1364 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se vrabotuva Bravar zavaruvac (Бравар, Заварувач)

Фирмата Ангел Комерц има потреба од бравари/заварувачи и аргон завару...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

03 авг 10:44Промовирано

Baram rabota kako vozac za kratki turi -imam C+E i ADR

Baram da vozam kratki turi sto se od 1 do 3 dena. Gi imam site katego...


60 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

11 авг 03:28Промовирано

Се бараат работници со дозволи за камиони и градежни машини

Се бараат возачи на камиони односно градежни работници за градежни ма...


3.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Промовирано

Rabota od doma

Svoj biznis vo svoe vreme, za extra 300-500 evra vo prv mesec. 💎V...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 14:16PRIDRUZNICKA

se baraat dve devojki atraktivni poveke info na veljanovskifilip@yaho...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 14:00Потребна е продавачка за галантерија за мобилни телефони

Имаме потреба од продавачка за галантерија и сервис за мобилни телефо...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

Денес 13:00Profesionalen vozac / sofer so C+E kat. so EU/BG

Barame profesionalni vozaci na kamioni so Bugarski dokumenti * Relac...


85 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Se bara personal za kozmeticki salon vo Skopje

Se bara personal za kozmeticki salon vo Skopje so i bez rabotno iskus...


6 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Se bara personal za kozmeticki salon vo Skopje

Se bara personal za kozmeticki salon vo Skopje za pola i celo rabotno...


5 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Се бараат работници со дозволи за камиони и градежни машини

Се бараат возачи на камиони односно градежни работници за градежни ма...


3.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Potreben Vozac so E kat so Bg dok

Potreben e vozac so E kategorija Potrebno Bg dokumenti Swedska -No...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 10:59Rabota so MK pasos vo Slovacka

Pocituvani, Imame slobodni pozicii vo nekolku firmi za vo Slovacka, ...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 08:46Looking for a content creator

YouTube’s favorite quiz channels are looking for a content creator (r...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 23:38  НОВ ОГЛАС

Vip Agencija, bara Devojki za Rabota!!!

Vip, Agencija, bara Devojki zaRabota.. Zainteresiranite, kandidatk...


1.000.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:54помошник во кујна и салатер

Ресторан во центарот на градот има потреба од помошници во кујна,сала...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 11:56келнер

Ресторан во центарот на градот има потреба од келнери.Телефон за конт...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 11:56шанкер

Ресторан во центарот на градот има потреба од шанкерка.Телефон за кон...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 11:56Kerkohet Puntor Per Mishtore .Se bara Rabotnik za Mesara

Kerkohet Puntor per Mishtore te interesuarit duhet te ken njohuri.per...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 10:06Пекар

Француска пекарница и слаткара Пастел,поради проширување на обемот на...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

11 авг 22:45firma ima potreba od masinski inziner

Renomirana fabrika od Skopje ima potreba od masinski inziner so iskus...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

11 авг 22:29Baram.majstor(rabotnik) ITNO

ITNO baram majstor za gips karton, fasadi na niski.objekti, gletovanj...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

11 авг 21:09Agent za nedviznosti

Se bara agent za nedviznosti Kontakt na viber 077579655


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

11 авг 19:38Se bara rabotnik za mesara

Se nudi rabota vo mesarnica zainteresiranite da imat poznavanje za pa...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

11 авг 14:06SLOBODEN SOFER BARA RABOTA SAMO ZA EU SO EU DOKUMENTI

Baram rabota kako sofer so e kategorija za vozenje vo EU Germanija, B...


80 €
или предлог цена
- 96 % Попуст
2.200 €
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

11 авг 12:57Restoran vo centar ima potreba od konobar/ka

Kontakt 02/3 200 099


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

11 авг 12:43RABOTA VO STRANSTVO SO MK I EU PASOS ! ! ! !

Итно има потреба од работници за работа во Европа со Македонски и Евр...


2.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

11 авг 12:31RABOTA VO STRANSTVO SO MK I EU PASOS !

Итно има потреба од работници за работа во Европа со Македонски и Евр...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

11 авг 12:31Sobarka - higienicarka , pola rabotno vreme

РАБОТА ЗА СТУДЕНТИ-ТКИ Дополнителна работа Се ...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

11 авг 09:34Baram rabota kako vozac za kratki turi -imam C+E i ADR

Baram da vozam kratki turi sto se od 1 do 3 dena. Gi imam site katego...


60 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

11 авг 03:28Се бара работник за печење на кокошки на жар

Се бара работник за печење на кокошки на жар во Печено пиле "Кај чичо...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

10 авг 19:09Baram zavaruvac i pomosnik zavaruvac

Firma bara rabotnik elektro zavaruvac ili rabotnik koj ima poznavanje...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

10 авг 15:18Барам Работа Дистрибутер Достава Baram Rabota Distributer

Барам работа како дистрибутер,доставувач,курир,достава на пратки,дост...


24.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

10 авг 13:19Реномиран ресторан во Скопје има потреба од персонал

Реномиран ресторан во Скопје има потреба следниот персонал: -Помошни...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

10 авг 12:06Svedska transportna firma ima potreba od vozaci

Transportna firma so sedishte vo Bugarija ima potreba od vozaci So ...


85 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

10 авг 08:21ПРОДАВНИЦА БАРА МЕНАЏЕР НА OLINE И ДИРЕКТНИ ПРОДАЖБИ

ТОП РАБОТНО МЕСТО! ПОЧЕТНА ПЛАТА ОД 24000 + БОНУСИ + ОДМОРИ + К-15 20...


31.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

10 авг 07:25оглас за хигиеничарка

Ресторан бара хигиеничарка 075-220-504


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

09 авг 15:28Picerija Balila ima potreba od sadomijacka

Picerija Balila ima potreba od sadomijacka-zena za rabota vo kujna so...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

09 авг 14:45МКЦ Клуб и Ресторан има потреба пд келнер/ка

Редовна културна работа, редовна плата, пријавен...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

09 авг 14:36КАФЕ БАР ИМА ПОТРЕБА ОД ПЕРСОНАЛ

Кафе бар има потреба од келнер/ки и шанкер/ки. Информации на телефон ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

09 авг 12:38Се бара медицинска сестра

Гинеколошка ординација ПЗУ МАМА бара медицинска сестра за работа со п...


26.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

09 авг 09:37Prodavacka za vo pekara

Pekara "Eat Station" vo centarot na Skopje, ima potreba od prodavacka...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

09 авг 08:58Mehanicar

Baram mehanicar za rabota na servis vo skopje


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

08 авг 23:01Бараме вработени за палачинки и цедени сокови

КОНТАКТ: Владимир 071-900-160 е-маил: vlatko_daki@hotmail.com ЗА...


24.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

08 авг 13:00Страна 1 од 35

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам