Подкатегорија:
                   
78 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Medicinski krevet

Medicinski krevet ,elektricen so daljinski upravuvac za podignuvanje ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:27Ortoza za ramo

Se prodava skoro nova ortoza za ramo, koristena dve nedeli. Kupena e...


1.600 МКД
или предлог цена
Денес 08:46Prodavam aparat za merenje krven pritisok AURON HL-888UA

Prodavam aparat za merenje krven pritisok AURON HL-888UA


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 23:09PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK MARKA SEIKO

PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK MARKA SEIKO. MERACOT RABOT...


1.000 МКД
или предлог цена
02 авг 09:10Ortoza cizma

Prodavam ortoza , cizma, longeta za ahilova tetiva i slicni povredi. ...


3.000 МКД
или предлог цена
31 јул 08:09Pomagalo protiv bolki vo grbot i polovinata - Kosmodisk

Помагало со кое ќе се ослободите од болките во рбетот и половината. ...


550 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

24 јул 11:07Merac na puls

Se prodavaat 2 novi meraci na puls i saturacija, 499 denari parce.


499 МКД
или предлог цена
24 јул 00:57PRODAVAM INVALIDSKA KOLICKA nova Инвалидска количка

PRODAVAM INVALIDSKA KOLICKA nova ne koristena top cena kupena 15.000 ...


4.400 МКД
или предлог цена
17 јул 23:35DIGITALEN APARAT ZA PRITISOK

075-248-405 075-248-405 075-248-405 DIGITALEN APARAT ZA PRITISOK ...


1.400 МКД
или предлог цена
17 јул 15:13ИНВАЛИДСКО ПЕРНИЧЕ / INVALIDSKO PERNICHE

ПРОЧИТАЈ ВНИМАТЕЛНО - НОВО АНТИДЕКУБИТУС ПЕРНИЧЕ ПОЛНЕТО со ВОЗДУХ и ...


1 €
или предлог цена
09 јул 09:25PRODAVAM INVALIDSKA KOLICKA-POLOVNA

Prodavam invalidska kolicka,koristena so pernice Telefon: 072-279 613...


7.000 МКД
или предлог цена
08 јул 10:48Bastumi - razni modeli

Наменет за лица кои имаат потреба од потпора при движење во и надвор ...


590 МКД
или предлог цена
06 јул 23:35Peleni za vozrasni

Peleni za vozrasni.Novi neotpakuvani.Dimenzii M. 150 den/pakovanje.


1 МКД
или предлог цена
- 99 % Попуст
100 МКД
24 јун 13:38DIGITALEN APARAT ZA MERENJE KEVEN PRITISOK

Nov precizen digitalen aparat za merenje keven pritisok, raboti so ba...


1.200 МКД
или предлог цена
17 јун 09:28ZIVIN APARAT ZA MERENJE PRITISOK

NAJPRECIZEN APARAT SO ZIVA ZA MERENJE KRVEN PRITIOK Tel.070 246 650


1.400 МКД
или предлог цена
17 јун 09:27APARAT ZA KRVEN PRITISOK DIGITALEN

Nov digitalen aparat za merenje na krven pritisok tocen i precizen, o...


1.400 МКД
или предлог цена
17 јун 08:49APARAT ZA KRVEN PRITISOK SO ZIVA

NOV ZIVIN APARAT ZA MERENJE NA KRVEN PRITISOK


1.400 МКД
или предлог цена
17 јун 08:49Nova Dubalka,Paterici,Bastun,Corapi od Germanija

Многу малку користени (како нови) донесени од Германија: 1. Одалка-Д...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

01 јун 18:04Evtino, Novo mini slusno aparatce od Germanija

Евтино, ново мини слушно апаратче донесено од Германија комплет со б...


3.500 МКД
или предлог цена
01 јун 17:58APARATCE ZA OSTETEN SLUH

Novi aparati za osteten sluh so baterii


900 МКД
или предлог цена
18 мај 18:52APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

Nov precizen digitalen aparat za merenje krven pritisok 071 264 065


1.200 МКД
или предлог цена
16 мај 10:38PRECIZEN APARAT ZA KRVEN PRITISOK

NOV PRECIZEN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK Tel 071 264 065


800 МКД
или предлог цена
16 мај 10:37Prodavam nasadni instrumenti

Prodavam nasadni instrumenti (kolenjak i nasadnik).


1 €
или предлог цена
11 мај 10:59DIGITALEN APARAT ZA KRVRN PRITISOK

NOVA DIGITALEN APARAT Tel. 075 248 405


1.200 МКД
или предлог цена
09 мај 11:44Digitalen aparat za merenje krven pritisok

Дигитален апарат за мерење крвен притисок Автоматски монитор за крве...


1.500 МКД
или предлог цена
05 мај 12:38Medicinski Bolnicki krevet

+491773647580 370evr Ili na +38976538618


370 €
или предлог цена
01 мај 19:51Odalka/rolator so chetiri trkalca

Ortopedsko pomagalo odalka so chetiri trkalca i so kosnicka


3.500 МКД
или предлог цена
29 апр 13:59Medicinski Rakavici

Rakavici Latex so pudra i Nitrlini bez pudra


300 МКД
или предлог цена
26 апр 02:13Апарат за кислород Philips Respironics EverFlo

ПРОДАДЕНО!!! Philips Respironics EverFlo OPI Апарат за кислород К...


400 €
или предлог цена
07 апр 15:45Prodavam ili iznajmuvam medicinski krevet

Krevetot e koristen samo eden mesec na nego ima i medicinski dusek......


7 €
или предлог цена
15 мар 10:03APARATCE ZA OSTETEN SLUH

NOVO APARATCE ZA OSTETEN SLUH


900 МКД
или предлог цена
10 мар 11:48APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

NOV PRECIZEN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK Tel. 071 264 065 Tel....


800 МКД
или предлог цена
10 мар 11:42APARAT ZA MERENJE PRITISOK SO ZIVA

NOV NAJPRECIZEN APARAT ZA METENJE KRVEN PRITISOK SO ZIVA Tel. 071 26...


1.400 МКД
или предлог цена
10 мар 11:42DIGITALEN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

NOV PRECIZEN DIGITALEN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK Tel. 071 264...


1.500 МКД
или предлог цена
10 мар 11:41ZIVIN APARAT ZA KRVEN PRITISOK

NOV ZIVIN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK Tel 071 264 065


1.400 МКД
или предлог цена
10 мар 11:28Ritello R2 and Purello уреди за прочистувањена воздухот

Здраво, да ве запознаеме со нашиот уред Ritello R2 кој дезинфицира, ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

09 мар 12:02DIGITALEN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

NOV PRECIZEN DIGITALEN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK


1.400 МКД
или предлог цена
08 фев 19:02ZIVIN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

NOV PRECIZEN ZIVIN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK


1.400 МКД
или предлог цена
08 фев 19:02Vnimanie Oximetar besplatna isporaka

Дали сте изложени на дефицит од кислород Најбитен фактор кај КОВИД ...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

03 фев 08:48APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

NOV PRECIZEN NAJKVALITETEN I NAJDOBAR APARAT ZA MERENJE PRITISOK


800 МКД
или предлог цена
29 јан 09:58Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам