13 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PFAFF MASINA ZA SIENJE-KOMPLET

Prodavam masina za siene PFAFF, KOMPLET so postolje so SINGER motor, ...


1 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Текстилна индустрија

09 авг 11:48Kafemat, kafemati vending ( ima problem)

Se prodava kafemat neznam kakov defekt ima na displen pisuva "JUG" c...


280 €
или предлог цена
31 јул 17:57Собирач за сено и Сеновртач

Собирач за сено и Сеновртач за трактор Томо винкович


550 €
или предлог цена
07 јул 14:08Машина за молзење крави

Машина за молзење крави комлет со: казан, трофазен мотор, склопка, и...


450 €
или предлог цена
07 јул 13:42SKELE

SVAJCARSKA SKELINJA 25€ KVADRAT


25 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Опрема за градежништво

06 јун 18:02MASINA ZA GLET

Menzer sander for drywall and flooring


750 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Дукани и опрема

21 мај 22:10Pcenica

Se prodava pvenica 20 t tetovo


18 €
или предлог цена
19 мај 17:57Hilt

Nov 16.5 kg od germanija


400 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Работилница и Алатник

05 мај 13:08Hidraulicna pumpa i hidraulicni komandi

Se prodavat 2 histaulicni pumpi dvete se tandem koi mozat da se koris...


1 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Професионални алати

01 апр 09:44Sllama

Sllama od pcenica


80 МКД
или предлог цена
10 фев 10:37HILTA

Udaren CEKAN HILTA


120 €
или предлог цена
29 ное 20:39Рафтови за големи тежини/ Rrafta per pesha te renda

Се продаваат големи рафтови. На целиот рафт може да редиш до 10 тона...


1 МКД
или предлог цена
03 сеп 17:42sadnici od crna ribizla

Crna ribizla krupna .


120 МКД
или предлог цена
11 ное 21:09Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам