675 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Logovardi 5000 m2

Se prodava niva 5000 m2 izleguva na dva pata Tel za informacii.075 ...


1 €
или предлог цена
12 мар 18:50Se prodava niva vo blizina na Bitola

Se prodava niva od 3638 m2 vo Rashtanska naselba, Bitola. Obezbedena ...


20 €
или предлог цена
12 мар 14:35Se prodava Niva vo Gorno Orizari

Se prodava Niva 9150m2 vo Gorno Orizari, nivata e vo ramki na GUP Bi...


По Договор
или предлог цена
12 мар 11:47NIVA VO S. KRKLINO

Se prodava niva vo selo Krklino nasproti asvaltnata baza pogodna za s...


1 МКД
или предлог цена
12 мар 08:27Се продава земјиште од 1157 м2 во Ко Горно Оризари

Се продава земјиште од 1.157м2 во КО Горно Оризари чија намена според...


1 €
или предлог цена
11 мар 22:26Se prodavaat nivi vo kukurecani

Nivite se pogodni za lesnik,orev,lozje i dr. Ima i strezevska voda


65 МКД
или предлог цена
11 мар 20:15PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI

PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI, STAR AERODROM, SO KVADRATURA OD 5280 ...


6.500 €
или предлог цена
11 мар 17:56za vikendici ribnik -reka planina

se prodava, parcelata se naoga vo s capari vidi mapa ili katastar 21...


33 €
или предлог цена
11 мар 07:21СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО НИЖЕПОЛЕ, НИЖЕ ПОЛЕ, NIZEPOLE, NIZE PO

Се продава градежно земјиште од 2345 м2 (КП бр.560) во Нижеполе. Парц...


1 МКД
или предлог цена
10 мар 20:37Се продава градежна парцела во с. Долно Оризари - Битолско

Се продава градежна парцела од 1061м2 во с. Долно Оризари Битолско. П...


1 €
или предлог цена
10 мар 15:42Се продава земјоделско земјиште Жабени

Се продава земјоделско земјиште класа 3, со површина 6.057 м2, заведе...


3 €
или предлог цена
10 мар 14:30СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА КАЈ БРАТИНДОЛ

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ОД 700 М2, ЛОЦИРАНА НА ПАТОТ ЗА БРАТИНДОЛ, НА 500 ...


12.000 €
или предлог цена
10 мар 14:03Се продаваат два плацеви во Дихово спроти кафаната гламур

Се продаваат два плацеви во Дихово спроти кафаната гламур 2000 и 3000...


15 €
или предлог цена
09 мар 19:31Се продава плац под с. Ниже Поле

Се продава плац под с. Ниже Поле од околу 2000 м2


20 €
или предлог цена
09 мар 19:29Нива градежно земјиште парцела-Niva gradezno zemjiste parcel

Се продава градежно земјиште ,место викано Шерлоти,во близина на фран...


По Договор
или предлог цена
09 мар 18:24Plac na vlezot na Dihovo

Se prodava plac na vlezot na s.Dihovo pokraj patot ima voda i struja ...


1 €
или предлог цена
09 мар 14:02Plac pozadi Imperial

Se prodava plac pozadi Imperial na patot za Pelister ima voda,struja....


1 €
или предлог цена
09 мар 14:02Livada vo s. Gneotino

Broj na parcela - 1129 Telefon za kontakt 075 744 251 Aleksandar


5 €
или предлог цена
09 мар 14:02Niva na patot za dihovo nad Grand Premier

Se prodava itno parcela nad znakot Bitola nad Grand Premier,do patot....


1 €
или предлог цена
09 мар 14:02ПАРЦЕЛА ЗА ГРАДБА

Се продава градежна парцела со маркица за градба на улица Даме Гру...


По Договор
или предлог цена
09 мар 11:24Plac lozje

10€ za m2


5.000 €
или предлог цена
09 мар 11:04plac za kuka 527m2

plac za kuka od 527m2 vo kravari na ulica svetozar popovski Privat...


12 €
или предлог цена
09 мар 02:50SE PRODAVAAT 3 PLACOVI VO OKOLINATA NA BITOLA

1. Плац во населба Горно Оризари до самиот автопат Битола- Охрид со п...


По Договор
или предлог цена
08 мар 21:41П533, СТРЧИН, ПАРЦЕЛА ЗА ГРАДБА НА КУЌА

П533, СТРЧИН, ЗА 45 ЕВРА/М2, ПАРЦЕЛА ОД 740М2 ЗА ГРАДБА НА КУЌА, СО В...


45 €
или предлог цена
08 мар 18:16Prodavam Nivi vo atarot na Velusina i Porodin

Se prodavaat nekolku nivi vo atarot na Velusina i Porodin, nivite se ...


1 €
или предлог цена
08 мар 10:26POVOLNA NIVA SO TRI BUNARI

Niva povolna so 25000 m2 obrabotliva zemja ,tri bunari busena voda za...


2 €
или предлог цена
07 мар 19:51Niva vo selo Gneotino

. Kvadratura 3799,85.Broj na parcela - 454. 075 744 251 Aleksandar


4 €
или предлог цена
07 мар 17:52Mesto Magarevo

Prodavam mesto vo Magarevo, so povrsina od 2612m2,od koi 363m2 mesto...


25 €
или предлог цена
07 мар 14:34Се издава градежно земјиште

Се издава градежно земјиште на самиот Индустриски Пат. 1000м2 . Кон...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
250 МКД
07 мар 12:51Se prodava plac kaj Luk Oil Dovledzik

Se prodava plac kaj Luk Oil Dovledzik 2000m2 na samiot pat za Bratind...


1 €
или предлог цена
07 мар 11:55se izdava pod kirija niva vo D orizari

Se izdava pod kirija niva blisku do kukite vo dolno orizari nasproti ...


5 €
или предлог цена
05 мар 23:52NIVA/PARCELA

Се продава нива со површина oд 5900м2 Земјиштето се наоѓа веднаш до ...


1 €
или предлог цена
05 мар 23:43Plac - niva kaj novite grobista

Vo blizina na Rajska Porta i zelen raj INFORMACII NA TEL. 07534...


1 €
или предлог цена
05 мар 16:19se prodava ili menuva parcela

se bara Investor za gradba parcela od 2000 m/2 so cist imoten list za...


1 €
или предлог цена
05 мар 14:50Се продава градежна парцела 2000м2

Се продава градежна парцела 2000м2 бр на парцела 710 со можност за пр...


1 €
или предлог цена
05 мар 12:38Plac na patot za Nizepole

Se prodava plac pokraj patot nad selo Dihovo ima voda struja Broj na...


1 €
или предлог цена
05 мар 08:02Niva zemjiste bitolsko pogodna za fotovoltaicni paneli

Nivata se naoga pod industriska zona vo blizina na bazata mavrovo cen...


4 €
или предлог цена
04 мар 20:22Livada vo s. Ribarci

Broj na parcela - 92/1 Telefon za kontakt 075 744 251 Aleksandar


4 €
или предлог цена
04 мар 08:40Livada go s. Gneotino

Broj na parcela - 1058 Telefon za kontakt 075 744 251 Aleksandar


5 €
или предлог цена
04 мар 08:40Mesto za prodazba

Se prodava mesto 850 m2 na ulica industriska nasproti karpos pod pru...


35 €
или предлог цена
03 мар 20:14Страна 3 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам