Гостивар
                   
858 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Range rover sport 306 Moze zamena

Se prodava Range rover sport 306 ks edna godina garancija od ovlaste...


85.399 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
85.400 €
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Mercedes E220

Mercedes Benz E220 2013/14 Doneseno od CH 🇨🇭 125kw(170ps) Mercedes ...


21.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

12 авг 23:14Промовирано

BMW 730 Diesel

🇩🇪🇩🇪BMW 730 Diesel 245 PS Uvoz Germanija Registriran so zelen Kar...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:11Промовирано

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS

🚗AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 2009/8 - KAKO NOVA UVOZ SVAJCARIJA 🇨🇭 ✅ K...


8.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.750 €
Гостивар

Автомобили

Денес 13:31Audi a3 1.6 8v 75kw 2003godina

Audi a3 1.6 8v 75kw 2003godina Registriran do 05.2023 servisiran vo p...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.250 €
Гостивар

Автомобили

Денес 13:09Range rover sport 306 Moze zamena

Se prodava Range rover sport 306 ks edna godina garancija od ovlaste...


85.399 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
85.400 €
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00FORD FOKUS 1.8 TDCI GIJA 116 KS

Ford FOKUS 1.8 Diesel TDCI Gija, 116 KS, 2009 god. Od oprema ima Ful...


4.850 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Seat ibiza 1.4 16v

Seat ibiza 1.4 16v 100ks 2002g vo super sostojba servisirana so ful o...


1.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Prodavam Mercedes

Prodava mercedes C220 CDI 12/2009 so 157000 realni kilometri so servi...


12.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:58Audi A5

Audi A5 3x sline Automat 🇨🇭🇨🇭🇨🇭


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:47Ford fiesta

Fort fiesta 1.4 tdci 2008 godina donesen e od germanija a testirani f...


3.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:39  НОВ ОГЛАС

Mercedes-Benz C220 CDI

Se prodava Mercedes-Benz C220 CDI 2001 godina Avtomatik perfekten men...


3.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:37MERCEDES C200 CDI 2006 GOD.

Se prodava MERCEDES C200 CDI 2006 GOD. vo prekrasna sostojba. Regostr...


5.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:27Mercedes e220cdi avtomatic full oprema fabrika

Mercedes e 220 cdi Avangarde so naj full oprema sto sledi na ovoj mod...


5.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:27Opel Corsa 1.3 Cdti 2007

Full oprema Klima Regjistrim 05.2023 A test kuka


3.750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.800 €
Гостивар

Автомобили

Денес 10:16Opel astra

Se prodava opel astra 1.9 dizel Bo ispravna sostojba Ful oprema ...


2.350 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.450 €
Гостивар

Автомобили

Денес 10:15BMW 320 DIZEL 2000 GOD FULL OPREMA

Se prodava prekrasno bmw 320d 2000 god full oprema registriran cela g...


2.650 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:05••NISSAN NOTE 1.5 DCI 2006 KEYLESS REG••PERFEKTNA••

--Se prodava Nissan Note od 2006 godina so 1.5 DCI 63 kw 86 ks motor ...


3.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:57PEUGEOT 1007 1.4 BENZIN REG

Se prodava pezo 1007 1.4 benzin vo super sostojba klima ladi odlicno ...


2.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:39VW GOLF 5 2.0 TDI REGISTRIRAN 04

Se prodava vw golf 5 2.0 Tdi vo odlicna sostojba klimatronik,bord kom...


3.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:39BMW 730 Diesel

🇩🇪🇩🇪BMW 730 Diesel 245 PS Uvoz Germanija Registriran so zelen Kar...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:11Opel astra h 2005

OPEL ASTRA H 1.4 CENA PO DOGOVOR


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:07Renault Clio 1.5 DCİ Ekstra Sostojba

SE PRODAVA RENAULT CLİO 1.5 DCİ 2009/2008 GODİNA ,SO FULL OPREMA, KO...


3.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:06POLO 1.4 AUTOMATİC EKSTRA SOSTOJBA

SE PRODAVA POLO 1.4 Benzin AUTOMATİK , 2004/3 GODİNA , REGİSTRİRANA D...


3.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:06  НОВ ОГЛАС

Mercedes W123 3.0 Dizel , Old timer ,Kola za Merak

Se prodava Mercedes W123 3.0 Dizel oldtimer , Registrirana cela godin...


1.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:06Citroen C3 1.1 Benzin Plin Atest, Fabrika

CİTROEN C3 1.1 BENZİN PLİN ATESTİRAN, SEGA DONESEN OD STRANSTVO , 20...


3.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:06OPEL CORSA b 1.0 benzin

Corsata e redovno servisirana, na 200 000 km smeneto e lance na motor...


980 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:01BMW 325D 3000 Kubika-2009 FACELIFT/"Unikat"

Edinstvena vo MK "Unikat" -Godina na proizvodstvo : 2008 ✅ -Kilomet...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:00Fiat Punto Evo 1.3 JTD - 2011 godina

🚗 Fiat Punto Evo 1.3 JTD - 2011 godina ✅ KLIMA - LADI ODLICNO ✅ SE...


4.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:59AUDI A4 2.0 TDI 143 KS

🚗AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 2009/8 - KAKO NOVA UVOZ SVAJCARIJA 🇨🇭 ✅ K...


8.750 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:59SSANGYONG REXTON 2.7 xdi 4X4/MOZNA ZAMENA

Ssangyong REXTON 2.7 HDI, 4x4 2007/06 godina Realni 119000 km Naj...


5.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:59CITROEN C4 1.6 HDI--AVTOMATIK F1--MODEL 2008--

Citroen C4 Motor 1.6 hdi 80 kw Godina 2008/09 Automatik F1 na vo...


3.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:58BMW 316I COMPACT

Prodavam BMW 316i Compact vo odlicna sostojba, pali vozi. Boca pli...


1.790 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.850 €
Гостивар

Автомобили

Денес 08:08RENO MEGANE 1.9 DCI 2006 GOD FULL OPREMA I MNOGU SOCUVAN

RENO MEGANE 1.9 DCI 2006 GOD... MNOGU SOCUVAN... FULL OPREMA... E...


2.550 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 02:19OPEL ASTRA H 1.4 BENZIN 2006 G.

OPEL ASTRA H 1.4 BENZ 66 KW 2006 GODINA,NEUVEZUVANA VOZILOTO E VO OD...


3.550 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:45  НОВ ОГЛАС

***TOP***

Vo perfektna sostojba so celosna istorija vo BMW


33.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:10FORD FIESTA 1.4TDCI

Ford fiyesta 2007 godina 1.4 tdci klima atestiran zatemneti stakla no...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:28FIAT PANDA 4X4 CLIMBING 1.2 BENZIN 2005 GODINA

Se prodava Fiat Panda Climbing 4x4 1.2 Benzin 2005 Godina. Kolata e k...


3.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:57Opel Meriva 1.7

Opel meriva 1.7 cdti Klima Registracia 15.08.2023 Zimski i letni ...


2.550 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:09  НОВ ОГЛАС

Opel Vectra 1.8atest plin/registriran 1 god

Registriran 1 god do 06.08.2023 Servisiran komplet (rebrasni kais vo...


1.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:00Daewoo matiz 2007 g

Odlicna sostojba ,so klima ispravna ,novi gumi nov akomulator ,71000k...


1.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:41Golf 6

Golf6 1,6 tdi 77 kw .Odlicna sostojba ne e uvezuvan


7.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:40AUDI A6 FACELIFT

AUDI A6 3.0 QUATRRO FACELIFT 🇨🇭 •GODINA 2015 •3.0TDI 272ks •FACELIF...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:07Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам