Подкатегорија:
                   
32 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

nov kajak inshore 335

inshore 335 golem 3.3m dolzina nosivost 160kg nov kajak za dvajca ...


7.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.500 МКД
Вчера 10:16PRODAVAM PENTA JAMAHA 9.9 STROKE CETVOROTAKTNA

PENTA JAMAHA 9.9 STROKE CETVOROTAKTNA VO INZVONREDNA SOSTOJBA MNOG...


1.600 €
или предлог цена
15 авг 18:30Seadoo RXT 215 skuter na voda

Se prodava seedoo rxt 215 konja, trosed, 2006 god proizvodstvo, redov...


6.890 €
или предлог цена
14 авг 12:09PRODAVAM GLISER CHECKMATE 260 ZT

Prodavam gliser checkmate 260 zt 425ks kupen nov od Amerika 2009god,g...


59.000 €
или предлог цена
10 авг 13:13Мотор + Чамец (Yamaha 5)

Се продава чамец и мотор Yamaha 5 во добра состојба. Моторот пали бе...


30.000 МКД
или предлог цена
10 авг 12:54HIGHFIELD 4m camec+HONDA 40+prikolka

Gumen camec HIGHFIELD so aluminiumsko korito, 2020 godina, kupen od M...


20.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
21.000 €
10 авг 01:10Gumen camec NOV neotpakuvan 3.60m

Nov gumen camec so vesla i pumpa komplet. Max. motor 20KS.


1.450 €
или предлог цена
31 јул 14:40Audio oprema za camec , gliser , marine pioneer alpine

Prodavam avtoradija i zvucnici za - Brodovi - gliseri - camci ...


1 МКД
или предлог цена
29 јул 09:37Penta Tomos 4 top servisirana 1god.garancija

Kako nova


300 €
или предлог цена
29 јул 07:21YAMAHA 1300R SKUTER NA VODA

SE PRODAVA SKUTER NA VODA: YAMAHA 1300R VO PERFEKTNA SOSTOJBA 140 S...


7.000 €
или предлог цена
19 јул 11:25Se prodava elan camec so prikolka

Se prodava elan camec prikolka so dokumenti prikolkata e so posebna ...


1.280 €
или предлог цена
13 јул 15:50Chris Craft 2007 god.

Chris Craft 2007 god. Motor OMC 5.0 200 ks Registriran i servisira...


1 €
или предлог цена
11 јул 22:41Maestral 9

Prodavam gumenjak Maestral 9 komplet so pumpa i vesla. Camecot ima ne...


15.000 МКД
или предлог цена
08 јул 09:02MOSTRO 581 SUZUKI 140

Prodavam gumenjak Mostro 581 2000 g. so vonbrodski motor Suzuki 140 H...


14.000 €
или предлог цена
04 јул 19:53CAMEC MARINCO

Se prodava gliser MARINCO kupen pred 15god i motor HONDA 50ks


12.000 €
или предлог цена
06 јун 16:25СЕ ПРОДАВА REGAL COMMODORE 2760

Се продава REGAL COMMODORE 2760 Спецификација: Должина: 9.45m ...


По Договор
или предлог цена
26 мај 12:22PRODAVAM IMPELER ZA PENTA

PRODAVAM IMPELER ZA PENTA


15 €
или предлог цена
04 мај 12:25Kajce

Prodavam Ohridsko kajce


По Договор
или предлог цена
06 мар 20:59Гумен чамец Intex Mariner 4

Продавам гумен чамец Mariner 4 со носивост до 400kg, или 4 возрасни о...


350 €
или предлог цена
17 ное 21:43Prodavam Skuter na voda SeaDoo GTx Limited 300hp

Prodavam Skuter na voda SeaDoo GTx Limited 300hp so mnogu dopolniteln...


17.000 €
или предлог цена
05 авг 15:39Renken 2000 Cabin

Renken 2000 classic cabin 6m dolg 2.30 sirok 3.0 OMC Cobra 130ks br...


10.000 €
или предлог цена
02 јул 13:10POLARIS 450S 525S OUTLAW 800 RANGER PROX predni disk plocki

PROX sintered brake pads 37.167102 Диск плочки за предна кочница POLA...


1.500 МКД
или предлог цена
16 фев 11:07Prodavam komplet Volan i Komandi Gas za Gliser

Prodavam komplet Volan Johnson i Komandi za Gas,Ler,Rikverc Johnson...


200 €
или предлог цена
20 окт 17:01Наутички центар

Продажба на нови чамци,глисери,вонбродски мотори HIDEA,приколки,транс...


1 €
или предлог цена
11 окт 19:23Katamaran Hobie Cat

Продавам катамаран Hobie Cat донесен од Холандија, оцаринет со сите д...


2.000 €
или предлог цена
31 авг 14:25Купувам пумпа за исфрлање вода од глисер!

Купувам нова или користена но во исправна состојба, подвижна пумпа за...


3.000 МКД
или предлог цена
07 авг 12:54Se prodava SEADOO RXP 215

Se prodava SEA DOO RXP 215 - 215 hp Supercharged Intercooled Rotax ...


5.500 €
или предлог цена
22 мај 11:17Kawasaki Jet Ski Skuter na voda

Prodavam skuter na voda ( kawasaki jet ski 230ks) -Dolzina: 3.10 -S...


4.700 €
или предлог цена
19 сеп 14:58Klip i kariki za motor JF650 od skuter Kawasaki

Prodavam novi originalni klip i kariki (standard) za motor 650cc tip ...


50 €
или предлог цена
24 авг 20:32Se prodava brod vo ohrid

Brodot e 20 metra so golema spalna, 2 toaleta, tus kabina, kujna so u...


По Договор
или предлог цена
14 мар 16:28PIONEER MARINE SPEAKERS ***ZEC***

Vodootporni zvucnici od Pioneer programata modeli: TS-MR1600 = 5990...


5.990 МКД
или предлог цена
18 авг 12:05Gliser Elan so Yamaha Motor 90HP

Prodavam odlicen gliser (540x 200cm.) so Roll Bar po portreba komple...


5.200 €
или предлог цена
31 јул 13:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам