Карпош
                           
9470 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KUKA VO GJORCE 48+14M² SO PLAC 260M² - КУЌА ВО ЃОРЧЕ

📍 Kukja vo Gjorce 48+14m² i plac 260m², lokacija pozadi Opstina na u...


56.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

07 авг 12:28Промовирано

Се издава одличен и комфорен стан во Козле

Се изнајмува комплетно реновиран и опремен стан во Козле. Станот е...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

05 авг 23:12Промовирано

Канцеларија карши City Mall

Се издава канцеларија во трговскиот карши City Mall на први кат , гле...


8.000 МКД
или предлог цена
10 јул 19:23Промовирано

LUKS.STAN VO GRADBA 109 m2 NA 1 KAT-3 SPALNI

VLAE-UL.IVAN CANKAR-SE PRODAVA STAN 109 m2 NA 1 KAT VO MALA LUKS.ZGRA...


1.350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 21:05STAN VO GRADBA 109 m2 NA 1 KAT-LUKSUZEN

SE PRODAVA LUKS. STAN VO GRADBA 109 m2 NA 1 KAT SO 3 SPALNI.MALA ZGRA...


1.350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 21:04Се издава нов трособен стан во Тафталиџе

Се издава нов, празен, невселуван стан на трет кат во 4 катна мала зг...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 20:44Izdavam namsten sproti rumunska bolnica

Na 100metri od fakultet za Turizam (poranesna narodna tehnika). ...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 20:22Stan,se izdava

Se izdava namesten stan so 3 spalni sobi plus odvoena kujna so site...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 20:13СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН ВО ВЛАЕ - 89м2

ШИФРА: 1299R ЦЕНА: 450€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 19:46СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ 4 - КАЈ ТИНЕКС

ШИФРА: 1080R ЦЕНА: 380€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 19:46ДАРМА ДОМА издава нов стан на Водно !

Дарма Дома издава нов луксузен стан на Водно , станот поседува 50 м2,...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 19:18ДАРМА ДОМА издава нов стан на Водно !

Дарма Дома издава нов луксузен стан на Водно , на Кочо Рацин кај Вила...


330 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 19:18KUKA BARDOVCI NA RIDOT

Вкупна површина: Плац 488,25 м2 Куќа 409 м2, приземје. Кат и поткро...


380.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 19:14СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН ЛУКСУЗЕН СТАН - ВО ПОРТА КАРПОШ

ШИФРА: 1337R ЦЕНА: 700€ со вклучени тековни трошоци КОНТАКТ: 075 98...


700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 19:02Плац во Бардовци

Се продава плац во Бардовци, градежно земјиште, зона A1 и А0(домување...


62.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 18:15ДАРМА ДОМА издава нова гарсоњера во Дебар Маало !

Дарма Дома издава НОВА гарсоњера во Дебар Маало, поседува 30 м, 1 соб...


170 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 18:13ДАРМА ДОМА издава 3_собен стан во Центар !

ДАРМА ДОМА издавa стан кај Универзлна Сала , поседува 65 m 2, 3 соби,...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:53Deloven prostor vo Kozle

Se izdava deloven prostor od 100 m2 na glavna ulica vo Kozle. Pogoden...


480 €
или предлог цена
Денес 16:54Се издава дуќан во Карпош 1

Издавам дуќан ,12 m2 во населба Карпош 1 кај Електромашински Факултет...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 16:36ДАРМА ДОМА издава нов стан во Дебар Маало !

Дарма Дома издава НОВ МОДЕРЕН стан во Дебар Маало на Рузвелтова, посе...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:23Се издава стан

Се издава двособен стан во близина на зоолошката градина во Карпош 1....


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:15  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO ТАFTALIDZE KAJ NOVA

ШИФРА- 666 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува нов убаво на...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:09  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

ДАРМА ДОМА издава стан во Аеродром, кај Црквата Свети Илија, поседува...


12.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:46ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Аеродром, Мичур...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:45ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

ДАРМА ДОМА издава новa гарсоњера во Аеродром kaj Американ Колеџ, посе...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:55Se izdava prazen trosoben stan 70m2 Taftalidze Mlecen ➜

SIFRA 8156 Se izdava prazen trosoben stan 70m2 vo Taftalidze na Ml...


260 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:47NOV 4-SOBEN 115m2 TAFTALIDZE PEDAGOSKA

sifra 21109 Se izdava namesten (moze i prazen) 4-soben stan 80m2 T...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:43DVOSOBEN 50m2 TAFTALIDZE 1 KAJ OLIMPIKO

sifra> 18427 Se izdava komplet opremen dvosoben stan od 50m2 vo Ta...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:43Se izdava ekstra dvosoben stan od 54m2 vo Kisela Voda

sifra> 23046 Se izdava kompletno namesten dvosoben stan od 54m2 vo...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:28KUPUVAM STAN BLIZU PAZAROT VO GORCE

Kupuvam Stan vo blizina na pazarot vo Gorce od okolu 55 m2


975 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:25Prodavam kuka vo Vlae

Prodavam kuka vo Vlae lepenka na odlicna lokacija (pozadi porta vlae ...


112.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 14:17Se prodava Dukan

se prodava


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 14:15ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Центар !

Дарма Дома издава нов стан во Центар кај Југо Дрво, поседува 65 м2, 3...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:02ПРОСТРАН КАТ ОД КУЌА КАКО И МИР И УДОБНОСТ НА МИРНА ЛОКАЦИЈА

* ШИФРА 6021 Импулс недвижности издава простран кат од куќа кој нуд...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:55  НОВ ОГЛАС

Magacin 350m²

Magacin 350m²


3 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

Денес 13:50Se izdava komplet namestena garsonjera

Se izdava komplet namestena garsonjera vo Karpos 1do policiska stanic...


11.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:37Се продава стан во Тафталиџе на булевар 8-ми Септември

Се продава стан во Тафталиџе на булевар 8-ми Септември (спроти Педаго...


82.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:28  НОВ ОГЛАС

Se izdava namesten stan 50m2 vo Karpos 4

▪️ шифра: БН64 ▪️ Се издава наместен стан ▪️ Квадратура: 50м2 ▪️ Н...


180 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:27  НОВ ОГЛАС

Se prodava ekskluziven plac nad Zdanec

Se prodava ekskluziven plac nad Zdanec, 716 mkv so pogled nad Skopje....


150 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
160 €
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:17Се издава наместен 2-собен стан во Карпош 3

Станот се наоѓа спроти Воена болница, во близина на Лептокарија. Ком...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:10  НОВ ОГЛАС

Стан почеток на Козле

Се издава веднаш вселив стан, кај приватните хотели Вук,Никем,Капиште...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:07Kancelarii vo Taftalidze Mlecen

Agencija Casa iznajmuva stan za kancelariski prostor vo Taftalidje 65...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:05  НОВ ОГЛАС

Se izdava luks. Taftalidze 50m2

Se izdava stan vo Taftalidze vo blizina na Nova 50 m2, nova zgrada op...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:05Страна 1 од 237

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам