Карпош
                           
22 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vikendica na Ablanica

Se prodava vikendica(karabina) od 100m2 so pomosen objekt I plac od...


1.000.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

11 авг 12:17Ljubanista ohrid kuka karabina

Kuka karabina na 2 kata vo samoto srce na planinata vo ljubanista iz...


18.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

08 авг 11:52Montazni vikend kuki,kontinjeri,kancelarii,objekti

Izrabotuvame montazni kukicki Izgradba i montaza vo rok od 30 dena V...


175 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

05 авг 07:59СУТОМОРЕ - Црна Гора, апартмани

Целосно опремени комфорни апартмани во приватна вила во Сутоморе. Ви...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

20 јул 09:16ВИКЕНДИЦА ВО ОРЕШАНИ

Имотниот лист се состои од 446 м2 дворно место и 42 м2 земјиште под ...


23.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

18 јул 14:03Се продава викендица во Љубанци

Се продава викендица во близина на с.Љубанци. Плацот е со површина о...


60.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

30 јун 11:52Се продава убава куќа во Волково,260м2 со плац 617м2

Се продава убава понова куќа во Волково,260м2,2 ката ,5 соби,и подрум...


115.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

14 јун 10:04Vikendica vo govrlevo

070 262 941 070 262 941 070 262 941 Se prodava kuka so plac od 50...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

12 јун 15:56КУЌА ВО ЗЛОКУЌАНИ СО ПЛАЦ 1600м2

Се продава куќа во Злокуќани Општина Карпош во близина на Канал5 поза...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

23 мај 18:16се продава стамбена куќа со одлична состојба во Тафтаиџе2

ШИФРА 5855 Се продава стамбена куќа со одлична состојба на прекра...


210.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

18 мај 13:54Prodavam plac so vikendicka vo GORNA MATKA

Placot e 2900m2 i ima prikluceno struja NO voda nema prikluceno. Vike...


12 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

04 мај 20:47Plac so markica na atraktivna lokacija

Се продава плац со маркица на атрактивна локација со прекрасен поглед...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

23 апр 09:16Baram Kukicka okolina volkovo .sonje do 20.0000eura

Baram Mala kukicka okolina na skopje 078521252


20.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

01 апр 18:16Plac 2000m2 so kukja 180m2 Gorno Sonje

Za povekje informacii javete se na 070393337 Atanas


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

18 јан 11:45Se prodava kuka so plac 1.700m2,Katlanovo

Se prodava kuka so plac 1.700m2 vo Katlanovo. Cist imoten list. Vo ...


65.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

18 ное 11:24Се продава викендичка 91м2 со плац 2000м2,Горно Нерези

Се продава викендичка 91м2 со плац 2000м2,Горно Нерези Бабин Дол Мож...


300.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

06 ное 12:46Baram da kupam vikendica vo okolina na Skopje radius30/40 km

Baram da kupam vikendica vo okolina na Skopje vo radius 30/40 km od i...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

22 сеп 12:40Baram kika vilendica do 20.000eura volkovo okolina skopje

Okolina skopje


20.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

15 јун 07:23Kupuvam plac so Vikendica

Baram vo okolina na skopje plac so vikendica do 8.000eur


8.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

18 мај 10:57Se prodava-menuva vikendica vo d.Matka

Se prodava vikendica vo d.Matka so vkupna povrsina od 100 m2 , Mozna ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

15 мар 16:11ВИКЕНТИЦА МАТКА

СЕ ПРОДАВА ВИКЕНД КУЌА СО БАЗЕН ВО СЕЛО ДОЛНО МАТКА СО КОРИСНА ПОВРШИ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

29 авг 11:17ВИКЕНДИЦА ВО КАТЛАНОВО

Се продава викендица во Katlanovo во одлична состојба. Има 2 големи с...


35.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

14 ное 12:27Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам