Гази Баба
                   
307 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes 814 Slep

Prodavam mercedes 814 vo odlicna sostojba Registriran 6 novi gumi ...


6.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 11:42DAF XF 105 euro 5 I prikolka SCHMITZ

Se prodava Daf xf 105 euro 5 2007 i poluprikolka Schmitz 2006 Kamion...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 10:58Iveco daily slep 2.5

Iveco daily 2.5td slep atestirano vozilo se vozi so b kategorija mnog...


4.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.800 €
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 09:28Gumi polovni

Prodava polovni gumi I bandasi za kamioni I site vidovi teretni vozi...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 06:28  НОВ ОГЛАС

MERCEDES BENZ 814 NA DELOVI

orginal kiper na dellovi 070386548


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 23:16DELOVI ZA MERCEDES 814 817

070386548


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 23:16DELOVI ZA MERCEDES KAMION 1117 1317

070386548


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 23:16MERCEDES 1213 NA DELOVI

gumi 10 22.5 colovni 070386548


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 23:16DELOVI ZA KAMION 814

federi bandasi kabina deferciali 070666410


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 23:15MERCEDES 13-20 4x4 KIPER NA DELOVI

motor 200ks preden deferciali komplet so zaden reduktor kiper branik ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 23:11  НОВ ОГЛАС

KANALIZACIJA PROBIVANJE JAMI CISTENJE

PROBIVANJE NA KANALIZACIJA VO FIRMI DOMOVI STANOVI SO PRITISOK VO...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 21:06CISTERNA ZA VODA I KANALIZACIJA

POROBIVANJE NA KANALIZACIJA ODVOD CISTENJE SEPTKICKI JAMI NOSENJE TEH...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 21:05Man tgl 12.180

Godina 2007 Sirina 2.50m Visina 2.50m Nosivost 6tona Vo odlicna s...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 21:05DAF XF 105. 460 retarder,avtomatic(2007god)

Se prodava daf xf 105.460. 2007godina. Registriaran do 9 mesec 2022go...


10.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 20:45Kran Digalka usluga so Kran

Vrsime usluga so Kran Digalka Transport na sekakvi Industriski Masi...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 19:41Atego 12 22

Atego 12 22 god 07 regisriran cela god so site novi gumi so rampa mno...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 18:28Man 12 240 god 08

Man 12 240 god 08 so site pllateni davacki do reg so site novi gumi r...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 18:28Man 8 18 god 08

Man 8 18 god 08 donesen ot Germania so site pllateni davacki do reg...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 18:28Sanduk olominski 6.20

Sanduk olominski 6.20 dolg shir 2.50 i visok 2.50 so nova cerada


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 18:28Man 8 18 god 08

Man 8 18 god 08 so shper novi gumi menjac so 6 berzini mnogu dobar


8.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.500 €
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 18:28Preden Defrencial Evropa i reduktor

Preden Defrencial Evropa i reduktor mnogu dobar tel 071 560 044 te...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 18:28Sanduk 7.20 so roletna cerada

Sanduk 7.20 so Roletna cerada


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 18:28Veterbrani za Atego i Man

Veterbrani za Ategi i Man


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 18:28Motor na dellovi za 16 28 i menjac

Motor na dellovi za 16 28 i menjac za 28 i drugi dellovi


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 18:28Menjac za Man 26 410 automatik

Menjac za Man 26 410 Automatik ima i intarder retarder


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 18:27vrsam prevoz so kamion kiper i uslugi so avtodigalka-kran

vrsam prevoz-trasport na pesok sut i sekakov vid na matrijal so kamio...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 09:57Digalka Kran Utovar Istovar i Transport na Sekakva Roba

Transport so kran i kiper niz cela makedonija Montiranje na reklami ...


70.976.418 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 09:57Uslugi so avtodigalka kran utovar,istovar i transport

vrsime sekakvi uslugi so kran niz cela makedonija digame do 4,5,tona ...


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

11 авг 14:14Kran,avtodigalka uslugi so kran ,utovar,istovar i transport

vrsime sekakvi uslugi so kran niz cela makedonija digame do 4,5,tona ...


50.853.654 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

11 авг 14:14Utovar Istovar i Transport na Kontejneri Ken Baraki

Se vrsi sekakov vid na Transport Usluga so Kran Digalka Utovar is...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

11 авг 13:46MAN TGL 7.150

Se prodava man tgl 7.150 Euro4, 2007ma godina,plateni davacki do reg...


8.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

11 авг 12:35Utovar Transport i Istovat na Kontejneri

Transport na Kontejneri nis site Dostapni i tesko dostapni Tereni niz...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

11 авг 12:25KRAN Digalka za Kontejneri i Baraki

Transport i Montaza na Kontejneri za Kancelarii


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

10 авг 16:55Se prodava Volvo Euro 5

Volvo Euro 5. Proizveden 2007 godina.


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

10 авг 13:00Usluga so Kran Hiap Utovar Istovar

Se vrsi sekakov vid na Transport Usluga so Kran Digalka Utovar is...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

10 авг 08:54Se prodavaat dve predni gumi

Se prodavaat dve predni gumi za kamion 265/70/R19.5 Tell:070 682 56...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

09 авг 12:30Се продаваат камионски гуми

Се продаваат камионски гуми во добра состојба 215/70/17.5 - 245/70/19...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

09 авг 12:302 kuki za kamion

2 kuki za kamion ringfeder za vlecenje prikolki


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

09 авг 09:59Branik i skala za MAN TGX

Prodavam branik i skala za man fgx


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

09 авг 06:57Vozilo so Kran Digalka

vrsime Utovar Transport i istovar -Kontejneri -Masini -za poveke...


11 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

08 авг 18:54Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам