725 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Marshall Major III

Продавам некористени слушалки Marshall Major III. Купени се во player...


3.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Денес 13:00Xbox 360 S

Se prodava mnogu zacuvan Xbox 360 Slim vo komplet so originalna kutij...


6.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / XBOX

Денес 09:12Nintendo 3DS

Se prodava mnogu zacuvan, cipuvan Nintendo 3DS vo komplet so kabel za...


7.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Nintendo

Денес 09:12Nintendo DS Lite

Se prodava odlicno zacuvan Nintendo DS Lite vo komplet so kabel za po...


3.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Nintendo

Денес 09:11Medion lcd TV so Dvd model MD 20282. SSSS

1. TV Medion so vgradeno DVD, ima USB, HDMI priklucok, 22 inca 56 cm,...


65 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 07:46Prodavam 4K Dron Aden e59s

Prodavam 4k Dron Aden e59s, komplet set so 3 baterii, rezervni perki,...


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дрон камери

Вчера 23:58Zvucnici DKdigital germanski

Vo odlicna sostojba cist zvuk povekje informacii na tell


2.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

Вчера 22:37  НОВ ОГЛАС

Zvucnici DKdigital germanski

Vo odlicna sostojba cist zvuk povekje informacii na tell...


2.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 22:35  НОВ ОГЛАС

Tv Quart 40 inc Led Tv

Tv Quart malku koristen ispraven kompletno sve osven sto nema ton zna...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 19:17  НОВ ОГЛАС

Fish-Eye леќа за камери

Продавам некористена леќа (објектив) за дигитални камери: Cokin Fish...


28 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 19:11REKLAMNI CENI NA WI FI KAMERI 1 GOD GARANCIJA

WI-FI kameri so 1 godina garancija ! Se instaliraat lesno i brzo na...


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 19:05NOVI NESPRESSO Kafemati na KRUPS

NOVI NESPRESSO Kafemati na DeLONGHI , samo po naracka, komplet , kako...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Електроника

Вчера 18:01Tuner TECHNICS

Се продава тјунер TECHNICS во одлична состојба


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 17:16Obd 2

Se prodava OBD2 bluetooth skener za avtodijagnostika. 1) Super Min...


700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Bluetooth уреди

Вчера 12:25Xbox One 20 igri

Se prodava zacuvan Xbox One vo komplet so originalen dzojstik, dve or...


9.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / XBOX

Вчера 12:23Xbox 360

Se prodava mnogu zacuvan Xbox 360 vo komplet so originalen dzojstik i...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / XBOX

Вчера 12:23Playstation 2 - PS2 Slim

Se prodava zacuvan PS2 Slim zaedno so dzojstik i site potrebni kabli....


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:23Xbox 360 dzojstici i dodatoci

Prodavam Xbox 360 wireless dzojstik - 1200 i nagore, zavisno od mo...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / XBOX

Вчера 12:23Nintendo Wii

Se prodava mnogu zacuvano, cipuvano Nintendo Wii vo komplet so origin...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Nintendo

Вчера 12:23Sony PSP

Se prodava mnogu zacuvano, cipuvano PSP zaedno so originalen polnac, ...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:23Nintendo Wii dodatoci

Prodavam dodatoci za Nintendo Wii. Ceni od 300 denari pa nagore. h...


300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Nintendo

Вчера 12:22DJI Mavic Dron - Дрон

Prodavam dron DJI Mavic Pro Alpine white edition, kupen od oficijalna...


600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дрон камери

Вчера 10:23VINTAGE HighEnd Tuner KENWOOD KT-980F Made in Japan SSSS

1. VINTAGE HighEnd Stereo AM/FM Tuner KENWOOD KT-980F Made in Japan, ...


80 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

Вчера 10:04BOSE 901 serija 6

BOSE 901 serija 6 komplet so ekvilajzer serija 6,18 drajveri necepnat...


620 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 08:00BOSE DRZACI ZIDNI ORIGINAL

Drzaci za bose sateliti original za na zid cenata e za edno parce


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 07:44Compact disc player TECHNICS

TECHNICS SL PG590 ODLICNO VO SUPER KONDICIJA SO ORIGINALNO DALECINSKO...


55 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 07:44JBL 4312B CONTROL MONITOR

Контролен монитор Jbl 4312 (под ознаката B) во повеќето случаи се кор...


1.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 07:44CARVER C4000

Carver C4000 премиум предзасилувач во одлична состојба како нов соврш...


650 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 07:44ANDROID BOX 4/32 so iptv televizija

Novi kvalitetni boxovi so Allwiner h616 Programite se so prevodi No...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:37SOUNDCRAFTSMEN pe 2217-R PREAMP-EQ

SOUNDCRAFTSMEN PREAMP-EQUALIZER PE-2217-R vintage предзасилувач. ЕЗО...


370 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 07:33JBL L90

JBL l 90 супер сочувани многу малку користени како помошни звучници, ...


980 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 07:23SONORO CUBO CD/Mp3/AUX/RADIO mini sistem

prodavam mini sistem SONORO CUBO CD/Mp3/AUX/RADIO model AU-1300 ko...


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

15 авг 23:38Playstation 1 - PS1 - PS One

Se prodava zacuvan, cipuvan PS1 zaedno so originalen dzojstik i site ...


2.000 МКД
или предлог цена
15 авг 22:00Nintendo Wii - Originalni igri

Prodavam originalni igri za Nintendo Wii. 500 denari igra. Pikm...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

PC Игри и Видео игри / Nintendo игри

15 авг 22:00Playstation Move Set - PS3 kamera [kinect]

Se prodava mnogu zacuvan komplet koj se sostoi od Move controler, PS3...


2.500 МКД
или предлог цена
15 авг 22:00Zvucnici Sharp CP-BA1200H

Se prodavaat odlicno zacuvani zvucnici Sharp.


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

15 авг 21:59Ipod Touch 8GB

Se prodava zacuvan, haknat Ipod poln so igri. Se prodava zaedno so ka...


1.200 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
1.400 МКД
Кисела Вода / Скопје

МP3/4/5 плеери и iPod

15 авг 21:59PS4

Se prodava ps4 pro odlicno socuvan ima okolu 20 igri I ima ps plus do...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

15 авг 18:22Nintendo Wii

Se prodava Nintendo Wii so 5 originalni igri. Raboti perfektno. Odlic...


3.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Играчки конзоли / Nintendo

15 авг 17:22Playstation 2 - PS2 Slim

Se prodava mnogu zacuvan, cipuvan PS2 Slim zaedno so eden dzojstik i ...


2.700 МКД
или предлог цена
15 авг 17:21Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам