Струмица
                   
2973 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A4 2.7 tdi besprekorno

Se prodava unikatno Audi A4 2.7 tdi S-line so mnogu visoko nivo na op...


7.900 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

VW Tiguan 2.0 TSI 2009 g.

VW Tiguan 2.0 TSI 4motion 2009 g. Во одлична состојба 118.000 км, ув...


1 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

11 дек 17:55Промовирано

gumi 265-75-16 M/T Off Road

078-333-158 вибер гуми за теренски возила повеке димензии и моде...


123 €
или предлог цена
Струмица

Останато

03 јан 10:24Промовирано

Golf 5

Вид на оглас: Се продава Kolata e vo odlicna sostojba novi gumi napr...


4.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 €
Струмица

Автомобили

Денес 17:38HONDA Accord 2.2 CTDI 2005

Honda Accord 2005 140 KS Ekonomicna 270.000 km izminato Dvo-zon...


2.350 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 17:34IMT539

IMT539


1.800 €
или предлог цена
Денес 17:10mercedes c 180 benzin plin ates k

kolata e vo odlicna sostojba benzin plin so ates bez nikakvi vlozuvan...


1.450 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.550 €
Струмица

Автомобили

Денес 16:48Man so. Rampa/Lift pozadi

kamjonot e vo odlicna sostojba pali vozi registriran do 24:12:2023


7.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.400 €
Струмица

Камиони

Денес 15:57Golf 5

Kolata e vo odlicna sostojba novi gumi napraven kompleten servis pred...


4.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.200 €
Струмица

Автомобили

Денес 15:57Iveco daily 2.3

Vo dobra sostojba


1 €
или предлог цена
Струмица

Комбиња

Денес 15:42Mercedes Sprinter 315 CDI Termoking MOZE ZAMENA

Se prodava Mercedes Sprinter 315 cdi 2008 godina so termoking izolira...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Комбиња

Денес 15:18Ford Focus 1.4 Atest Plin

Se prodava ford focus 1.4 so plin 2007 godina registriran cela godina...


3.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.000 €
Струмица

Автомобили

Денес 15:18BZG MOTOR 1.2 BENZIN SKODA FABIA 2008 SEAT.WV POLO

Prodavam delovi od rasturen motor IZVADEN od SKODA FABIA 1.2 BENZIN 5...


1 €
или предлог цена
Денес 15:17Renault megane 1.9dci facelift

Renault megane 1.9dci facelift vo ispravna sostojba 4 novi gumi bez v...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Струмица

Автомобили

Денес 14:56FORD FOKUS 1.6CDTI ,,ENTERIERAUTO,,

NOV UVOZ OD ŚVAJCARIJA DONESENA SO VOZENJE PLATENI DAVAČKI DO REGIS...


3.299 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.300 €
Струмица

Автомобили

Денес 14:51RENAULT MEGANE 1.5DCI ,,ENTERIERAUTO,,

NOV UVOZ PLATENI DAVAČKI DO REGISTRACIJA EKSTRA SOSTOJBA POV INFO ...


4.950 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 14:51SEAT TOLEDO 1.6TDI ,,ENTERIERAUTO,,

NOV UVOZ PLATENI DAVAČKI DO REGISTRACIJA EKSTRA SOSTOJBA FUL OPRE...


11.299 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.600 €
Струмица

Автомобили

Денес 14:51VW TIGUAN 2.0TDI 140KS 4×4 ,,ENTERIERAUTO,,

NOV UVOZ PLATENI DAVAČKI DO REGISTRACIJA EKSTRA SOSTOJBA 11.2008g ...


10.299 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.500 €
Струмица

Автомобили

Денес 14:50OPEL ASTRA GTC 1.9D ,,ENTERIERAUTO,

REGISTRIRANA SERVISIRANA KOMPLET SO REBRAST POV INFO NA 🚘070 808 4...


2.999 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.150 €
Струмица

Автомобили

Денес 14:50VW JETTA 1.9TDI 105KS ,,ENTERIERAUTO,,

NOV UVOZ PLATENI DAVAČKI DO REGISTRACIJA FUL OPREMA EKSTRA SOSTOJ...


4.750 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 14:50SKODA OCTAVIA 1.6TDI ,,ENTERIERAUTO,,

NOV UVOZ PLATENI DAVAČKI DO REGISTRACIJA EKSTRA SOSTOJBA POV INFO ...


6.399 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 14:50VW TOURAN 1.6TDI 105KS ,,ENTERIERAUTO,,

NOV UVOZ PLATENI DAVAČKI DO REGISTRACIJA FUL OPREMA REALNI 199000K...


9.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.999 €
Струмица

Автомобили

Денес 14:50BMW 118D ,,ENTERIERAUTO,,

NOV UVOZ PLATENI DAVAČKI DO REGISTRACIJA POV INFO NA 🚘070 80 84 8...


6.999 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.300 €
Струмица

Автомобили

Денес 14:50PEUGEOT 407 1.6HDI 109KS ,,ENTERIERAUTO,,

POPUSTI....🚘🚘🚘🚘🚘 CENATA E FIKSNA 🚘070 80 84 84 🚘078 43 33...


3.499 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 14:50CITROEN C3 PICASSO 1.6HDI ,,ENTERIERAUTO,,🚘

EKSTRA POPUSTI🚘🚘🚘🚘🚘 NOV UVOZ PLATENI DAVAČKI DO REGISTRACIJA ...


4.450 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 14:50MERCEDES 200CDI CH DOK,,ENTERIERAUTO,,

070808484. 078433355 NECARINET


6.800 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
7.650 €
Струмица

Автомобили

Денес 14:49AUDI A3 2.0TFSI KABRIO

🚘,,ENTERIERAUTO,,🚘 INFO EDINSTV NA 🚘070 80 84 84 078 ...


8.499 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 14:49VW TOURAN 1.9 TDI-AVTOMATIK-DSG-UVOZ CH

Uvezen od Svajcarija so vozenje So servisna kniga Napraveno golem ...


5.500 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 14:41AUDI A4-2.0 TDI-2009

Uvezeno pred 7 meseci od Svajcarija Napraveno kompeten golem i mal ...


9.200 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 14:41FIAT GRANDE PUNTO 1.2 48KW

FIAT GRANDE PUNTO 1.2 48KW 2008/2009 OD OPREMA POSEDUVA: ABS AIRBAG ...


2.600 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.850 €
Струмица

Автомобили

Денес 14:06FIAT GRANDE PUNTO 1.2 2008/09

FIAT GRANDE PUNTO 1.2 48KW 2008/2009 OD OPREMA POSEDUVA: ABS AIRBAG ...


2.650 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.850 €
Струмица

Автомобили

Денес 14:06Passat 2017

201.000km Vo odlicna so sostojba Potrosuvacka na otvoreno 4.8/grads...


17.500 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 13:53Mercedes E250 full oprema bez zameni

Kolata e so full oprema nema nikakvi problemi moze da se provere po v...


12.000 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 13:53Golf 5 Perfekna Kola

Kolata e odlicna so nogo oprema registriran do noemvri motor menac ...


4.600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
5.000 €
Струмица

Автомобили

Денес 13:48Se prodava ford fokus

Se orodava ford fokus karavan Javete se na br: 070 520 875 Tel. 0...


111 МКД
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 13:37Golf 5 Ekstra cena

Вид на оглас: Се продава Kolata e vo odlicna sostojba novi gumi napr...


4.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 €
Струмица

Автомобили

Денес 13:25Gumi 315.70

Se prodavat cetiri pogonski gumi 315.70.22.5


По Договор
или предлог цена
Струмица

Камиони

Денес 13:11Se prodavat dve predni gumi 315.70.22.5

Se prodavat dve predni gumi 315.70.22.5


По Договор
или предлог цена
Струмица

Камиони

Денес 13:11Guma

Se prodava guma 7.50-16


По Договор
или предлог цена
Денес 13:11Se prodava guma

Se prodava edna guma 435/50 R 19.5


По Договор
или предлог цена
Струмица

Камиони

Денес 13:11Bandazi za kamioni i prikolki

Se prodavat kamionski bandazi i za prikolki


По Договор
или предлог цена
Струмица

Камиони

Денес 13:11Polovni gumi za veluskar

Se prodavat gumi za veluskar 680x180x15,23x9-10 po edna guma


Денес 13:10315.70

Se prodavat cetiri 315.70 pogonski gumi


По Договор
или предлог цена
Струмица

Камиони

Денес 13:10Страна 1 од 75

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам