Чучер Сандево
                   
16 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes Atego 917

Mercedes atego 917 Godina 2000 Sega praven kiper spremen za rabota...


16.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Камиони

13 авг 12:38Mercedes atego 8/15 kiper odlicna sostojba

Kamionot e odlicna sostojba nov kiper napraven sper retarder 2004god ...


14.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Камиони

09 авг 12:38Tam 75

Motor i bosh pumpa remontirani komplet Pojacan sanduk


1.400 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Камиони

09 авг 06:14Prodavam tamce od prv gazda 1500 e

Tamce pali vozi 4 m


1.350 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Камиони

04 авг 23:33Se prodava kamion Mercedes 1213 sanducar 1991 godina

Vo odlicna sostojba, pali vozi. 1991 godina Registriran vo juli 2...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Камиони

18 јул 17:47Fap 19 21 original kiper

god na proizvodstvo 1992 nosivost 11 tona original kiper registrir...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Камиони

06 јун 23:29Volvo 420 Kiper instalacija

Volvo 420 2010 god. Nova kiper instalacija


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Камиони

25 мај 20:54FAP 1314 kiper so digalka

Se prodava FAP 1314 kiper so digalka vo ispravna sostojba. Registra...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Камиони

17 апр 09:37Kiper troosovinec

Se prodava raba troosovinec kiper so 10novi gumi. Proizvodstvo 1992. ...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Камиони

15 апр 05:51PRODAVAM DEFERENCIAL EVROPA

PRODAVAM DEFERENCIAL EVROPA CENA PO DOGOVOR


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Камиони

10 апр 14:08PRODAVAM MOTOR OD MERCEDES 26 I 28

PRODAVAM MOTOR OD MERCEDES 26 I 28 CENA PO DOGOVOR


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Камиони

10 апр 13:53Se prodavam kiper sistem za Man

Malku koristen kiper sistem vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Камиони

01 апр 13:00PRDAVAM MENJAC ZF 6 KA

PRODAVAM MENJAC ZF 6 KA I KARDANI I FEDERI 9 KA I 10 KA


300 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Камиони

06 мар 12:34Sanduk

Sanduk od Sauer 13m damperski


1.400 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Камиони

08 апр 00:49Iskopi

Pravam sekakvi iskopi so sekakvi masini I transportiram zemja


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Камиони

08 фев 17:59Man 32.281 kiper

Se prodava man 32.281 fabricki kiper sandakot e vo dobra sostojba. M...


10.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Камиони

18 ное 16:59Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам