8602 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OPEL CORSA C 1.3 CDTI-COSMO--MODEL 2006--NOVO VOZILO!!!!!

OPEL CORSA C 1.3 CDTI--51KW--EURO 4 STANDARD --KLIMATRONIK LADI ODLI...


3.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

01 авг 14:39Промовирано

SET REBRASTI

RABOTNO VREME OD 9 DO 17 CAS SABOTA OD 9 DO 14 CAS NEDELA NE RABOTI...


1.000 МКД
или предлог цена
07 авг 18:21Промовирано

CITROEN C4 GRAND PICASSO 7 SEDISTA 1.6 HDI--REGISTRIRANA!!!!

CITROEN C4 1.6 HDI--80KW--109KS--EURO 4 --KLIMATRONIK LADI ODLICNO ...


4.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

01 авг 14:39Промовирано

Se prodavat bandasi BMW ///M X5 X6

19ki 5x120 9J Et37 10J Et20 BMW ///M X5 X6 Bandasite se kako novi pr...


По Договор
или предлог цена
Денес 21:29SE PRODAVA MERCEDES A180 CDI 2004 godina

Se prodava mercedes A180 cdi 80kw 109 ks gva kiuca so centralna brav...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.100 €
Битола

Автомобили

Денес 21:07PRIKOLICA KIPER NOSIVOST 8-9-TONA NOVA!!

SE PRODAVA PRIKOLICA KIPER NOSIVOST 8-9-TONA KOMPLETNO ISPRAVNA SO 4 ...


По Договор
или предлог цена
Денес 21:05MERCEDES C220 CDI 150ks 》FULL OPREMA《 2006/07 GODINA

SE PRODAVA MERCEDES C220 CDI 150ks 》FULL OPREMA《 2006/07 GODINA REDIZ...


7.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 21:04MERCEDES C220 (2.2) CDI-- 170ks-AVANTGARDE- 2012 GODINA!

SE PRODAVA MERCEDES C220 (2.2) CDI-- 170ks SO FULL OPREMA 2012 GODINA...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 21:04FORD Mondeo 2.0 BENZIN- PLIN

Se prodava Ford Mondeo 2.0 Benzin Plin A tes odrzavan i servisiran Dz...


1.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:5215ki 4x100

se prodavat 4 bandazi 15ki 4x100 so 2 gumi broj za kontakt 078364811


300 €
или предлог цена
Денес 20:17LS2Rookie FF352, golemina "M" atestirana sharp 4!

Se prodava kaciga LS2 Rookie FF352, atestirana 4 zvezdi na sharp test...


4.800 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
5.500 МКД
Денес 20:14PASSAT b6 full oprema 2005 god

Passat B6 servisiran odlichen zachuvan 17ki sportski bandazi 2.0 fs...


4.100 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.300 €
Битола

Автомобили

Денес 20:10Peugeot 206 pezo 1.2 2010god

Se prodava pezo 206 vo odlicna sostojba


3.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:06Audi A4 Cabriolet 2.0

Prodavam Audi A4 Cabriolet 2.0


6.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.300 €
Битола

Автомобили

Денес 19:51Nissan Micra 1.5 dCi

Nissan Micra 1.5 dCi Hatchback (K12-series) EURO 3 ; Camshaft: SOHC ;...


2.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.150 €
Битола

Автомобили

Денес 19:47Opel Astra H 1.6 TWINPORT ***cosmo oprema*** - ODLICNA!

Opel Astra 1.6 77kw TWINPORT benzinec Proizvedena 2005ta godina so ...


3.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:43BMW SERIJA 5 BANDAZI FELGI 16"

PRODAVAM BANDAZI VO ODLICNA SOSTOJBA SO ZIMSKI GUMI 225/55/16 GUMITE ...


Денес 19:40Celicni bandazi 4x100 od OPEL so zimski gumi

Celicni bandazi 4x100 od OPEL so zimski gumi Hankoog winter icept rs...


Денес 19:38Renault 5

Renoto se prodava za delovi vo vozna sostojba ne moze da se prevedi ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 19:26RABOTA SO Bager SKIP (mnogu povolno)

Vrsime sekakva potreba od rabota so bager skip vo Bitola i okolinata ...


По Договор
или предлог цена
Денес 19:20Se prodava nosac za kroven bagaznik za Citroen C3 - 2015

Se prodava nosac za kroven bagaznik za Citroen C3 - 2015


1 €
или предлог цена
Денес 19:18Se prodavaat dve LETNI gumi so bandazi HANKOK 185/65 15

Se prodavaat dve letni gumi HANKOK 185/65 15 Proizvedeni 10-20 Voze...


Денес 19:17Krone

Prikolkata e vo super sostojba Sega sredeni diskovi plocki Registri...


5.200 €
или предлог цена
Битола

Приколки

Денес 19:16Mercedes E 220 2008 EVO

Vo odlicna sostojba Servisiran Mozi zamena za pomala kola


6.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
6.999 €
Битола

Автомобили

Денес 19:16Letni gumi 225/50/16

4 letni gumi x 20eur Kormmoran Gamma b2 (vozeni 2 sezoni)


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:01Original bandasi 16'' Mercedes bandazi

Originalni Mercedes (W203) 16ki bandasi, 5x112 ET37 7Jx16H2 Broj n...


130 €
или предлог цена
Денес 18:54БАНДАЖИ 5*100 СО ЛЕТНИ ГУМИ 215/40/17

Се продаваат оригинал бандажи за VW поло со солидни летни гуми Dunlo...


Денес 18:40PRODAVAM MERCEDES 220 cdi 2013

QPREMA=tempomat,klimatronik,navigacija,grejaci na sedista,elektronika...


13.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:40Se prodava Ford Fiesta 1997

Ford Fiesta 1.25 Benzin 55 kw 1997 godina vo odlicna sostojba, dobro ...


900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:18RENO - MEGANE -SCENIC

- Reno Megane - Scenic 2004 godina. - Registrirano do mart 2023 ...


1.799 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 18:10Yamaha r6

Yamaha r6 2000 godina vo dobra sostojba promeneto maslo maslen filter...


2.700 €
или предлог цена
Денес 17:47PEUGEOT 208 1.6 HDI 2014 GODINA

PEUGEOT 208 1.6 HDI 68 KW 93 KS KLIMATRONIK, BORD KOMPJUTER, TEMPOMA...


6.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:47AUDI A3 1.9 TDI 2007 GODINA

audi a3 1.9 tdi, god.na proizvodstvo 2007, 77 kw 105 ks, klimatron...


6.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:47VW TIGUAN 2.0 TDI FACELIFT 141 000 KM!!

VW TIGUAN 2.0 TDI FACELIFT 4 MOTION (4X4) NAVIGACIJA, PARK SENZORI, ...


15.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:47PRODAVAM ALUAMINUMSKI BANADASI ZA GOLF ILI POLO 14

PRODAVAM 3 DOBRO SOCUVANI BANADASI ZA GOLF ILI POLO 14 SO 5 DUPKI D...


5 €
или предлог цена
Денес 17:43Se prodava Golf6

Se prodava Golf6 ,ful oprema ne e uvoz,kupen vo porsche makedonija vo...


6.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:36  НОВ ОГЛАС

PUMPA ZA MASLO

Marka ultimate speed Raboti na 12V Za maslo, nafta i drugi tecnosti N...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 17:16  НОВ ОГЛАС

POLNAC ZA AKUMULATOR

NOV Marka Ultimate speed Za akumulator za motor i za avtomobil 6 i 12...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:14Rent a Van

Davam pod renta kombe vw crafter so 9 sedista, cena 1-3 dena 100e o...


70 €
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 17:12Rent a Car vw eos

Rent a car vw eos 1.4 tsi benzin Cena 1 den 60e 2-4 dena 50e od de...


1 €
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 17:12E320 cdi evo

Mercedes E 320 cdi EVO Avantgarde 7g tronik menjac 2007godina,full op...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:11Rent slep prikolka

Davam pod renta slet prikolka nosivost do 2300kg, prikolkata e regist...


25 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
30 €
Денес 17:11Opel corsa 1.7 Dti 2000g

Prodavam Opel corsa 1.7 DTI so Isuzu motor 2000g so klima ne e regist...


1.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:07Страна 1 од 216

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам