Неготино
                   
1314 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 7.5 1.6tdi 116ks 2018godina

Se prodava Golf 7 2018 godina 165.000 km so servisna kniska So full ...


15.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 јан 22:17Промовирано

VW PASSAT 1.6tdi 120 ks 2015 godina

Se prodava Vw passat 2015 godina Registriran do 07.2023 Napraven kom...


15.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 јан 22:00Промовирано

Porsche Panamera 4 E-Hybrid

Porsche Panamera 4 E-Hybrid 2.9 462 HP (Benzin + Struja) Proizvedena ...


99.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 јан 11:47Промовирано

ZIMSKA GUMA DEBICA 185/60/14

Se prodava Nova neupotrebena zimska guma DEBICA 185 60 R14 proizveden...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:49MOTOR 1.7 CDTI 81 KW 110KS 2011g

MOTOR 1.7 CDTI 81 KW 110KS 2011g UVOZENO OD HOLANDIA🇳🇱 Donesena...


6.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 18:33BMW 118

Се продава БМВ 118д Колата е во одлична состојба, доста зачувана,ред...


4.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 15:19Audi A3 2,0

Napraven golem I mal servis ujle I filter smeneti vo menac plocki sm...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 14:42Брава за Nissan Qashqai

Задна, десна, комплет.


1.111 €
или предлог цена
Денес 13:00Polo GOAL 1.4 tdi

Se prodava Polo 1.4 tdi 2006-ta godina GOAL oprema Trokrak volan ...


3.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 13:00Daewoo tiko

Prodavam alternator.


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 12:51Xsara 1.9d mozna zamena

Xsarata e 1.9 d, pali vozi. proiz. 1999 god.vo vozna sostojba. Motor,...


650 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
680 €
Неготино

Автомобили

Денес 10:33Se prodava BMW E39 530d 143kw Facelift

Se prodava BMW E39 530d 193hp Facelift 🚀 vo Top Sostojba 🥇 👉 G...


3.950 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.000 €
Неготино

Автомобили

Денес 09:48Radio za toyota RAV 4

se prodava radio koristeno 2 meseca na toyota rav4 pasira i na drugi ...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:44Бандажи со Гуми 155/80/13 GM

Оригинал GM за Опел Корса Гумите уште две сезони би биле добри. Гумит...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 21:28Luftmasser sensor za Opel Corsa B

LUFTMASSER SENZOR - имам 2 1-на BOSCH оригинал Германски Половен 2...


1.000 МКД
или предлог цена
- 67 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 21:28MERCEDES E 200 CDI

Tempomat greaci na sedista naviacija parking senzori so kamera dva kl...


19.990 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 18:57Opel Zafira 2.0 Dti

Kolata e vo odlicna vozna sostojba,odlicni motor,menuvac i enterier.....


60.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 16:42Stop za kia

Desen kompleten stop za kia sportage


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:29RETROVIZOR ZA IVEKO

NOVI NE NAMESTENI CENATA E ZAKOMPLET


6.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Камиони

Вчера 16:29Ford Escort

Vergla ne pale moze i na delovi


500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 16:28webasto

kompletno vebasto so site relinja termostat samo da se prikluci na st...


250 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

Вчера 16:28BMW 120D 163 hp Turbina / Turbo

Se Prodava Turbina za : BMW 120D (163) Turbinata ima garancija do ...


250 €
или предлог цена
Вчера 15:43BMW 120D 163 hp Turbina / Turbo 120 D E87

Se Prodava Turbina za : BMW 120D (163) Turbinata ima garancija do ...


250 €
или предлог цена
Вчера 15:43Mercedes C220

Колата е во одлична состојба


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 15:35FIAT 450 DT

Fiat 450 dt Ekstra sostojba


6.500 €
или предлог цена
Вчера 14:44Imt so fiat motor

Imt so fabricki fiat motor Super sostojba


3.800 €
или предлог цена
Вчера 14:43Pomosna sasija so klucevi

Pomosna sasija so klucevi za kontenjerski sandak


500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

Вчера 14:43Volvo F-12

Volvo F-12 405 k.s. 1993 god. Komplet na federi Ekstra sostojba


8.500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

Вчера 14:42Motor mercedes 280 k.s.

Motor mercedes 280 k.s. OM 422


1.500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

Вчера 14:42Платформа KRONE SD24

Се продава платформа KRONE SD24,произведена 1997 година,сервисирана б...


2.800 €
или предлог цена
Неготино

Приколки

Вчера 14:04Seat Leon 1.9 TDI 2006 godina

Seat Leon vo odlicna sostojba servisiran i registriran do 07.2023 god...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 14:00Se Prodava Seat Leon FR

Seat Leon fr 2.0 170ks 2006 Увезен од Швајцарија 2018 Од oпрема п...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:15Se Prodava Seat Leon FR

Seat Leon 2.0 170ks Registriran do 31.05.2023 so zelen karton Servi...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:15VW SHARAN 2011/12

VW SHARAN 2011/12 full oprema 7 sedishta


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 11:29RENAULT CLIO 1.5 DCI

Se prodava RENAULT CLIO 1.5 DCI. Nov akumulator novi gumi reg do ...


2.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 09:18Se prodava

Se prodavaat IMT 539 i IMT 533 vo odlicna sostojba.


1 €
или предлог цена
Вчера 08:57Motokultivator MITSUBISHI MT300 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор MITSUBISHI MT300 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Бензин ...


390 €
или предлог цена
27 јан 20:00Motokultivator YANMAR YC850 HS8 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор YANMAR YC850 HS8 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Дизел ...


1.590 €
или предлог цена
27 јан 20:00Motokultivator KUBOTA TMA21 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор KUBOTA TMA21 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Бензин Цен...


390 €
или предлог цена
27 јан 20:00Motokultivator YANMAR YTA401 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор YANMAR YTA401 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Дизел Цен...


1.190 €
или предлог цена
27 јан 20:00Traktor/Трактор Kubota A195 - увоз од Јапонија

KUBOTA A-195” 4x4, Увоз од Јапонија. Цена:трактор со фреза 4.690 еур....


4.690 €
или предлог цена
27 јан 19:59Traktor/Трактор Kubota A15 4x4 - увоз од Јапонија

KUBOTA Aste 15” 4x4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.490 ...


4.490 €
или предлог цена
27 јан 19:59Traktor/Трактор Yanmar Ke-3 4x4 - увоз од Јапонија

Yanmar Ke-3” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 3.690 еур. Г...


3.690 €
или предлог цена
27 јан 19:59Страна 1 од 33

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам