336 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Otkup na mobilni telefoni - ISPLATA VEDNAS

Otkupuvam novi i koristeni, zdravi i skrseni telefoni. Samsung, iphon...


Денес 09:22Huawei Y6 2019

Telefonot e vo super sostojba bez maani


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:22Prodavam Samsung Galaxy A03s

Telefonot e vo super sostojba, bez tragi na koristenje. Doaga so orig...


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
Денес 09:22SAMSUNG A04s

NOV NEOTPAKUVAN OD TELEKOM I RABOTI NA SITE MREŽI.


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 07:25Xiaomi Redmi 9a

Potpolno nov nekoristen so validna garancija vo kutija so polnac-bez ...


4.800 МКД
или предлог цена
Вчера 22:07SAMSUNG S7

samsung s7,komplet so kutija i polnac,socuvan kako nov,drzi baterija ...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:07REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g nov kupen od ekupi.mk,komplet so kutija,65...


11.000 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
14.000 МКД
Вчера 22:07REDMI NOTE 11 PRO

prodavam redmi note 11 pro socuvan kako nov bez tragi od koristenje,s...


12.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 МКД
Вчера 22:07Samsung Galaxy Z Fold 3 5G 12/256gb

Se prodava Samsung Galaxy z fold 3 5g so 12/256gb memorija. Telefonot...


600 €
или предлог цена
Вчера 20:01  НОВ ОГЛАС

iPhone 14 128gb ( NOV )

Se prodava iphone 14 so 128gb nov ne koristen. Telefonot e aktiviran ...


700 €
или предлог цена
Вчера 18:34  НОВ ОГЛАС

iPhone 13 Pro Max 128gb

Se prodava iphone 13 pro max 128gb skoro kako nov. telefonot e polnet...


900 €
или предлог цена
Вчера 18:11  НОВ ОГЛАС

iPhone 13 Pro Max 256gb

Se prodavaat iphone 13 pro max 256 gb. Telefonite se makaimalno zacuv...


950 €
или предлог цена
Вчера 18:06  НОВ ОГЛАС

iPhone 13 Pink 256gb ( kako nov )

Se prodava iphone 13 so 256gb. Telefonot e maksimalno zacuvan, nikoga...


40.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:46  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy Watch 5 44mm Graphite ( Nov )

Se prodava nov ne koristen (samo otpakovan) samsung galaxy watch 5 44...


12.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:19  НОВ ОГЛАС

Huawei Nova Y90

Se prodava huawei nova y90 so 6/128gb memorija. Telefonot e zacuvan m...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:13  НОВ ОГЛАС

Huawei Nova 9 SE ( Kako nov )

Se prodava huawei nova 9 se so 8/128gb memorija. Telefonot e kako nov...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:09  НОВ ОГЛАС

Продавам Nokia 1

Телефонот е купен од Техномаркет во 2019 год. и е како нов, не е мног...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:49XIAOMI NOTE 9 PRO

Xiaomi note 9 pro vo odlicna sostojba bez zameni


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:03HONOR 8X

se raboti perfektno 29.03.2023 smeneta nova baterija bez zameni


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:03Iphone 13 Blue

Iphone 13 blue 128 gb so 100%baterija kupen od telekom kako nov bez n...


39.990 МКД
или предлог цена
Вчера 14:03Продавам екстра моб - Huawei P40 Lite

Продавам екстра зачуван Huawei P40 Lite, со ниту една гребнатинка, за...


6.800 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 13:00NOV ORIGINAL SAMSUNG FAST POLNAC 25W

POLNACOT E NOV, NEKORISTEN, IZVADEN OD SAMSUNG GALAXY A53... ORIGINA...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:36IPHONE XR 128 GB FABRICKA SOSTOJBA

iPhone XR 128 GB Isto novv Raboti na site mrezi Face ID ✅️ True T...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:36akcia akciaaaa adidas naik patiki 1390 de

se prodava naik adidas patiki broe od 36 do 44 broj dostava po kargo...


1.190 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

Вчера 11:34Redmi Note 11S

Telefonot e bez tragi na koristenje, vo odlicna sostojba, bez nikakva...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
Вчера 10:32Iphone XR

se prodava iphone xr celosno ispraven tel. 074602404 Daki


200 €
или предлог цена
Вчера 10:25TELEFON REALME C55

Telefonot e Nov Raboti na site mrezi Cenata e fiksna Samo TELEFON ...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:17Prodavam Huawei P30 kako nov, moze i zamena so moja doplata

Prodavam Huawei P30 kako nov, moze i zamena so moja doplata. Zamena...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:33***Realme C30 NOV SO GARANCIJA ***

Se prodava nov telefon kupen na 03.05.2023 so garancija 2 godini. Tel...


6.000 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
10.000 МКД
28 мај 20:39Doro 7010 NOV NE AKTIVIRAN

Se prodava Doro 7010 Telefonot e nov ne e vklucen ni ednska ne e ak...


2.500 МКД
или предлог цена
28 мај 19:36Samsung Galaxy J2 Prime

Se prodava telefon Samsung Galaxy J2 Prime Se si e ispravno i si funk...


По Договор
или предлог цена
28 мај 19:36JBL Bluetooth slusalki (slusalka)

Se prodavaat 3 razlicni modeli na JBL Bluetooth slusalki novi nekoris...


По Договор
или предлог цена
28 мај 19:363 maski za 11 pro max

se prodavaat 3 maski za iphone 11 pro max


28 мај 17:07Se prodava iphone xs

se prodava iphone xs mnogu zacuvan bez nikakov problem sleduva so zas...


13.000 МКД
или предлог цена
28 мај 17:07iPhone 13 Pro Max

Extra Maximalno zacuvan 13pro Max Sierra Blue so orginalen polnac I k...


889 €
или предлог цена
28 мај 14:04Originalni apple polanaci

Originalen polnac za sekoj model na iphone Nova glava 5w - 800 denar...


По Договор
или предлог цена
28 мај 13:53Nekoristen Xiaomi Redmi 9a

Nekoristen Xiaomi Redmi 9a crna boja, vo potpolno fabricka sostojba, ...


4.499 МКД
или предлог цена
28 мај 10:11Prodavam Huawei P Smart 2021

Telefonot e vo odlicna sostojba bez maani. Doaga so kutija.


7.000 €
или предлог цена
28 мај 09:28PRODAVAM MOBILEN SAMSUNG, XIAOMI, HUAWEI I DR.

Nudam prodažba na bilo koja marka na mobilen i ke se dogovorime za ce...


По Договор
или предлог цена
27 мај 14:20HUAWEI P SMART 2019

HUAWEI P SMART 2019 ODLICEN NEMA MANI PRIMA NA SITE KARTICKI DRZE BAT...


4.999 €
или предлог цена
27 мај 09:01Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам