Кисела Вода
                           
5204 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава стан Во Кисела Вода 56 м2

Се продава стан во Кисела Вода во близина на Тинекс, станот е 56м2 со...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

07 авг 21:09Промовирано

SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT.SKOPJE.PINTIJA KISELA VODA

. SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT.SKOPJE.PINTIJA OPSTINA KISELA VODA. Pr...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

07 авг 18:18Промовирано

Изнајмувам стан-куќа во Пржино

Изнајмувам стан на ул. Кавалска во Пржино. Со 3 спални соби, дневна, ...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Prodavam plac vo dolno Sonje na glavna ulica

Prodavam plac vo dolno Sonje prema Ciflik na glavna ulica avtobus sto...


40.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 21:48Se prodava plac vo radisani

Se prodava plac vo radisani na predposledna 57 odma pored reka blisk...


40 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 21:08APARTMANSKO SMESTUVANJE-SOPISTE

VO SOPISTE SE PRODAVA APARTMAN-PRIZEMJE I SPRAT,DOLE DNEVEN DEL SO KU...


175.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 21:05Се изнајмува наместен стан во Скопје

Се изнајмува наместен стан во Кисела Вода во близина на студентскиот ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 20:11Se izdava stan vo Aerodrom 65kv

Se izdava stan vo Aerodrom, sproti starata benzinska Makpetrol, reno...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 19:15Kuka vo Dracevo

Se prodava kuka vo selo dracevo cenata nee fiksna info na tel 078 394...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 18:38APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ - SHORTTERM RENT

Se izdava apartmant za kratok prestoj vo Kisela voda idealen za vasit...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 18:29Duplex STAN 43m2 K VODA NA CHESHMA

Duplex Stan K Voda, Cheshma, pred Pelagonija 43m2 ( 31+12) Renovira...


5 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 17:38Изнајмување Стан

Локација Кисела Вода, Скопjе Se izdava komplet namesten stan od...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 17:30Продавам/менувам одлична карабина во Припор

Се продава или менува за стан со доплата карабина во Припор на мирно ...


120.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 17:22Prodavam konstrukcija od baraka montazna

Prodavam konstrukcija od baraka metalna se demontira moze da se names...


5.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 16:43Se izdava deloven objekt Skopje,Kisela Voda

Se izdava deloven prostor na Bulevar Boris Trajkovski so kvadratura ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 16:11IZDAVAM NAMESTEN STAN 38m2 KISELA VODA

BARAJTE NA OVOJ MOB 078414 751 po 16h BARAJTE NA OVOJ MOB 078414 751...


170 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 16:02  НОВ ОГЛАС

Stan vo Kisela Voda 50m2 so 1 spalna ponova gradba

Се продава стан во Кисела Вода спроти економското 34м2 со дневна,кујн...


50.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:50  НОВ ОГЛАС

Се продава целосно наместен стан близу Стара Рампа 56м2

Се продава двособен стан од 56м2 во Кисела Вода, Стара Рампа. Со едн...


77.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:40Stan vo Kisela Voda 56m2 so 1 spalna

Се продава стан во Кисела Вода кај ОУ Кирил Пејчиновиќ 56м2 со тераса...


60.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:25  НОВ ОГЛАС

Izdavanje kancelariski prostor

Izdavam kancelariski prostor


70 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:19Se izdava namesten stan vo Kisela Voda ekstra cena

Se izdava namesten stan vo Kisela Voda 45m2. Dvosoben, greenje so gra...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:13Livada vo markova reka

Na 200m od varvara ima dva placa ednniot e okulu 1000m2 a drugiot oku...


17 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:51Niva DobriDol Skopje

Niva vo s.DobriDol skopje se naoga na200 m posle frkvata


23 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:50Plac vo Pripor

Prodavam plac vo pripor na top lokacija . Povrshina : 560 m2 . Plac...


58.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:43Plac vo Pripor

Prodavam plac vo pripor na top lokacija . Povrshina : 560 m2 . Plac...


58.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:43Se izdava stan 75m2

Renoviran namesten stan so odlicna lokacija 2km od centar, spalna plu...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:55  НОВ ОГЛАС

Stan vo Adora Flatiron

Se prodava nov stan vo Adora Flatiron.Stanot e so istocna orientacija...


180.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:54SE PRODAVA NOV STAN, KISELA VODA, CESMA-RAMPA!

Se prodava nov prazen stan ,odma vseliv,so cist imoten list vo nova z...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:54Се издава наместен 3-собен стан во Кисела Вода

Станот се наоѓа во близи на на ОУ Невена Ѓорѓиева-Дуња во Кисела Вода...


220 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
230 €
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:33  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗЕН ДВОСОБЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

ШИФРА: 1279R ЦЕНА: 250€+ тековни трошоци Се издава модерно опре...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:15Se izdava stan vo Kisela Voda namesten

Se izdava stan vo Kisela Voda sproti opstinata 57m2 na 5 kat komplet ...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:05ПРОДАВАМЕ ЧЕТВОРОСОБЕН ДУПЛЕКС КИСЕЛА ВОДА-ОПШТИНАТА 107м2

ШИФРА 3456П Се продава стан со површина од 107м2, со 3 спални соби...


107.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:03NAMESTEN RENOVIRAN STAN SO 2 SPALNI K.VODA KAJ OPSTINATA

Se prodava namesten renoviran stan vio Kisela Voda kaj opstinata. Sta...


85.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:02KISELA VODA - MECHKAROV 91M2 3 SPALNI

Se prodava odlicen stan vo Kisela Voda kaj Meckarov. Stanot ima 91m2,...


110.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
119.000 €
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:02Изнајмувам стан-куќа во Пржино

Изнајмувам стан на ул. Кавалска во Пржино. Со 3 спални соби, дневна, ...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Garsonjera na 2 km od strog Centar (Sobranie) – se izdava

Na ul. Georgji Dimitrov, vo Kisela Voda, na 2 km od strog Centar (Sob...


199 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Издавам комплетно опремен стан во Кисела Вода кон Припор

Издавам целосно опремен стан во Кисела Вода (почеток на Припор). Пред...


210 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Стан/Деловен простор

Се продава деловен простор во зграда. Одалечен од центар на 2 км. Опр...


1.350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Се продава стан во Кисела Вода 54м2

Се продава стан во Кисела Вода од 54 м2 + тераса +11 м2 подрум на 3 к...


53.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:46  НОВ ОГЛАС

Se prodava deloven prostor - kancelarii vo kisela voda

Se prodava / iznajmuva deloven prostor (kancelarii) dve prostorii po ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 12:254 SOBEN 60m2 KISELA VODA KAJ EKONOMSKOTO

Sifra 21 377 Se izdava namesten 4-soben stan vo K.Voda kaj ekonoms...


240 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:23Cetirisoben namesten kat-Stan 135m2 od kukja vo Crnice

sifra> 19821 Se izdava del od kukja 270m2 vo Crnice na N.Ohridski ...


650 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 12:23NASKORO GRADBA VO K.VODA - CESMA

***** НАСКОРО ГРАДБА ВО К.ВОДА КАЈ ЧЕШМА ВО ЗГРАДА ПР+4+ПОТ СО ЕДЕН В...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:19Страна 1 од 131

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам