Битола
                           
2776 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ - ИТНО

Итно се продава деловен објект на два ката со вкупна површина од 440м...


1 €
или предлог цена
14 ное 10:31Промовирано

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ДВОСОБЕН СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР

СЕ ПРОДАВА наместен двособен стан, 43м2, со посебна спална соба, днев...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

26 ное 21:48Промовирано

Niva pod Ziko Transportot

Se prodava niva pod Zikot transportniot 1500 kvadrati 075 334 582 0...


7 €
или предлог цена
Денес 12:11Се продава, менува дуќан / Se prodava, menuva dukan

Просторот е нов, опремен по HACCP со плочки на ѕидовите и подот, има ...


27.200 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 12:05Деловен простор од 140м² во строг центар

Се издава деловен простор во строг центар- на семафорите Стара Болниц...


1 €
или предлог цена
Денес 12:03Нови станови на продажба во Битола - SunHill Square

📢 Моментално слободен за продажба е уште еден стан и тоа: 1️⃣ Ста...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:03Се продава куќа

Се продава куќа повеќе информации на тел. ***...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:49Kuka vo Centarot na Bitola

Se prodava kuka vo centarot na bitola komplet renovirana struja voda ...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:27ИЗНАЈМУВАМ КУЌА - СТАН

Се издава комплетно наместена куќа за странци, куќата се наоѓа во Цен...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:11ПАРЦЕЛА ЗА ГРАДБА

Продавам градежна парцела со маркица за градба на улица Даме Груев, М...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:02Se izdava Kompletno opremen stan

Se IZDAVA, kompletno opremen stan vo blizina na gornoto Vero do novio...


50 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:42Plac na patot za Nizepole

Se prodava plac pokraj patot nad selo Dihovo ima voda struja Broj na...


1 €
или предлог цена
Денес 10:38Хотел Ресторан

Разработен Хотел Ресторан, 350 m2 , 3 ката,двор -приземје 150 m2 ( р...


220.000 €
или предлог цена
Денес 10:33Dukan vo samiot centar na gradot

Se izdava dukan (deloven prostor) vo samoto srce na Širok sokak-Bitol...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 10:23plac,niva ,bavca, kuknjo mesto 750m2

Placot se naogja nasproti Francuski grobista so dva vleza(eden pred o...


15.000 €
или предлог цена
Денес 10:16Se izdava kukja 75 m2 vo pazarot

Se izdava kompletno renovirana kukja vo pazarot. Kukjata ima kujna so...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:00parcela pelister sproti servisot za kamioni 2000m2

plac 2000 m2 poglednete za mestopolozbata na mapata moznost za zamen...


1 €
или предлог цена
Денес 09:35Se prodava kujka na strcin.

Se prodava kujka na strcin.Po povolna cena za povejke informacii jave...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
38.000 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:30К2240, НА БУЛЕВАРОТ, ПОД ЦРН МОСТ, КУЌА СО ДВОР

К2240, НА БУЛЕВАРОТ, ПОД ЦРН МОСТ, ЗА 120.000 ЕВРА, РЕНОВИРАНА КУЌА С...


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:16НОВА БИТОЛА, СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН, П+4 КАТ

НОВА БИТОЛА, СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН, НА П+4 КАТ, ОДРЖАН, СО ПВЦ ДОГ...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:132-1504, КАЈ, ВЕРО, П+3КАТ, 59М2 +7М2, ПВЦ, БЛИНДОР

2-1504, КАЈ ВЕРО, СО ПВЦ ДОГРАМА И БЛИНДОР ВРАТА, ОДРЖАН СТАН, 59М2 И...


44.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:12КАРПОШ, СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН ОПРЕМЕН СТАН

КАРПОШ, СЕ ИЗНАЈМУВА, ЗА 160 ЕВРА МЕСЕЧНА КИРИЈА, ОПРЕМЕН СТАН ЗА ПОД...


160 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:12SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Dva sprata po 20 m2 so poseben vlez, vo centarot od Bitola,poranesno ...


200 €
или предлог цена
Денес 08:20Se prodava gradezno zemjiste na patot za Kravari

Se prodava parcela 1735. m2 na 100 metri od carinata (Makoshped)i 50 ...


1 €
или предлог цена
Денес 07:53Се бараат Стари куќи / Парцели Центар Битола

Се бараат стари куќи и парцели во централното градско подрачје, околу...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:50B A R A K A

BARAKA dim.2 na 3 metri,pogodna za polska kucicka ili st...


500 €
или предлог цена
Денес 07:31Dukan vo SEHEREZADA

Se prodava moze I zamena


33.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 07:30Se prodava nov stan 70m2

Se prodava stan vo novata zgrada pod Keops so povrsina od 70m2 na v...


840 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 07:22Се издава

Се изнајмува стан во Битола на одлична локација. Информации на 078236...


130 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 06:58Парцела 26,3ha, село АРМАТУШ - О. Новаци

Се продава голема парцела земјоделско земјиште, култура пасиште, 6та ...


93 МКД
или предлог цена
Денес 00:14Niva megju D.Orizari i G.Orizari i Karamani, 1Ha, 1va klasa!

Se prodava niva od 10000m2 pomegu dolno i gorno orizari i karamani! n...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:39Se Prodavaat Prekrasni Luxuzni Apartmani -ULCINJ-CRNA GORA!

Apartmanite XI i XII se luksuzno opremeni stanovi od 79m2 i 64m2 koi ...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:39gradezno zemjiste

Se prodava gradezna parcela -gradezno zemjiste vo naselba Gorno oriza...


13 €
или предлог цена
Вчера 23:27SE PRODAVA MESTO SO STARA KUKA VO CENTAROT

Se prodava plac so markica i plateni komunali vo centarot na bitola, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 23:16se IZDAVA deloven prostor 67 m2 vo poshirokiot centar

Se izdava Dukan od 67 m2 na ul. Vlatko Milenkovski (pod Tehnomarket) ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 22:51BARAME INVESTITOR

VO STROGIOT CENTAR NA BITOLA, NA ULICA CAR SAMOIL BR.20 NUDIME PARCE...


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:47Atraktiven Gradezen Plac od 3000 m2

Gradezna Parcela od 3000 m2 Placot se naoga na samiot pat za novite ...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:35plac za kuka 527m2

plac za kuka od 527m2 vo kravari na ulica svetozar popovski Privat...


12 €
или предлог цена
Вчера 22:34Се издава или продава работилница за преработка на мермер

Се издава или продава работилница за преработка на мермер и гранит(На...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:34BARAM STARI KUKJI VO POTESEN CENTAR NA BITOLA

BARAM STARI KUKI ZA IZGRADBA NA NOVI MINI ZGRADI ISKLUCIVO VO CENTARO...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:14SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAROT NA BITOLA

Se izdava kompletno opremena garsonjera vo strogiot centar na Bitola,...


150 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 21:48Se prodava zemjiste vo atarot na Porodin i Velusina

Se prodava zemjiste so razlicni povrsini vo atarot na selo Porodin I...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:33Страна 1 од 70

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам