Кратово
                   
169 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава Opel CORSA 1.0 12V 1998

Возилото е во одлична состојба, со зачуван ентериер и каросерија и со...


1.500 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

Денес 13:00SE PRODAVA VW PASSAT 1.9 TDI 4X4 131KS

Se prodava vw passat so 4x4. Kolata ima napraveno komplet servis reg...


2.950 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

Денес 11:59SE PRODAVA VW PASSAT 1.9 TDI 131 KS

Se prodava vw passat so ful oprema. Kolata e cela godina registriran...


3.350 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

Денес 11:59WV SHARAN 2.0 TDI 2007g FULL OPREMA

SHARAN OPREMA -ESP -ABS -BORD KOMPJUTER -GREACI U SEDISTA -G...


5.400 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

Денес 09:06Vw SHARAN 2.0 2006g FREESTYLE

VW SHARAN OPREMA FREESTYLE -ESP -ABS -BORD KOMPJUTER -GREACI ...


5 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

Денес 09:06POLO 1.4 TDI 59KW BLUEMOTION(golf,bora,audi,pasat)

Polo 1.4 TDI 2007 Uvezeno od Germanira Registrirano cela godina so ze...


3.700 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

Денес 00:49Seat Leon 1.9 TDI 105ks-2008

Seat leon 1.9 TDI So Najdobriot motor bez dpf filter Proizveden 20...


5.300 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

Вчера 16:40Audi A4 B7 2.0TDI Bez Zabeleska!

Kolata e vo odlicna sostojba bez denar vlozuvanje , registrirana so z...


5.999 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

Вчера 10:29Opel Corsa C 1.4 Twinspot

Opel corsa C 1.4 Registrirana do 04.2023 So 4 zimni gumi Karoseri...


2.450 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

Вчера 09:06Audi A3 1.9TDI 105KS

Audi A3 1.9TDI 105 U...


5.100 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

23 ное 23:19Audi A3 2.0 tdi 2009 godina uvoz Germanija se plateno do reg

Audi A3 2.0 tdi 140 ks 2009 god 8 v motor noviot od golf 6 uvezeno od...


7 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

22 ное 21:03Pezo 307 1.6 hdi 2007 redizajn uvoz Germanija

PEUGEOT 307 1.6 HDI--EURO 4 --KLIMATRONIK LADI ODLICNO --BORD KOMPJ...


37 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

22 ное 21:03Tico Tico karburatori benzin cist

Prodavam karburatori od tiko od cisti benzinci ispavni moze I so naz...


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

22 ное 12:11Tico tiko palenja dekli motori sve

Prodavam delovo za tikovci ima sve motori ekstra mnogu dobri mozat da...


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

19 ное 08:20Opel Astra 95ta 1.6 Benzin

Prodavam Opel Astra 95 1.6 benzin, zacuvana vo vozna sostojba i regis...


1.050 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

17 ное 19:57Peugeot 207 1.4 benzin plin

Cena 3700e moze zamena za passat 5.5 ili audi a4 dizel 2002-2005 Ful...


3.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.700 €
Кратово

Автомобили

16 ное 19:18WV Passat 2.0 140ks

Passat 2.0 Tdi 8 ventila Bluemotion model so mnogu oprema Registri...


4.800 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

12 ное 13:23Pezo 307 1.6 hdi na delovi

Prakjame i po kargo ppveke info j na tel 078 361 787


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

09 ное 19:51OPEL CORSA 1.3 CDTI 75KS 2007GOD

NOV UVOZ OD GERMANIJA PLATENO SE DO REGISTRACIJA ABS AIRBAG KOM...


4.200 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

06 ное 13:22GOLF 5 GT1.9 TDI 105 KS 2006/20075GOD seat opel passat

21 09 2023 GOD DVD KLIMATRONIK TEMPONAT BORD KOMPLJUTER HALOGE...


5.000 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

06 ное 13:21Fiat tipo 1.4 i 1.6 vo delovi

Prodava delovi za Fiat tipo do posledno strafce 1.4 i 1.6 za podetaln...


300 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

28 окт 09:47Hyundai H100 Vo Delovi

Prodavam delovi za Hyundai H 100 2.5d prakam i po kargo inf na 077...


По Договор
или предлог цена
Кратово

Автомобили

28 окт 09:46Fiat Uno 1.0 Vo Delovi

Ima skoro se motor dobar . Prakam po kargo inf na 077 726 148


200 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

28 окт 09:45SUBARU VIVIO VO DELOVI

Ima se ne e uste rasturano moze i cela kola inf na 077 726 148


450 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

28 окт 09:45OPEL VECTRA 2.0 16V VO DELOVI

Za delovi moze i cela 250 e inf na 077 726 148 Kolata e bez motor


250 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

28 окт 09:45Delovi za Fiat Stilo 1,9 jtd se stovi treba

Prakjame ipo kargo niz cela MK delovi iza sedna i karavan se stovi tr...


По Договор
или предлог цена
Кратово

Автомобили

19 окт 21:19Tico tiko delovi racki raketi Palenja svee

Racki novi za tikovci raketi za zmigavci Svetla palenja Motori ekstra...


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

15 окт 10:55Bmw X5 X-Drive “Re-Dizajn” 2004 God

Se prodava Americki model BMW X5 3.0i benzin/plin 231konja so bugarsk...


4.300 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

11 окт 19:47GURTNI za CORSA (D)

Novi doneseni od gemanija


1.200 МКД
или предлог цена
Кратово

Автомобили

11 окт 08:55Tico tiko dekli karburatori motori palenja

Delovi za tikovci ima svee podetalni informaci na telefon dekli glavi...


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

08 окт 18:46Tiko Tico delovi Novi I Polovni motori dekli sve ima

Delovi sve ima za tikovci podetalni inf na telefon


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

05 окт 07:09Tico tiko Delovi dekli glavi za tikovci palenja

Dekli palenja motori alanseri alternator motori dekli Sofersajmi glav...


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

27 сеп 18:21Tico tiko Matisi ima sve Delovi

Delovi za Tikovci I matizi ima svee Motori na samite koli proba odma ...


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

25 сеп 13:22Daewoo Tico Tiko

SAMO VO DELOVI IMA SE PRAKAM I PO KARGO INF SAMO NA VIBER 077 726 148


По Договор
или предлог цена
Кратово

Автомобили

25 сеп 11:17AUDI A4 2.5 TDI VO DELOVI

AUDI A4 2.5 TDI 150 KS VO DELOVI AUDI A4 1.9 TDI 110 KS VO DELOVI ...


По Договор
или предлог цена
Кратово

Автомобили

25 сеп 11:13Se prodava Matiz

078318264


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

24 сеп 11:53Peugeote 306 070243964

Prodavam pezo 306 96god hitno HITNO


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

22 сеп 15:52Tico tiko DeLOVI ima sve motori palenja Svee

Delovi za tikovcii ima svee motorii ekstta palenja karburatori Dekli ...


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

18 сеп 15:41Fiat Stilo 1.9 JTD moze celo ili na delovi

Fiat Stilo 1.9 Jtd 116 ks 2004 stransko moze celo ili na delovi


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

15 сеп 02:27VW Tuareg 2.5 TDI

Се продава VW TUAREG 2.5 TDI купен во Македонија


11.000 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

13 сеп 09:15Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам