96 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Desktop PC

Se prodava desktop pc so windows 10 i sledni komponenti : MB : GA-H6...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:50Kukiste

Se prodava kukiste DDR 3 4 GB na 1333 procesor Intel dual core E5400 ...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:54Се продава десктоп компјутер

Продавам десктоп компјутер со следните карактеристики -Матична плоч...


25.000 МКД
или предлог цена
13 авг 23:53AMD Gaming PC

RYZEN 2600 - izgubena garancija ASUS a320m-k NOVA, kupena od setek ...


31.000 МКД
или предлог цена
13 авг 20:48Americki hP kompjuteri

Se prodavat americki kompjuteri povejke modeli: https://support.hp...


130 €
или предлог цена
13 авг 18:07i3 3.7GHz GTX750Ti LOL Dota2 CSGO Fortnite Valorant PC Zone

Prodavam gaming konfiguracija, socuvana, kako nova. Site komponenti s...


13.000 МКД
или предлог цена
11 авг 22:57Prodavam polovni konfiguracii i delovi za kompjuteri

CPU: i3-8100, 3600 MHz MB: Gigabyte B360M H RAM: 8GB Kingston Hyper...


15.000 МКД
или предлог цена
11 авг 22:57Kompjuteri i monitori

Ispravni


По Договор
или предлог цена
08 авг 09:23SE PRODAVA KOMPIJUTER ITNO !

Spec I5 3570 3.40GHZ RAM 8GB DDR 3 1600MHZ GRAFICKA GTX 750TI 2GB...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
06 авг 19:18Kompijuter za igranje (Gaming PC) Monitor 144 Hz IPS Panel

Prodavam konfiguracija za igranje komplet so monitor 144 hz IPS panel...


35.000 МКД
или предлог цена
05 авг 23:29Комплет куќиште матична, процесор,графичка...

071313125


2.500 МКД
или предлог цена
04 авг 11:03Dell power edge 2950

Продавам rack server Dell Poweredge 2950 SAS HDD 2x300gb SAS HDD 1 x...


1 МКД
или предлог цена
01 авг 19:35Desktop pc kompjuteri

Razni modeli


3.500 МКД
или предлог цена
29 јул 19:45Se prodava Desktop Pc Kompjuter I5 , 1660 Ti

Se prodava Gaming kompjuter procesor i5 7600K 8 Gb ram hyperx kingsto...


40.000 €
или предлог цена
24 јул 14:46Преинсталација и сервис на десктоп/лаптоп компјутер

1. Преинсталација на Windows и MacOS 2. Комплетно и рачно чистење на...


По Договор
или предлог цена
17 јул 17:47Preinstalacija i servis na desktop/laptop kompjuter

1. Преинсталација на Windows и MacOS 2. Комплетно и рачно чистење на...


По Договор
или предлог цена
17 јул 17:46i5 10600k 1080 Ti 16GB RAM 512GB M.2 1TB HDD

MB: Gigabyte Z490M CPU: Intel Core i5 10600K CPU Cooler: Cooler Mas...


75.000 МКД
или предлог цена
17 јул 10:57Cooler Master / Intel i3 / SSD 250GB / 3 TB

Konfiguracija: SSD Drive - Samsung 850Evo / 250GB Ram memorija - 4G...


170 €
или предлог цена
14 јул 15:38Workstation Mining Rendering Desktop PC

Одличен за Workstation, Server или Mining ASUS P6T7 WS SuperComput...


550 €
или предлог цена
12 јул 22:49Desktop Kompjuter

Компјутерот е користен 2 години и е во одлична состојба. CPU: Intel(...


200 €
или предлог цена
11 јул 14:51HP Compaq Elite 8300sff

Se prodava brendiran pc so licenciran windows, HP Compaq Elite 8300sf...


6.000 МКД
или предлог цена
07 јул 21:12СЕ ПРОДАВА: КОМПЈУТЕР HP COMPAQ 6000 PRO VN-784EA

CPU:INTEL DUO CORE E7500 2.93 GHz RAM: 2GB HDD: 320GB GPU:Integrat...


4.000 МКД
или предлог цена
05 јул 10:54Kompjuter

Prodavam i3 3100 8 ma generacija,Graficka geforce 1050 ti ,8gb ram so...


27.000 МКД
или предлог цена
02 јул 19:52Komplet Pc

Komplet kompjuter Monitor LG Tastatura Maus Kukiste Kontakt /0758482...


3.500 МКД
или предлог цена
29 јун 14:17Gaming PC

Се продава многу малку користен Gaming PC. Компоненти: Motherboard M...


35.000 МКД
или предлог цена
28 јун 20:10Macintosh Apple Powermac g4

Kompletno ispraven. QuickSilver 2001 godina.


150 €
или предлог цена
26 јун 19:21Commodore 64

Vo ispravna sostojba .Komplet so kasetofon i dva joystici. Tel 075 6...


150 €
или предлог цена
25 јун 08:58GTX 750ti / Asus ROG Z97 / i3 4170 / 8GB HyperX DDR3

Super gaming konfiguracija za igranje igri kako CS:GO, Valorant, itn....


7.000 МКД
или предлог цена
17 јун 20:14HP ProDesk 600 G1 Tower

PC HP ProDesk 600 G1 Tower Intel i3-4130, 3.40GHz, 8GB, 500GB HDD, Wi...


9.000 МКД
или предлог цена
10 јун 12:41Се продава десктоп компјутер со монитор

Се продава комјутер со следните спецификации: Процесор : i5 3550 Граф...


30.000 МКД
или предлог цена
08 јун 09:59Gaming PC - AMD 1200 AF - RX 470 4GB - 16GB RAM - 250GB NVMe

NOVO Gaming Desktop PC !!! Delovite se pod Garancija od 1 do 5 god...


25.999 МКД
или предлог цена
30 мај 16:19IBM 5155

Првиот портабилен компјутер од IBM. Стар е 35 години и е во работна ...


525 €
или предлог цена
24 мај 18:09Се продава солиден десктоп компјутер

Продавам десктоп компјутер со процесор i5, CPU intel i54460 cpu 3.2 G...


590 €
или предлог цена
15 мај 19:07HARDVERSKI SERVIS NA DESKTOP I LAPTOP KOMPJUTERI

===========Универзал сервис=========== Ви нудиме секаков вид на серв...


1 €
или предлог цена
05 мај 09:26Desktop kompjuter

Maticna: H81M-k procesor: Intel I5 - 4460 3.2MHz Ram: 8GB DDR3 1600...


10.000 МКД
или предлог цена
04 мај 20:03prodavam staticen kompjuter

zachuvan,odlicen za sledenje na shkolska nastava i za sve drugo..vred...


5.000 МКД
или предлог цена
04 мај 14:24Hp pavilion p6000

Se prodava HP pavilion p6000.... i5ka 2310 8GB RAM VGA MSI Delphi...


8.000 МКД
или предлог цена
03 мај 16:48Десктоп комјутер со целосна опрема

Се продава десктоп комјутер во одлична состојба со целосна опрема: ку...


8.000 МКД
или предлог цена
16 апр 14:57DESKTOP PC MNOGU SOCUVAN

Prodavam desktop kompjuter: -Intel celeron 2.4 Ghz -HDD 120 GB -Ra...


2.500 МКД
или предлог цена
12 апр 19:18Prodavam kukjiste Pentium 4 , bez hard disk, se drugo e ok

Prodavam kukjiste Pentium 4 AMD sempron so asus maticna ploca 512mb P...


1.000 МКД
или предлог цена
06 апр 11:01Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам