Гази Баба
                   
5842 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ladilnik Krone carrier 1300 maxima

Se prodava ladilnik Krone carrier 1300 maxima 2009 Godina Ful servi...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Приколки

Денес 15:10НОВ ОГЛАС
Промовирано

Машина за декарбонизација

Се продава машина за декарбонизација на моторни возила, малку користе...


3.000 €
или предлог цена
Денес 14:15НОВ ОГЛАС
Промовирано

Audi A4 96god

Se prodava Audi A4, 96 godina registrirano pred 3 meseci praven servi...


1.600 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 21:36Промовирано

Bandazi Bmv

Zdravi, nefarbani ,ne vareni bandazi za BMV 1,3,5 I DRUGI so razmak 5...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:15Reno Scenik 1.5 dci 81 kw

Voziloto se koristi sekojdnevno vo ispravna sostojba , bez vlozuvanja...


5.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 20:15SEAT ALTEA XL 1.9TDI

Se prodava Seat Altea XL 1.9TDI 2007 godina Kolata e vo odlicna sost...


5 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 19:19Audi A3 S-Line (Euro 5)

Audi A3 Facelift 2.0 2009/08 Plateni se site davacki do registracia ...


7.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 19:14Audi A4 2010

📌Audi A4📌 ✅ God 2010 / 2009 ✅ 2.0 motor ✅ 240.000 Km ✅ 6 stepen ra...


8.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
8.900 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 19:14Продавам пежо 207 1.4 бензин плин

Се продава пежо 207 1.4 бензин/плин со јачина на мотор 54кв. Неувезен...


2.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 18:30CHEVROLET CAPTIVA 2011 GOD 2.2 DIZEL 4X4 MANUAL MENJAC

CHEVROLET CAPTIVA 2011 GOD 2.2 DIZEL 4X4 MANUAL MENJAC 6 BRZINI SO FU...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 17:48SEAT CORDOBA 1.4 BENZIN SO ATES PLIN. KORDOBA NEUVEZENO

ODLICNA SOSTOJBA REGISTRACIJA CELA GODINA PLIN ATES


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 17:48OPEL CORSA C BENZIN 1.2 PLIN ATES SO KLIMA

CORSA 1.2 BENZIN PLIN ATES SO KLIMA


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 17:48Audi A4 B6 1.9 TDI Kapak za Motor

Audi A4 B6 1.9 TDI Kapak za Motor


800 МКД
или предлог цена
Денес 17:45  НОВ ОГЛАС

Golf 4.2004god.74kw.1.9

Golf 4 Karavan Tdi 1.9 motor 74kw.101ps 2004god. Registrirana do...


3.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 17:44  НОВ ОГЛАС

Suzuki swift

Kolata se vozi sekoj den 1.3 benzin so mnogu mala potrosuvacka na kol...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
850 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 17:28Opel Astra H 1.7 CDTI 2007

Motorot raboti kako saat - 2 letni gumi Barum - 2 zimski gumi sava...


3.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 17:25  НОВ ОГЛАС

Ford fiesta 1.5tdci 55kw/75ks. 2014god

Ford fiesta 1.5tdci. 75ks Registrirana do 04.2024 Uvezena od Germa...


7 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 16:54Ford fokus 1.6 benzin plin atestiran 2001

Kolata ne e uvezena kupena vo Makedonija,redovno servisirana so napra...


1.490 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 16:07Citroen C4 1.6 e-hdi , REGISTRIRANA CELA GODINA

Kolata e redovno servisirana motor perfekten tehnički isto taka,novi ...


6.150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 16:07Poluprikolka KOEGEL

Prodavam poluprikola KOEGEL vo solidna sostojba -2004 god. -registr...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Приколки

Денес 16:01Scania R420 vo odlicna sostojba

Prodavam Scania R420 -najvisoka kabina -gumi 90% -registriran do ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 16:00Motokultivator IMT 506

Motokultivator Imt 506 so mal problem okolu palenjeto, Socuvan so nov...


230 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Денес 15:55Transportni uslugi

Usluga so kran i kipper 077 560 664 oliver


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 15:54Audi A8 4.2tdi

Audi A8 4.2tdi 2010god Registrirana do maj 2024 225000 km (Uvez...


23.990 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 15:51Mitsubishi I200 2.5 (158000km/4x4)

  Mitsubishi l200 2.5 (168000km/4x4) Погоден за Offroad возење. Рег...


27.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кампинг возила

Денес 15:51VW Transporter t5 2013 (180ks/4x4)

VW Transporter t5 2013 ( 180ks/4x4) Т5 модел 4х4 со подигнат кров. ...


26.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кампинг возила

Денес 15:51Fiat Ducato 2.3 GoGo Van

Fiat Ducato 2.3 GoGo Van Fiat ducato 2.3 (2008година) Регистрирано ...


19.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кампинг возила

Денес 15:51▪︎ GUMEN PATOSNIK ZA BAGAZNIK PASSAT B6 (PATOSNICA,BAGAZ)▪︎

Se prodava gumen patosnik za bagaž izvaden on Passat b6.


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 15:22Ladilnik Krone carrier 1300 maxima

Se prodava ladilnik Krone carrier 1300 maxima 2009 Godina Ful servi...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Приколки

Денес 15:10  НОВ ОГЛАС

DELOVI ZA MAN NL 202 i MERCEDES 405

.


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автобуси

Денес 15:06VW GOLF 1.6 TDI 110 KS FUL OPREMA 2014 NOV

PREKRASNO SOCUVANO VOZILO KAKO NOVO KOMPLETNO ISPRAVNO PREKRASEN EN...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 14:48Sachs Madass

Sachs Madass 125cc na brzini,vo odlicna sostojba ,pali vozi ,cena 900...


900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 14:23  НОВ ОГЛАС

Машина за декарбонизација

Се продава машина за декарбонизација на моторни возила, малку користе...


3.000 €
или предлог цена
Денес 14:15  НОВ ОГЛАС

Dekarbonizacija na motorni vozila

НОВО ВО АВТОЕЛЕКТРИКА М Од денес вршиме декарбонизација на мотори ...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.500 МКД
Денес 13:53●OTKUP NA VOZILA●

P O N U D E T E ! ! ! HAVARISANI LESNO OSTETENI ZDRAVI STRANSKI...


999 €
или предлог цена
Денес 13:51Se prodava SKODA FABIA 1.2 - 2009god

Se prodava Skoda Fabia 1.2 Benzin, 44kw - 2009god proizvedena, prva r...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:46RENAULT TRAFIC 1.6 bi turbo

renault trafic 1.6 bi turbo 235000 km 2017 god,klima napred nazat,sme...


14.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:34OPEL VIVARO 1.6 D bi turbo

OPEL VIVARO 1.6 D bi turbo 92kw 2016 god *dve vrati klizacki *dvod...


18.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Денес 13:34SKODA SUPERB 1.6 TDI 2017 god

SKODA SUPERB 1.6tdi 180000 km 2017god *Led/Bi Xenon *Aluminiumski ...


18.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:34SKODA SUPERB 1.6 tdi

skoda superb 1.6tdi 88kw 2018 god *Led/Bi Xenon *Memorija na sedist...


19.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:33Se prodava volan za seat

Se prodava volanot kako sto e na slikata Za seat


По Договор
или предлог цена
Денес 13:30Peugeot 207 1.4 HDI 2007 god. full oprema kako novo

Kontakt Telefon: 075-356-000 Peugeot 207 1.4 HDI 2007 god. full opre...


4.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:23Hyundai accent 1.3

Prodavam hunday accent 1.3 benzin bes plin Kolata e od prv gazda i ...


650 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
800 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:14Страна 1 од 147

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам