Аеродром
Подкатегорија:
                   
423 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PERNICI ZA SEDENJE OD PRIRODNA KOZA

5 PARCINJA VISOKO KVALITETNI PERNICI - SEDALA , MOZE I NASLONJACI ...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

Денес 11:41Klub masa 130x70x45 Клуб маса 130x70x45

Klub masa 130x70x45 Клуб маса 130x70x45


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 11:04Се продава тросед со механизам

Се продава тросед со механизам на пуштање, димензии 210×90, купен од ...


18.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 09:14Dve fotelji proizvodstvo na Jugoeksport

Foteljite se kratko koristeni i mnogu ocuvani. Imaat atraktiven izg...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 08:02Prodavam komoda klub masicka i masa so 6 stolici

Komoda-medijapan/iverica-250 evra Klub masa-100 evra Masa i 6 stoli...


850 €
или предлог цена
Денес 01:53Prodavam komoda

Po potreba nudime i dostava


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 00:04  НОВ ОГЛАС

Комода месинг

1.Продавам комода месинг со црни тркалца, малку користена со три темн...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 20:42KAUC

KAUC NA SPUSTANJE ZA SAMO 3500 DEN.WIBER


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:19  НОВ ОГЛАС

masa -garnitura-klub masa

PORADI SELENJE VO STRANSTVO SEPRODAVA MASA SO 6 STOLICI ,SAMO TRI MES...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:17  НОВ ОГЛАС

Agolna garnitura na otvaranje so fotelja

Se prodava trosed i dvosed so agolen element i fotelja. Trosed dimenz...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:50Се продава Клуб Маса

Се продава скоро нова клуб маса со гратис стакло заштита 120 × 80 . К...


4.500 МКД
или предлог цена
- 24 % Попуст
5.900 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 15:48Гарнитура ТДФ Simpo Make Up

Продавам гарнитура тросед, двосед и фотелја Simpo Make Up, добро сочу...


22.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Prodavam socuvana fotelja

Prodavam dosta socuvana fotelja


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 11:09REGAL KAKO NOV

PRODAVAM REGAL KAKO NOV EKSTRA SOCUVAN. visina2.40cm. dolzina3.87cm....


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 09:56AGOLNA GARNITURA SLOVENSKA SO FOTELJA I TABURETKA

PRODAVAM AGOLNA GARNITURA SLOVENSKA SO FOTELJA I TABURETKA KAKO NOVA ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:56PRODAVAM DEKORATIVNI PANELI ZA NA ZID NOVI

Prodavam dekorativni paneli za na zid, dimenzii 263 visina x 96 sir...


6.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.700 МКД
Вчера 09:51Италијанска Кожна гарнитура Italijanska Kozna Garnitura

Продавам кожна аголна гарнтура. Гарнитурата е од италијанско производ...


650 €
или предлог цена
Вчера 08:50Taburetka od Simpo

Taburetkata e plisana kvalitetno izrabotena, kupena e od Simpo 3000 d...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 08:05Trosed i dvosed

Se prodavaat trosed i dvosed i dvata na spustanje,kupeni se pred 6 me...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:24TV KOMODA SO TRKALCA I ROTIRACKA GORNA PLOCA

PRODAVAM TV KOMODA SO TRKALCA, ROTIRACKA GORNA PLOCI I STAKLENI VRATI...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

27 сеп 19:23Dva lezai (kauc, trosed)

Dva isti lezai (kauci) standarda golemina 190x75 so dusek i latofleks...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

27 сеп 16:33Masa od USA

Original heritage od USA, so 10 stolici. Mnogu retka serija


2 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
500 €
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

27 сеп 12:23KLUB MASICKA

PORADI ZAMINUVANJE VO STRANSTVO SE PRODAVA PREUBAVA MASICKA SO MASIVN...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

27 сеп 11:55GARNITURA ZA SEDENJE.

PORADI ZAMINUVANJE VO STRANSTVO.PRODAVAME PREUBAVA GARNITURA ZA SEDEN...


9.500 МКД
или предлог цена
27 сеп 11:51Dvosed

Se prodava kozen dvosed 220x100cm kupen od Punkt mebel vo dobra sosto...


9.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

26 сеп 18:22Kanabe/dvosed/garnitura

Prodavam dobro socuvana garnitura (dvosed) 070 600 950 Slavica


1 МКД
или предлог цена
25 сеп 13:57Komplet Garnitura

Se prodava garnitura (trosed, dvosed i fotelja) vo odlična sostojba. ...


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
25 сеп 10:51Prodavam trosed dvosed i fotelja

Prodavam trosed dvosed i fotelja trosedot i dvosedot imaat mehanizam ...


5.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 08:49trosed fotelja orev

prekrasen star primerok,koj nikogas nema da zastari kako model.....Tr...


4.500 МКД
или предлог цена
22 сеп 20:20Zolta garnitura

Zolta garnitura za sedenje vo odlicna sostojva dobro socuvana, so tro...


400 €
или предлог цена
22 сеп 19:47Trosed so mehanizam

Se prodava trosed, so mehanizam za spustanje, kupen pred 1godina za ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

21 сеп 22:59Se prodavaat i izrabotuvaat komodi od masivno drvo

Se prodavaat i izrabotuvaat komodi od masivno drvo


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

21 сеп 21:10Plakari masa i drug mebel vo odlicna sostojba

Плакар тиркиз бука димензии. 260cm x 132cm x 60cm Плакар крем бука...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

21 сеп 18:01Trosedi

Se prodavaat dva isti trosedi na spustanje, kombinirano so materijal ...


1 МКД
или предлог цена
21 сеп 01:11Дневна соба

Комода Должина 270 см Белиот дел (две фиоки) 180см Црниот дел 140см ...


1 МКД
или предлог цена
20 сеп 19:55KOMODA

Komodata e nova vooopsto nekoristena


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

20 сеп 18:48Komoda NOVA

Komdata e nova dolzina 140x35x40 Iverka 25 mm so abs i lice mediapan...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

20 сеп 18:48KOMODA

Komodata e nova voopsto ne koristena.


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

20 сеп 18:48Продавам тросед, двосед и фотеља

Продавам тросед, двосед и фотеља купени од Canape Mebel пред две годи...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

20 сеп 16:18Trosed

Trosedot e vo solidna sostojba I kompletna funkcionalen


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

20 сеп 12:52Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам