Чаир
                           
384 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Nov stan

Se prodava nov stan pozadi Yon Kenedi vo nova zgrada. Stanot se naoga...


1.100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 мар 14:36Промовирано

Namesten stan vo cair 45m2

Namesten stan vo cair 45m2 , so parking


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 18:31LUKSUZEN STAN VO CAIR NAMESTEN EXTRA 106M2

SE PRODAVA LUKSUZEN STAN VO CAIR SO PRODAVA SAMO KOMPLET NAMESTEN 1...


11 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 16:00Stan, trosoben 85 kvadrati

Se prodava trosoben stan, 85 kvadrati, Kupatilo , WC, obezbeden parki...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 09:58STAN VO SKOPJE SEVER

Se prodava stan vo Skopje Sever od 75 m2 na 9 /12 sprat. Stanot ima 1...


72.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 06:20Се продава убав нов стан во Чаир 65м2

Се продава убав нов стан во новоградба 65 м2 во Чаир карши Цветан Дим...


65.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

30 мар 10:39Преубав стан реновиран во н.Чаир 66 м2 - 56 000 евра

Преубав стан реновиран во н.Чаир многу убав распоред со 3 спални со...


56.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

30 мар 10:39Prodavam stan

Prodavam trosoben stan vo Topansko Pole 89 m² na 5 sprat nova gradba...


75.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 мар 22:18Pro.nov stan 51m3.10 sprat.porodilno cair.

Stanot e nov i ima cist imoten list izvaden na moe ime.Zgradata e vo ...


2 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 мар 12:26Се продава наместен стан во топанско поле

Се продава стан од 72м2 на 4ти спрат со голема дневна и две спални со...


68.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 мар 12:08Izdavam stan Topansko

Izdavam 3 soben renoviran stan vo Topansko pole ba prvi kat.Stanot e ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 мар 18:23Prodavam 3 soben Stan vo extra lokacija cair

Trosoben Stan 81.4 m2 +2m2 balkon+2m2 podrum na 3-ti Sprat so lift (s...


72.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 мар 15:49Se prodava Nov stan

Se prodava nov stan pozadi Yon Kenedi vo nova zgrada. Stanot se naoga...


1.100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 мар 14:36IPET BANES ME QERA 75m²

Banesa gjindet ne xhonkenedi.. Posedon 1 sallon , 1 dhom gjumi dhe 1 ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 мар 13:50STAN VO CAIR

SE PRODAVA NAMESTEN STAN VO CAIR NA ULICA EMIN DURAKU BLISKU DO STADI...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 мар 07:10Jepet me qira banes/se izdava stan vo topansko pole

Jepet me qira banes ne fushe te topanes ne rrugen blagoe parovikj afe...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Чаир / Скопје

Станови

27 мар 19:56Se prodava Duplex Stan vo cair 164m2 ulica pavle ilic 2

Se prodava stan vo cair duplex 164m2 ulica pavle ilic so ciat imoten ...


10 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 мар 14:37Prodvam Stan vo Chair so ogromna moznost za dogradba

Prodavam stan vo Chair so ogromna moznost za dogradba, koj kje go zem...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 мар 14:07Prodavam stan vo Chair so mnogu dobra moznost za dogradba

Prodavam stan vo Chair so mnogu dobra moznost za dogradba na stanot, ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 мар 14:06Prodavam stan vo Chair so odlicna moznost na nadgradba

Prodavam stan vo Chair so odlicna moznost za dogradba i nadgradba od ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 мар 14:06Prodavam stan so ogromna moznost za dogradba vo Chair

Prodavam stan vo Chair so super moznost za dogradba od 1 do 2 kata pl...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 мар 14:06Baram investitor/prodavam stan vo chair

Prodavam stan vo chair so mnogu dobra moznost za dogradba. za povekje...


777 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 мар 14:06НОВ СТАН ВО ЧАИР 110м2 преубава локација

НОВ СТАН ВО ЧАИР 110м2 преубава локација со два тоалета, 3 спални со...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

26 мар 12:39Se prodava stan vo Cair, Skopje

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo Cair, Skopje....


42.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 мар 15:23Stan odma do parkot na Cair - 93m2 - 68.000 EU ili predlog

Се продава стан одма до паркот на Чаир. Станот е на приземје и има па...


68.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 мар 10:35SE PRODAVA STAN VO CAIR 87m2 TROSOBEN

Se prodava stan od 87m2, so dve spalni sobi, dnevna so trpezarija i k...


1.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
1.220 €
Чаир / Скопје

Станови

23 мар 10:33Jepet me qira Izdavam stan

Banes me qira në Xhon Kenedi 85 m² Dhomë e ndejtjes dhe dy dhoma gju...


350 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 мар 08:33Stan vo Cair

Se prodava 78m2 stan so 2 spalni trpezarija i kujna


78.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 мар 16:09Se prodava stan vo gradba 59m2 na 4ti kat

❗️Се продава стан во градба во Чаир (во близина на бензинска пумпа Ма...


1.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 мар 13:00СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 69М2

Se prodava nov ne vselen stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo...


65.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 мар 12:27СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 72М2

Se prodava stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo mirna lokacij...


62.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 мар 12:26СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 64М2

Se prodava stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo mirna lokacij...


60.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 мар 12:26СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 71М2

Se prodava nov stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo mirna lok...


67.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 мар 12:26Stan od 77m2 vo Skopje - Cair

Se prodava stan od 77m2 vo Skopje – Čair. Stanot raspolaga so: - ...


64.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 мар 10:01PRODAVAM STAN CAIR KARSI TETEKS KAJ PARKOT

STAN CAIR se prodava stan u cair kaj teteks BLIZKU PARKOT CAIR ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 мар 14:23Se izdava 2 sobi i salon 70 m2 bit pazar

Se izdava komplet sprat na prizemje 80 m2 ima 2 sobi plus salon names...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 мар 13:10Stan vo cair

Prodavam Stan vo cair do Avtolider javete se na VIBER ili WATsAPp ...


2 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 мар 16:49PRODAVAM STAN U CAIR KAJ PARKOT

Se prodava stan u cair PRIZEMJE 135 kfadrati ima 2 podrumi dukj...


100.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 мар 18:05Se prodava stan vo Cair do stadionot

Se prodava stan na ulica Krsto Asenov do stadionot od 43m2 so dogradb...


56.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 мар 18:07Stan vo Cair xhon kenedi

Se prodava stan novagradba vo cair xhon kenedi 60m2 tel: 075269045


53.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 мар 16:31Se izdava stan

Se izdava pod Kiria, dvosoben namesten stan vo Xhon Kenedi. Prvi Spra...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

10 мар 15:35Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам