Штип
                   
140 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN TGL 12220 2011GOD.

Kamionot e spremen za rabota. Tovaren prostor 7.2x2.5x2.7 Registrir...


18 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 12:19Промовирано

MERCEDES ATEGO 816 FURGON 2008 EURO 5

Mercedes Atego 816 furgon, 2008 god na proizvodstvo,euro 5,vo odlicna...


11.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 16:46MERCEDES ATEGO 816 FURGON 2011 EURO 5

Mercedes Atego 816 furgon, 2011 god na proizvodstvo,euro 5,vo odlicna...


13.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 16:45MAN TGL 12220 2011GOD.

Kamionot e spremen za rabota. Tovaren prostor 7.2x2.5x2.7 Registrir...


18 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 12:19Aluminski rezervar

Imam poveke vidovi na aluminski rezevari Merecedes 5(MEGA STANDARD) V...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 09:16kiper

prodavam iveco stralis eur.5 2009 god i prikolka mierling 33 kubika...


16.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 09:14Se prodavaat cauri za feder platno za daf

Se prodavaat dve cauri zelezni dve cauri bronzeni i edna bolcna novi ...


3.500 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

25 ное 20:03Se prodava bandaz so guma 385/55/22.5

se prodava bandaz so guma komplet 385/55/22.5


3.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

25 ное 20:02Se prodava bendeks za daf xf 105.410

Se prodava bendeks za daf po greska smenet izvaden e od original alan...


1.800 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

25 ное 20:02Se prodavaat dve creva za daf novi

creva za daf za ladnik i gorno i dolno komplet original paccar


4.500 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

25 ное 20:02Nov kais za daf

se prodava nov kais za daf


800 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

25 ное 20:02Se prodava

Scania R 440 vlekac 2010g hib avtomatik dve klimi retarder dobri gumi...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

25 ное 18:19ALANSER ZA IVEKO

Prodavam alanseri za iveko 078 522 380 vlatko


111 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

25 ное 13:42ALANSER ZA DAF CF 85

Alanser za daf cf 85 360 kona 2008 godina inf 078 522 380 vlatko


1.111 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

25 ное 13:42FRIZDER

Frizderot e I ispraven cena 200 evra


200 €
или предлог цена
Штип

Камиони

25 ное 13:42Prodavam Kamion/Kamijon FIAT DUCATO/DUKATO

Kamionceto e pali-vozi


4.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.500 €
Штип

Камиони

25 ное 10:31MAN

Se prodava MAN - 430KS 2005G - Euro 4 REG: 06.2023 SO POLUPRIKOLKA...


18.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

24 ное 10:37Kamionski gumi Hankok 295 60 R 22.5 & Michelin 385 55 R 22.5

4 Kamionski (pogonski) gumi Hankok 295 60 R 22.5 (2021 godina) - cena...


75 €
или предлог цена
Штип

Камиони

23 ное 22:24Prodavam Ford TRANZIT

Kamionceto e pali vozi bez dokumenti, za delovi ili celo


1.350 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.500 €
Штип

Камиони

23 ное 10:02Mercedes Actros 1842 Mega

Se prodava Mercedes Actros 1842Mega. 2012 godina registriran do 04/20...


23.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

22 ное 21:05Hemisko cistenje na site vidovi vozila po najdostapni ceni g

TEL:072 320 516 - Камиони-3000DEN Hemisko cistenje na kamioni po...


3.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

21 ное 10:07Софтвер за транспортери и транспортни компании

Софтвер наменета за транспортни компании, со едно или повеќе возила, ...


30 €
или предлог цена
Штип

Камиони

20 ное 15:43DAF Euro 6 - FX 106 - 460

Se prodava DAF FX106 - 460. - ADR !!!! CENATA E DO MAKEDONIJA! ...


30.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

20 ное 11:55DAF XF105 - 460 - MEGA DAF EEV

XF 105 - 460 ps. EEV - Avtomatik - Alkoa bandazi - Retarder - ...


17.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

20 ное 11:55Mercedes Actros

Mercedes Actros 1845 euro 6. Godina 2013. Gigaspace Kabina.


20.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

18 ное 21:16MERCEDES BENZ ACTROS - MEGA

490.000 KM. POMINATI 331KW (450PS) SERVISIRAN, VO ODLICNA SOSTOJBA ...


59.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

18 ное 10:18MERCEDES BENZ ACTROS

SE PRODAVA MERCEDES BENZ ACTROS VO ODLICNA SOSTOJBA REDOVNO SERVIS...


58.900 €
или предлог цена
Штип

Камиони

18 ное 10:18Mercedes Actros

Mercedes Actros,1842,2012godina,okolu 900 000 ima pominato.


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

17 ное 15:36Ford

2021 se dvete 919 tablica 17500evra 23 tablica 19500e.Vozilata se v...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

17 ное 15:36Iveco Stralis euro 4

Se prodava iveco strails na bg tablici 2006 godina vo odlicna sostojb...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

17 ное 11:35IVECO EURO 5 500ka MEGA

Se prodava iveco stralis euro 5 500ks mega 2007 godina vo odlicna sos...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

17 ное 11:35VW CRAGTER KRAFTER

Prodavam VW CRAFTER 2013 GOD REGISTRIRANO CELA GODINA KOZNI SEDISTA F...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

17 ное 08:59VLEKAC MAN 18-400 МАН

Vlekac Man 2011g Mega Euro 5 EEV dobri gumi diskovi plocki ekstra so...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

17 ное 08:59MAN 8-180 na ferederi

Prodavam MAN180ks napred i nazad na federi 2008 god motorna kocnica 3...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

17 ное 08:59Se prodava DAF

Se prodava DAF proizveden 2007 g. 105,460 model. Vo odlichna sostojb...


10 €
или предлог цена
Штип

Камиони

16 ное 09:37Volvo euro 5 440 Prikolicar

Volvo euro 5 440ka prikolicar 2007 God Smeneto lamela, solidni gum...


25.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

14 ное 10:39Gumi 315/60/22,5

3 gumi


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

14 ное 10:23Kamion

Se prodava kamion tel 078 350 520


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

13 ное 16:55Radio 24V Renault

Radio na 24 volti ispravno


3.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

12 ное 19:23Iveco Stralis AT 260 S43 Y/FP-GV 451 hp 2007 Godina

ЦЕНА 12100 € +ДДВ (можна замена за кола) IVECO STRALIS MARKA: IVE...


12.100 €
или предлог цена
Штип

Камиони

08 ное 19:50RENAULT MIDLUM 160 DXI KUFER SO RAMPA 118 KW 2008 Godina

ЦЕНА: 9250 € + ДДВ (mozna zamena za kola) MARKA: RENAULT МODEL: M...


9.250 €
или предлог цена
Штип

Камиони

08 ное 19:50Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам