Тетово
                           
1231 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stan vo strog centar

Stanot se naoga na 11 sprat, zgradata karsi posta (ponovata zgrada Na...


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

03 авг 12:23Промовирано

Kuka vo centarot na Tetovo

Kuka so 3 sprata x 100m2 Dukan od 35m2 Dva vleza . uredna do...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 19:28Куќа/Kukja

LOKACIjA: Dolno Sedlarce! Kukjata se sostoi od podrum, prizemje i po...


100.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 18:20Се продава куќа на Јане Сандански

Се ПРОДАВА куќа на 2 ката + високо поткровје, подрум и гаража и дворн...


145.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 13:38Се продава реновиран стан во Цетинска кула

Се ПРОДАВА реновиран стан во Цетинска кула. Станот има 87 м2, на 3-т...


80.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:38Се издава деловен простор во куќа позади Тетовчанка

Се ИЗДАВА екстра реновиран деловен простор од 108 m2 во објект куќа, ...


350 €
или предлог цена
Денес 13:38Се продава плац

Се продава плац со површина од 1314 m2 на кој постои покриен магацин...


350 €
или предлог цена
Денес 13:37Eftina stara kukja !!!

✅Ispatliva ponuda samo vo agencija CHANAK 💲💲💲 Prodažba na stara k...


25.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 13:00Se prodava stan na 6ti kat vo centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo centar na Tet...


77.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 12:08Se prodava stara kukja vo naselba Gorna Carshija vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stara kukja vo naselba Gorna Car...


73.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 12:08Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Ilindenska vo Tetovo. _...


37.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 12:07Kuca vo Copcevo Sokace

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na kuca so katnost P+1+PK so lokacij...


159.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 12:05Se prodava plac so markica za gradba vo Leshok

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na selo Leshok v...


55 €
или предлог цена
Денес 11:59Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


75.600 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 11:57odlicna kuca so ubav dvor

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Cetinska. ____...


70.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 11:57Se prodava deloven prostor vo Gorna Carshija vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na lokal/deloven prostor vo Gorna C...


85.000 €
или предлог цена
Денес 11:56Luksuzna kukja vo Mala Recica

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na luksuzna kukja Mala Recica. ___...


226.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 11:55Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Ilindenska vo Tetovo. _...


99.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 11:54Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


72.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 11:54Se prodava stan na 3ti kat vo Pr. Bavca vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo Przhova Bavca...


33.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 11:54Se prodava stan od 94m2 vo Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Ilindenska vo Tetovo. _...


78.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 11:53Shitet Banes 78 m Kati i 1.Rr ilindenit

Banesa eshte renovuar koplet:Ka 2 dhoma gjumi,2 Ballkona,kuzhine me s...


75.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 10:58Се издава наместен стан во центар

Се издава целосно наместен стан во центар на Тетово, над Бате маркет....


1 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 09:53Stan duplex

Se prodava Novoizgraden Stan duplex, po najsovremeni standardi, izgra...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 23:09Stan na ubava lokacija, nad One Hospital

se prodava stan na ubava lokacija sproti amsm, nad one hospital. Sta...


79.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 18:00Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


65.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 15:50Se prodava stan 600€/m2

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Przhava Bavca vo Tetovo....


600 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 11:29Se prodava stan od 90m2 vo strog Centar, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


90.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 11:07Plac od 550m2

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo van vardarska. ________...


250 €
или предлог цена
Вчера 11:07Se prodava stan vo centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


65.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 11:06Se prodava stan na 3ti kat vo naselba Potok vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo naselba Potok vo Tetovo....


53.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 11:06Se prodava kukja vo s.Falishe, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo s.Falishe Tetovo. ____...


179.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 11:06Se prodava celosno renoviran stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


70.400 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 11:05Se prodava stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


62.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 11:05Nova kukja vo naselba Drenovec

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Drenovec. ____...


165.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 11:05Stanovi vo izgradba

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na apartmani vo izgradba so lokacija...


950 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 11:04Se prodavaat stanovi vo izgradba na Ilindenska, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija n...


800 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 11:04Se prodava stan od 53m2 vo Przhova Bavca

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Przhava Bavca vo Tetovo....


46.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 11:04Se prodava stan 50m2 na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Ilindenska vo Tetovo. _...


50.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 11:04Se prodavaat stanovi vo izgradba vo strog Centar, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija v...


1.050 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 11:01Se prodavaat stanovi vo izgradba vo Centar, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija v...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 11:01Страна 1 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам